امتیازات بازی Assassin’s Creed: Unity

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,614
نام
محمد

acunityreview7.jpg

این بازی اولین امتیازش رو گرفت. The Games Cabin به بازی امتیاز 8.8 داده. یوبی سافت به این سایت نسخه Review رو نداده ولی خودشون تونستن بازی رو گیر بیارن و نقد کنن.
http://www.thegamescabin.com/assassins-creed-unity-review-death-never-looked-pretty/#.VF4pRjSUdoN

Story - 8.0/10
Gameplay - 9.5/10
Graphics - 9.0/10
Replay Value - 8.5/10
Sound - 9.0/10
========
PlayStation LifeStyle 10
GamesBeat 9.1
Power Unlimited 8.8
Cheat Code Central 8.8
MondoXbox 8.8
Post Arcade 8.0
The Digital Fix 8.0
GameInformer 8.0
Game Revolution 8.0
Gaming Nexus 8.0
God is a Geek 8.0
Eurogamer.de 8.0
Eurogamer.es 8.0
IGN 7.8
Destructoid 7.0
GameSpot 7.0
GameReactor.de 7.0
GameReactor.se 7.0
Eurogamer 7.0
Polygon 6.5
PureXbox 6.0
Gaming Age 5.0
Joystiq 5.0

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
هیچی دیگه! :-"
البته برای خودم ناراحت نیستم! :| برای ثبت شدن چنین چیزی توی کارنامه ی سری ناراحتم! :(

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
یوبسافت جدیدا بیشتر ازینکه واسه بازی وقت بزاره واسه تبلیغات وقت و هزینه میزاره.
FC4 هم عمرا نسبت به 3 نمره ی بیشتری بگیره.اصلا بعید میدونم جز محیط بازی چیز جدیده دیگه ای داشته باشه
واقعا حیف...این همه IP خوب دستت باشه گند بزنی بهش.این کار فقط از یوبیسافت و کپکام برمیاد

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
کلا فاز اونایی که با توجه به نمره متا بازی رو تهیه میکنن یا نمیکنن رو نمیفهمم! مثلا کلا چند نفر تو این فروم minecraft بازی کردن؟
این نمرات از نظر من هیچ اهمیتی نداره ..مثلا خود من لذتی که از AC III بردم خیلی خیلی بیشتر از AC BF بود طوری که AC BF رو اصلا تموم نکردم از بس مسافرتهای دریاییش کسل کننده بود
البته بازم میگم همه این گفته هام نظر شخصیه لطفا حمله نکنید

Darth Maul

کاربر سایت
Sep 27, 2014
145
نام
علی
کلا فاز اونایی که با توجه به نمره متا بازی رو تهیه میکنن یا نمیکنن رو نمیفهمم! مثلا کلا چند نفر تو این فروم minecraft بازی کردن؟
این نمرات از نظر من هیچ اهمیتی نداره ..مثلا خود من لذتی که از AC III بردم خیلی خیلی بیشتر از AC BF بود طوری که AC BF رو اصلا تموم نکردم از بس مسافرتهای دریاییش کسل کننده بود
البته بازم میگم همه این گفته هام نظر شخصیه لطفا حمله نکنید

من دقیقا برعکس شما :D
اونقدر با AC IV - BF حال کردم که برام شد یکی از بهترین ها (بعد از AC II اینو بهترین میدونم)

چه نمراتی واقعا...! :))
البته میدونم حتما و حتما یه بار هم که شده تمومش میکنم و لذتش رو هم میبرم ولی توقع داشتم متاش تو رنج 82-86 اینا باشه (روی هر سه پلتفرم)

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
اساسینس ها 1 2 4 3 واسه من اما یک و دو از همه بیشتر دوست داشتم در کل کار شرکت نزولی بوده هی گند به بار اورده اما من تا حالا به جز افت فریم مشکله دیگه ندیدم
این حرف درسته که مگن خواستن دو تا کونسول از لحاظ گرافیکی با هم فرقی نداشته باشن ؟

..Preacher..

کاربر سایت
May 20, 2013
163
نام
ori
اساسینس ها 1 2 4 3 واسه من اما یک و دو از همه بیشتر دوست داشتم در کل کار شرکت نزولی بوده هی گند به بار اورده اما من تا حالا به جز افت فریم مشکله دیگه ندیدم
این حرف درسته که مگن خواستن دو تا کونسول از لحاظ گرافیکی با هم فرقی نداشته باشن ؟
گند های قبلی رو با ذکر مثال میشه توضیح بدید؟؟؟
اگه مثال ندارید فکت ندید!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر