امتیازات بازی Assassin’s Creed: Unity

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,624
نام
محمد

acunityreview7.jpg

این بازی اولین امتیازش رو گرفت. The Games Cabin به بازی امتیاز 8.8 داده. یوبی سافت به این سایت نسخه Review رو نداده ولی خودشون تونستن بازی رو گیر بیارن و نقد کنن.
http://www.thegamescabin.com/assassins-creed-unity-review-death-never-looked-pretty/#.VF4pRjSUdoN

Story - 8.0/10
Gameplay - 9.5/10
Graphics - 9.0/10
Replay Value - 8.5/10
Sound - 9.0/10
========
PlayStation LifeStyle 10
GamesBeat 9.1
Power Unlimited 8.8
Cheat Code Central 8.8
MondoXbox 8.8
Post Arcade 8.0
The Digital Fix 8.0
GameInformer 8.0
Game Revolution 8.0
Gaming Nexus 8.0
God is a Geek 8.0
Eurogamer.de 8.0
Eurogamer.es 8.0
IGN 7.8
Destructoid 7.0
GameSpot 7.0
GameReactor.de 7.0
GameReactor.se 7.0
Eurogamer 7.0
Polygon 6.5
PureXbox 6.0
Gaming Age 5.0
Joystiq 5.0

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
کارگردان Far Cry 4 و AC III هم یکیه!!:| (یه الکس دیگه است! فک کنم الکس هاچینسون یا همچین چیزی باشه)

ای داد بر من :| کلا یه برج ساخته بودم از FC4 قشنگ با ار پی جی اومد وسطش این تیکه از پستت :| :D خدا کنه از دستش دربره حداقل این FC4 :|

گول تریلرهای خوشگل هم نخور:biggrin1:

دیگه قشنگ افسرده شدم :| تریلر Unity که اهنگ Lorde هم روش بود باعث شد من هایپ شدید بشم :| حالا اون تریلر خوف انگیز FC4 رو که دیگه نگو :|

منتظر یه اثر هنری دیگه ساخته شده از اشغال از یوبی تحت عنوان FC4 هستیم :| :D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,065
نام
سهند
خب دیگه انتظار بیشتری نمیشد داشت
ولی خب همین که بخش دریانوردیش حذف شد ، به ریشه هاش برگشت ( مخفی کاری بیشتر و مبارزات سخت تر ) و به لطف گرافیک چشم نواز روی PC لذت بازی دوچندان میشه برام کافیه . من که راضیم از نمرات:)

- - -ویرایش - - -

کلیت حرفت را قبول دارم وحید.
ولی در مورد انتظارات، این مردک چُلمنگ آمانسیو را نمیشناختی؟:-/ من یه بار تو تاپیک فار کرای هم گفتم.
کارگردان Unity و revelation یکیه! (همین مردک آمانسیو :| )
کارگردان Far Cry 4 و AC III هم یکیه!!:| (یه الکس دیگه است! فک کنم الکس هاچینسون یا همچین چیزی باشه)
بعدش هم گفتم خدا به خیر بگذرونه! که اولیش این شد وضعش:(
حالا خدا کنه دومیش به خیر بگذره! رو همین حساب، انتظارت را از FC4 هم پایین بیار! گول تریلرهای خوشگل هم نخور:D

تریلرهای ACU همشون برای من هایپر بودن اما از همین الان هیچ حسی نسبت به FC4 ندارم:d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
اینا گندن دیگه؟ :biggrin1:
درکم از کلمه گند یک چیز دیگه بود!
یوبی سافت هر سال گند بزن :x

مجید وجدانا پست ها رو پیگیری میکنی ؟ نه جون من ؟ :D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
@majidred2011
من متوجه منظور وحید شدم! منظور وحید این نیست که این بازی ها، بازیهای بدی هستن!
منظورش اینه که با توجه به اینکه این بازیها هرکدومشون بخشی از یک فرنچایز بزرگ هستن (بجز واچ داگز) ، انتظارات ازشون بیشتره.
خود بازیها خوبن! ولی با توجه به اسمی که دارن، باید بهتر از اینها میشدن!:D
فک کنم منظور وحید این بوده!:-? اگه اشتباه گفتم وحید، بیا درستش کن!:D

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
@majidred2011
من متوجه منظور وحید شدم! منظور وحید این نیست که این بازی ها، بازیهای بدی هستن!
منظورش اینه که با توجه به اینکه این بازیها هرکدومشون بخشی از یک فرنچایز بزرگ هستن (بجز واچ داگز) ، انتظارات ازشون بیشتره.
خود بازیها خوبن! ولی با توجه به اسمی که دارن، باید بهتر از اینها میشدن!:D
فک کنم منظور وحید این بوده!:-? اگه اشتباه گفتم وحید، بیا درستش کن!:D

کاملا درست بود :D

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,677
نام
Mehrdad
جالبه دوستانی که یه جا تز میدن کپکام باید از یوبی اکتی یاد بگیره و بازی سالانه بسازه (حفظ بقا و پول سازی) حالا یادشون اومد این حرکت میلک کردنه!!! تا دیروز که بحث tlou بود نمره مهمه؟ همه چیز که نمره نمیشه...
حالا نمره مهم شد خیلی خیلیم مهم شد... کلا فاز دوستان از نوار قلب هم نوسانش بیشتره
به غیر از مشکل افت فریم به نظرم ایراد دیگه ای نداره که بخوایم سازنده و ناشر را بکوبیم(داستان برای خیلی از گیمرها مهم نیست) چون کم پیش میاد بازی بدون عیب به بازار عرضه بشه... اون 600 700 نفر با استعداد هم دارند برای 14 15 میلیون فن بیس این بازی کار میکنند به نظر من که کارشون با مثلا id343 فرقی نداره و میشه گفت مشکلی نداره کاری به سالانه بودن ندارم تک بازی بودن یک استودیو میگم(که فکر نمیکنم استودیوهای سازنده اساسین فقط اساسین بسازند)
من فن ac نیستم تا حالا یه نسخشم تموم نکردم ولی همشونو بازی کردم و به نظرم حداقل کیفیت یک گیم همیشه تو سری حفظ شده این نسخه افت کرده فکر میکنم بیشتر اشتباه ناشر تو انتخاب کارگردان باشه تا به قول دوستان میلکینگ...
جالبه بازی های قویتر با کیفیت بهتر رو کنسول ها اجرا شدند فقط امیدوارم این نشون دهنده یک نسل پر افت فریم از سوی یوبی سافت نباشه
----
وضعیت نمرات بازی ها خیلی وقته رو مخه. خدا پدر فیل اسپنسرو بیامرزه این روزها یه حالی بهمون داد یه 90 دیدیم. چه خوب بود تا قبل ps3 حداقل من تو فاز نمره اینا نبودم و خود بازی و محتواش مهم بود...

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
امسال از لحاظ نمره ها سال بدی برای یوبیسافت هستش مسلما این نمرات بد فروش تاثیری داره و اینده فرانچایز هاشم در خطر میذاره ملت کمتر اعتماد میکنن ! اول از همه watch dogs که میخواست بیاد روی GTA V رو کم کنه با 20 نمره اختلاف تو متا 80 ظاهر شدش حالا هم اساسین کرید اصلی ترین ip نسبت به همیشه بدتر ظاهر شده نکته بدش هم این هست این نسخه کاملا نسل بعدی هستش از بازی نسل بعدی خیلی توقع بالاتری هستش . far cry 4 هم بخاری ازش بلند نمیشه مشخص هستش همون copy/past شده Far cry 3 هستش تو یک محیطه جدید با دوتا قابلیت جدید .the crew هم یک مقایسه با هوریزون 2 بکنید میبینید هیچ شانسی نداره برای موفق شدن !
امیدوارم یک تنگر اساسی بشه این اتفاقات برای مدیران این شرکت که این همه استعداد و خاطره رو به خاطره دو قرون بیشتر از بین نبرن !

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
گند های قبلی رو با ذکر مثال میشه توضیح بدید؟؟؟
اگه مثال ندارید فکت ندید!!!!!!
ئقتی من شخصا خودم یکو بازی کردم تو دو حال داد اما دیگه اونیکی ها تکراری شد اینا بود کارت شده بو برو گوش بده بکش تم همون بود حالا تو یونیتی عوض کردن

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
این آمانسیوی حمال کار هاش اینا بودن:

• Far Cry 2 (2008) - Ubisoft
  • Assassin's Creed: Revelations (2011) - Ubisoft
  • Assassin's Creed: Unity (2014) - Ubisoft
یعنی لعنت به اون احمقی که پیشنهاد داده نسخه به این مهمی رو این مرتیکه بسازه8-| اینطور که پیداست سال 2017 هم باید حرس بخوریم باز8-|

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

یعنی لعنت به اون احمقی که پیشنهاد داده نسخه به این مهمی رو این مرتیکه بسازه8-| اینطور که پیداست سال 2017 هم باید حرس بخوریم باز8-|

سه بار جسته ملخک ، احتمالا حکم اخراج یا این که متن مبده خوشحال شدم و دنبال اهداف تاره خستم محترمانه اخراج میشه.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,866
نام
Sajjad
نصفش بخاطر این هایپ کردنشون ـه:| چند بار یوبی سافت باید از این هایپ کردن ضربه بخوره تا متوجه این حماقتش بشه:|

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,196
نام
∂αнмα
سه بار جسته ملخک ، احتمالا حکم اخراج یا این که متن مبده خوشحال شدم و دنبال اهداف تاره خستم محترمانه اخراج میشه.
موفقیت یـ بازی به متا ربطی نداره (مثل صنعت فیلم سازی) اگه خود بازی خوب بفروشه این دو بزرگوار میمونن و برامون از این حرکتا میزنن ...

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

دیشب خواستم پستم و ویرایش کنم و همین رو بگم ، فروم ترکید من هم خوابیدم دیگه :d
فکر کنم از الان میتونه بمون قول یه AC با متای قرمز رو بده :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر