امتیازات Alan Wake II

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306
  • نظرسنجی بسته شده است .

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
دقیقا موافقم که این تبدیل از پنج امتیاز به ده واقعا کار نمیکنه. من کلا از اینکه نسبت به یک بازی دیدگاه ها و نمرات متفاوتی باشه تعجب نمیکنم ولی یه چیزی که نقد یوروگیمر رو عجیب میکنه خود منتقد هست که فکر کنم با توجه به بازی های قبلی که نقد کرده کلا سلیقش تو یه دنیای دیگه ایه :D

بعد من این بچه بازی ها رو درک نمیکنم که چرا برای پایین اومدن متای این بازی بشکن میزنن و از اینکه یه بازی غیر انحصاری نمره خوب بگیره ناراحت میشن؟

به همون دليلى كه يه عده با امتيازاى بالدورز گيت تو سر خودشون ميزدن :D

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
یه جوری می گی قطع به یقین اگر مثل اسپایدرمن انحصاری بود فلان می شد که انگار خودتون هم باورتون شده بازی انحصار ایکس باکسه! بازی مولتی پلتفرمه و بیشترین نقد هم روی PS5 داره، اسپایدرمن 141 نقد داره و با هر مترو معیاری بخوای حساب کنی حتی در همون ساعات اولیه انتشار بازی که بیشترین نقد رو دریافت کرد، حجت رو بر همگان تموم کردو جای حرفوحدیثی باقی نذاشت. در مورد AW2 به همین شکل الان متا 89ــه (92 رو از کجا آوردی؟) همونطور که برای اسپایدرمن 2 یک سری به بازی امتیاز پایین دادن، اینجا هم این اتفاق افتاده ولی ارتباطش به اینکه چون انحصاری نیست اینطور شده "خوشمزه بازیه"
تو قشنگ منتظر نشسته بودی پشت در ببینی کی متا میاد زیر 90 شروع کنیا کلک. فکر نکن نفهمیدیم :))

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,542
تو قشنگ منتظر نشسته بودی پشت در ببینی کی متا میاد زیر 90 شروع کنیا کلک. فکر نکن نفهمیدیم :))
شروع به چی کنم بلا؟ انحصاری معنویته یا چی؟
اونموقع که در تاپیک کنترل با متا 82 سم لیک رو ستایش می کردم و حتی یک کامنت اونجا نداری :D مشخص شد چقدر برای سم لیک و رمدی احترام قائلم، کامنت من برای گیمرا مشخصه، اینکه فرومرها به قول خودت "نفهمیدن" تقصیر من نیست، مشکل رو در جای دیگه ای باید جستجو کنی :D

Avada

کاربر سایت
Nov 9, 2022
173
یه عده هی میگفتن عنکبوت
گفتیم بهشون دست نزنن به عنکبوت جیزه
تاثیرات نیش عنکبوته تب کردن عزیزانم خوب میشین
حالا تاثیرش این شده میان از دیوار گیم مولتی پلتفرم میرن بالا
احتمالا gta بیاد متای بالا بگیره سفینه سواران سونی رو شکست میدن با متای gta:D

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
یه عده هی میگفتن عنکبوت
گفتیم بهشون دست نزنن به عنکبوت جیزه
تاثیرات نیش عنکبوته تب کردن عزیزانم خوب میشین
حالا تاثیرش این شده میان از دیوار گیم مولتی پلتفرم میرن بالا
احتمالا gta بیاد متای بالا بگیره سفینه سواران سونی رو شکست میدن با متای gta:D
فرق امثال من با یه سری از شماها اینه که من ۷۰ دلار میدم مستقیم عنکبوت رو میخرم و پلاتش میکنم(توی امضام هست پروفایلم) و هرگز سر فن بازی نمیکوبمش و از اینکه امتیاز خوب گرفته خوشحالم. اما یه سری از شما از اینکه یه بازی مولتی، متاش بالاتر از اون شده بود شب و روز نداشتید :D
فرقش اینه که من بازیه خوب بیاد ازش لذت میبرم. شما ولی حالت گرفته میشه.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
فرق امثال من با یه سری از شماها اینه که من ۷۰ دلار میدم مستقیم عنکبوت رو میخرم و پلاتش میکنم(توی امضام هست پروفایلم) و هرگز سر فن بازی نمیکوبمش و از اینکه امتیاز خوب گرفته خوشحالم. اما یه سری از شما از اینکه یه بازی مولتی، متاش بالاتر از اون شده بود شب و روز نداشتید :D
کاش حداقل این خوشحالیتو توی تاپیک امتیازات بازی هم نشون میدادی و یک پست ازت اونجا موجود بود که باور کنیم :) نه اینکه چون تو تاپیک امتیازت استارفیلد عنکبوت رو می کوبیدی و در حد بازی های دیگه نمیدیدیش، دیگه بد میشد برات اگه میومدی یه کلمه راجع به امتیازی که کسب کرده مینوشتی...

البته همه فن های ایکس باکس اون تاپیک رو واردش نشدن و نشد انتقام امتیازات استارفیلد رو بگیرن!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
گویا رسیدن متای یه بازی مولتی به یه بازی انحصاری, از هزار تا فحش هم بدتره برا به سریا.
نبم ساعت قبل از اینکه امتیازا بیاد:
گیم پلی کلانکی هست. بازی تاریخ مصرف گذشتس.
نیم ساعت بعد از اومدن امتیازا:
عجب بازی ای. تا باشه از این اشتباهات در قضاوت در مورد بازی.
نکته اینه که اون بابا, نه نیم ساعت قبل از اومدن امتیازا و نه نیم ساعت بعد از اومدن امتیازا, ابدا بازیو تجربه نکرده بود.
الانم که تا به خاطر ۲ تا سایت زرد متاش از فلان بازیه حجت تموم کن بر بشریت اومد پایین, رقص کنان اومدن توی تاپیک و همینجور تاکید میکنن که متای پیسی هم دیگه بالا نود نیستا. یکی دیگه میگه بازی در حد نسل ۶ هست :))
نکنین اقا. نکنین :D
اقا بنده خدا امیروان اشتباه پیش بینی کرد اوکی ! ولی اونایی که اصرار داشتن رمدی بازیاش متا بگیر نیست و قدرت ادراک شاهکار هایی که میسازه در توان منتقدا نیست رو هم محاکمه نکنیم ؟😁 مشخص شد اگه رمدی بازی درست و بدون مشکل بسازه نمره بالا میگیره ، دقیقا بر عکس الن ویک ۱ و کنترل که ایرادات خیلی زیادی داشت !

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
اقا بنده خدا امیروان اشتباه پیش بینی کرد اوکی ! ولی اونایی که اصرار داشتن رمدی بازیاش متا بگیر نیست و قدرت ادراک شاهکار هایی که میسازه در توان منتقدا نیست رو هم محاکمه نکنیم ؟😁 مشخص شد اگه رمدی بازی درست و بدون مشکل بسازه نمره بالا میگیره ، دقیقا بر عکس الن ویک ۱ و کنترل که ایرادات خیلی زیادی داشت !
بازیای سم لیک و رمدی واقعا متا بگیر نبودند. حقیقتشم بخوای بدونی اینه که همه پسند نیستن. بازی کنترل واقعا همه پسند نبود. من خودم نتونستم حتی باهاش کنار بیام. این مورد رو در اکثر فرومای خارجی هم دیدم. قطعا الن ویک ۲ یه شاهکار به تمام معناس که تونسته چنین متایی کسب کنه. هرکی هم گفته بازیای رمدی متا بگیر نیست حقیقت گفته. اینکه از توان منتقدا هم خارجه شما نگاهی به نقد یوروگیمر و مترو بنداز. طرف توی یوروگیمر نسخه ۱ رو کامل بازی نکرده. کلا سلیقه ی گیمش یه چیز دیگس. برداشته یه متن استعاری ادبی نوشته و ۶ داده.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بازیای سم لیک و رمدی واقعا متا بگیر نبودند. حقیقتشم بخوای بدونی اینه که همه پسند نیستن. بازی کنترل واقعا همه پسند نبود. من خودم نتونستم حتی باهاش کنار بیام. این مورد رو در اکثر فرومای خارجی هم دیدم. قطعا الن ویک ۲ یه شاهکار به تمام معناس که تونسته چنین متایی کسب کنه. هرکی هم گفته بازیای رمدی متا بگیر نیست حقیقت گفته. اینکه از توان منتقدا هم خارجه شما نگاهی به نقد یوروگیمر و مترو بنداز. طرف توی یوروگیمر نسخه ۱ رو کامل بازی نکرده. کلا سلیقه ی گیمش یه چیز دیگس. برداشته یه متن استعاری ادبی نوشته و ۶ داده.
خوب نه دیگه ببین همچنان داری روی این اصل اشتباه پا فشاری میکنی ! این که بازی های رمدی متا بگیر نیستن ولی میبینیم الن ویک ۲ متای بالا گرفته اصل این حرفو نقض میکنه رسما ! یادش بخیر تو الن ویک ۱ وقتی منبع نور میدیدم میدویدیم سمتش دشمنا خود به خود نابود میشدن😂 یادمه تو نقد خیلی ها به همین اشتباه خنده دار چقدر اشاره شده بود. قطعا هر گیمی که بتونه ارزندگیشو اثبات کنه حتی با نقد عجیب ۴ تا منتقد به هر صورت متای بالا رو میگیره. این واسه همه گیم ها هست، از سه گانه گیرز او وار انحصاری ماکرو تا خیلی از انحصاری های سونی و ... چند تا سایت پیدا میشن نمره عجیب میدن.

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
خوب نه دیگه ببین همچنان داری روی این اصل اشتباه پا فشاری میکنی ! این که بازی های رمدی متا بگیر نیستن ولی میبینیم الن ویک ۲ متای بالا گرفته اصل این حرفو نقض میکنه رسما ! یادش بخیر تو الن ویک ۱ وقتی منبع نور میدیدم میدویدیم سمتش دشمنا خود به خود نابود میشدن😂 یادمه تو نقد خیلی ها به همین اشتباه خنده دار چقدر اشاره شده بود. قطعا هر گیمی که بتونه ارزندگیشو اثبات کنه حتی با نقد عجیب ۴ تا منتقد به هر صورت متای بالا رو میگیره. این واسه همه گیم ها هست، از سه گانه گیرز او وار انحصاری ماکرو تا خیلی از انحصاری های سونی و ... چند تا سایت پیدا میشن نمره عجیب میدن.
مکانیزم گیم پلی الن ویک ۱ مال چندین سال پیشه :D الن ویک ۲ هم به نسبت بقیه اثراش, عمومی پسندتر هست. ولی کنترل این شکلی نیست. هرچند من هنوز معتقدم متای الن ویک ۲ بر اساس اون پکیجی که داشت داخل بازی که از گرافیک بگیر تا موسیقی و داستان سرایی و شخصیت پردازی, بایست خیلی متاش بالاتر میبود. و دلیل این بحثی که میگیم اگه انحصاری بود متاش بالاتر بود همینه. قطعا ۸۸ و ۸۹ برای این بازی کمه همچنان از نظرم :D تفاوت نمره ی ۱۰ گیم اسپات و یه سری ۷ و ۵ و ۶ هم نشون میده که یه سری منتقدا هنوزم یه سری چیزا رو درک نمیکنن ازش.
در کل نطر منه این

• Like
Reactions: dark souls

Avada

کاربر سایت
Nov 9, 2022
173
او ام جی پولدارم ک هستی ۷۰ دلار میدی
والا ما ک داریم جفتشو بازی میکنیم لذت میبریم شما داری فشار میخوری طومار مینویسی :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,542
امیروان گفت زیر 80 نیاد بازی از نظرش موفق عمل کرده با توجه به سوابق گذشته استودیو غیر اینه؟ الان زیر 80 اومد؟ حالا از خودشون بپرس چرا بین این همه پیشبینی کاربران و نمرات باید امیروان مورد توجهاتشون قرار بگیره :D امیروان که انتظاراتش از امتیازات رو معقول نگه داشت ولی بازی همه رو سوپرایز کرد. یکیشون در همین کامنت های بالایی داره اعتراف می کنه علاقه ای به بازی کنترل نداشته و انتظارش از استودیو پایین بوده همیشه، اون یکیشون در تاپیک های رمدی وجود خارجی نداشته! ولی الان وظیفه شرعیشون! می دونن که از امیروان مدام نام ببرن! باو امیروان مگه چکارتون کرده؟! :D من که مشکلی ندارم پاسخ می دم ولی اگر مشکل اصلیشون رو با من در میون بذارن نیاز نیست این همه تاپیک به بیراهه بره:D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
الان من متوجه نميشم دوستان جبهه سونى ناراحتن از نمرات بازى؟ يا جبهه مايكروسافت خوشحالن و انحصارى معنويش كردن و ميخوان تو سر اسپايدرمن بكوبن؟ يا بر عكس ناراحتن كه يه بازى ديگه هم از استارفيلد بهتر عمل كرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر