امتیازات Call of Duty: Advanced Warfare

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
mo4k6ru69ifx9zw412j2.jpg

سازنده: Sledgehammer Games
ناشر: Activision
پلتفرم[ها]: PC,PS4,PS3,Xbox One,Xbox 360

IGN - 9.1/10
http://uk.ign.com/articles/2014/11/03/call-of-duty-advanced-warfare-review

GameSpot - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare Review - GameSpot

GameInformer - 9/10
http://www.gameinformer.com/games/c...archive/2014/11/03/war-changes-after-all.aspx

GameTrailers - 8.7/10
Call of Duty: Advanced Warfare Review | GameTrailers

Polygon - 9/10
Call of Duty: Advanced Warfare review: calculated risk | Polygon

GiantBomb - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare Review - Giant Bomb

HardcoreGamer - 9/10
Review: Call of Duty: Advanced Warfare | Hardcore Gamer

Destructoid - 8/10
http://www.destructoid.com/review-call-of-duty-advanced-warfare-283217.phtml

VideoGamer - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare Review - VideoGamer.com

TheSixthAxis - 9/10
http://www.thesixthaxis.com/2014/11/03/call-of-duty-advanced-warfare-review/

Joystiq - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare review: House of CoDs | Joystiq

PlaystationLifeStyle - 9/10
Call of Duty: Advanced Warfare Review - Evolving the Franchise (PS4) - PlayStation LifeStyle

Playstation Universe - 8.5/10
Call of Duty: Advanced Warfare Review: Leaping to new heights

GodIsAGeek - 9/10
http://www.godisageek.com/reviews/call-of-duty-advanced-warfare-review/

PowerUnlimited - 9.3/10
Call of Duty: Advanced Warfare - Review | Power Unlimited

GameReactor Sweden - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare Recension - Gamereactor Sverige

Gamesradar - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare review | GamesRadar

GamesBeat - 8.6/10
Call of Duty: Advanced Warfare is a next-gen showcase -- and it's subversive too (review) | GamesBeat | Games | by Dean Takahashi

PostArcade - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare review: Exoskeletons and lasers and smart grenades, oh my! | Financial Post

Digital Spy - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare review (Xbox One): Fast-paced thriller - Gaming Review - Digital Spy

USGamer - 7/10
Call of Duty: Advanced Warfare PS4 Review: Future Imperfect | USgamer

Eurogamer Italy - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare, un salto nel futuro - review • Eurogamer.it

Eurogamer Germany - 8/10
Call of Duty: Advanced Warfare - Test • Eurogamer.de

q0xjxiej8lesaqyvstwe.jpg

hyst9x2ylgepa15m8vna.jpg

آخرین ویرایش:

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
Farshad360

داداش این که ایرادات بازی گفته بشه خیلی خوبه ولی اینکه بازی رو هنوز تجربه نکرده بهش انگ بچسبونیم دور از منطقه!

من خودمم كه گفتم هنوز اين نسخه رو تجربه نكردم تا ببينم چه جورى از آب در اومده ! اما نسخه هاى قبلى فلان ايراد رو داشتن ...
امتيازات كه خوب بوده ، تا ببينيم چى پيش مياد :)

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اینم یه جواب دندان شکن به استکبار :d

Farshad360

داداش این که ایرادات بازی گفته بشه خیلی خوبه ولی اینکه بازی رو هنوز تجربه نکرده بهش انگ بچسبونیم دور از منطقه!

در اینکه این بازی خوب در اومده شکی نیست ولی واقعا هیچ وقت نباید رو امتیازات IGN حساب کنید. جدیدا از یه سری منابع موثق یه چیزایی در موردش شنیدم که سرم گیج رفت.

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
من خودمم كه گفتم هنوز اين نسخه رو تجربه نكردم تا ببينم چه جورى از آب در اومده ! اما نسخه هاى قبلى فلان ايراد رو داشتن ...
امتيازات كه خوب بوده ، تا ببينيم چى پيش مياد :)
نه منظورم اصلا به شما نبوده داداش. کسانی هستند که هر سال بازی رو شدیدا میکوبن و اولین نفر تجربه ش میکنن خب سر چند شمارهی قبل واقعا جای دفاع نمیمونه اما AW واقعا عالیه و حتی روی ps3 هم که بازیش کردم عالیه چه برسه به اینکه بخوایم روی کنسول های نسل هشتم تجربه ش کنیم. اینکه بعضی ها بازی رو تجربه نکرده له میکنن واقعا عجیبه و معلوم نیست هدفشون چیه.

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
خدايي سرعت عملي كه COD مخصوصا همين AW ميخواد فكر نميكنم بازي ديگه اي بخواد
توي هزارم ثانيه بايد ببيني و شليك كني وگرنه مردي ، حالا ما بدبخت بيچاره ها كه لگ هم داريم واويلا ! خيلي سريع اتفاق ميفته همه چي

!

هیچ بازی نداره؟؟ الان تایتانفال با اون گیم پلی سریع هاردکور نقش خیار رو داره ؟؟؟؟

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
نمره ign تیر خلاصی بود برای خیلی ها از جمله خودم که بازی بره مستقیم تو لیست خرید.

خیلی خوشحال هستم که cod تونسته به اوج برگرده

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
میشه بیشتر توضیح بدید؟

والا مدتیه با یکی از Reviewer های gamespot تو تویتر دوست شدم یه سری چیزا گفت در موردشون. یکیش اینه که فکر کنم کمتر کسی بدونه، زن مسئول قسمت Nintendo توی IGN یکی از مدیرها توی Nintendo of America هست. اگر نگاه کنید بازی های خود Nintendo رو عجیب غریب امتیاز بالا میده.
یکی از کارهایی هم که می کنه اینه که چون توی Metacritic رنکینگ بالایی داره، موقع عرضه بازی های AAA که خرج زیادی واسه تبلیغاتشون می شه با انجام Paid Review و تضمین اینکه به بازی به قول خودشون نمره سبز بده به Meta بازی کمک می کنه. مراجعه کنید به Destiny برای مثال. این خودش دلیل این هست گاهی دیر امتیاز بازی رو میزنه، در مورد خود این بازی Review رو نوشته بودن ولی امتیاز نمی دادن، مدتی کشش دادن تا Meta کلی شکل بگیره.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
والا مدتیه با یکی از Reviewer های gamespot تو تویتر دوست شدم یه سری چیزا گفت در موردشون. یکیش اینه که فکر کنم کمتر کسی بدونه، زن مسئول قسمت Nintendo توی IGN یکی از مدیرها توی Nintendo of America هست. اگر نگاه کنید بازی های خود Nintendo رو عجیب غریب امتیاز بالا میده.
یکی از کارهایی هم که می کنه اینه که چون توی Metacritic رنکینگ بالایی داره، موقع عرضه بازی های AAA که خرج زیادی واسه تبلیغاتشون می شه با انجام Paid Review و تضمین اینکه به بازی به قول خودشون نمره سبز بده به Meta بازی کمک می کنه. مراجعه کنید به Destiny برای مثال. این خودش دلیل این هست گاهی دیر امتیاز بازی رو میزنه، در مورد خود این بازی Review رو نوشته بودن ولی امتیاز نمی دادن، مدتی کشش دادن تا Meta کلی شکل بگیره.

من چند وقت پیش با تام چیک دوست شدم،تو ایمیل بهم گفت از شرکت هایی که رقیب همدیگه هستن پول میگیره تا به بازی ها امتیاز کم بده.
هیچ سند و مدرکی هم ندارم حرفمو ثابت کنم :)
+
شما وقتی میای یه همچین چیزی میگی حداقل 2 تا اسکرین شات از اون گفتگو های رد و بدل شده هم بزار :) اسم اون منتقد گیم اسپات هم بگو.
این داستان "زن مسئول قسمت نینتندو....." هم مربوط میشه به سریال های درام ترکیه ای.
بازی های نینتندو هم از 90% سایت ها امتیاز بالا میگیرن چون کیفیت بالایی دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر