امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
دوستان من اشتباه می کنم یا GTA IV اون سالی که اومدم جایزه بهترین داستان رو برد؟
یک عده از مکس پین جدید خوششون میاد و یک عده هم نمیاد،الان مشکل کجاست؟

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
آخرین تغییرات:

Game Rankings : 85.60%

دوستان من اشتباه می کنم یا GTA IV اون سالی که اومدم جایزه بهترین داستان رو برد؟
یک عده از مکس پین جدید خوششون میاد و یک عده هم نمیاد،الان مشکل کجاست؟
مشکل اینجاست که پای بازی های دیگه الکی توی این تاپیک که مربوط به امتیازات مکس پین 3 هست اضافه میشه!

بازم مثه همیشه... راک استار GTA خوب میسازه ها... راک استار اون سال GTA بیرون داد فلان جایزه رو بردا...راک استار مقدس قهرمانه ها... راک استار چون GTA خوب میسازه پس مکس پین 3 هم شاهکاره ...

نمونه از این پست ها متاسفانه زیاد توی این تاپیک داده شده. دلیلش رو نمیدونم چیه! چپ راست تا یکی از مکس پین انتقاد میکنه میکنه ربطش میدین به GTA و نمراتش ...

آخرین ویرایش:

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
آخرین تغییرات:

Game Rankings : 85.60%

مشکل اینجاست که پای بازی های دیگه الکی توی این تاپیک که مربوط به امتیازات مکس پین 3 هست اضافه میشه!

بازم مثه همیشه... راک استار GTA خوب میسازه ها... راک استار اون سال GTA بیرون داد فلان جایزه رو بردا...راک استار مقدس قهرمانه ها... راک استار چون GTA خوب میسازه پس مکس پین 3 هم شاهکاره ...

نمونه از این پست ها متاسفانه زیاد توی این تاپیک داده شده. دلیلش رو نمیدونم چیه! چپ راست تا یکی از مکس پین انتقاد میکنه میکنه ربطش میدین به GTA و نمراتش ...

بعضی از دوستان طوری حرف میزنن انگار با یه بازی متوسط سطح پایین طرفند کاش اصلا این شاهکار عرضه نمیشد که اینجوری اینجا ارزشش پایین بیاد

mehran2

کاربر سایت
Jan 22, 2012
11
اکثرن متا رو در نظر میگیرن که با 70 نقد86 هست نه gamerankingبا50نقد!!!!! در ضمن توجه کردید که تنها 4یا5 مخالف بازی در این تایپک وجود داره که با نظرات تکراری و بعضا مسخره باعث بوجود امدن این همه صفحه ان هم در بخش امتیازات شده!!!!!!!!!!!!

Internal

کاربر سایت
Feb 6, 2010
274
نام
مهدی
مَخلَص کلام :
دو شماره قبلی مکس پین مخصوصاً شماره اول هم از نظر فرم (گیم پلی - گرافیک - بولت تایم) و هم از نظر محتوا (داستان پردازی- دیالوگ - اتمسفر و جو بازی) در سطح بالایی بودند اما مکس پین جدید فقط فرم خوبی داره و فاقد محتوای عمیق و درگیرکننده سری های قبلی است.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
اکثرن متا رو در نظر میگیرن که با 70 نقد86 هست نه gamerankingبا50نقد!!!!! در ضمن توجه کردید که تنها 4یا5 مخالف بازی در این تایپک وجود داره که با نظرات تکراری و بعضا مسخره باعث بوجود امدن این همه صفحه ان هم در بخش امتیازات شده!!!!!!!!!!!!

هر كسي اين حق را داره كه نظر خودش را بيان كنه، و نظرش هم محترمه...
اين دست من و شما نيست كه نظر نده ، و بيام نظراتش را مسخره خطاب كنيم...
احترام به عقايد يكديگر هم چيز خوبيه ، اگه يه وقت ياد بگيريمش

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بعضی از دوستان طوری حرف میزنن انگار با یه بازی متوسط سطح پایین طرفند کاش اصلا این شاهکار عرضه نمیشد که اینجوری اینجا ارزشش پایین بیاد
شاهکار؟!

ملت همه دارند مینالند بعد شما میگی شاهکار؟!

خیلی ها رو میشناسم با بازی کردن این نسخه انتظاراتشون برآورده نشد. یه عده محدودی بودند بازی کردن حال کردن ما هم چیزی نگفتیم. نظرات شخصی خودشون بود. ولی این افراد حق ندارند بیان واسه ما تعیین تکلیف کنند که چی خوشمون بیاد از چی خوشمون نیاد.

تا کی ما میخوایم نظرات خودمون رو به همدیگه تحمیل کنیم خدا میدونه! تورو خدا یه ذره به نظرات طرف مقابلتون ارزش قائل بشید. هر کی به به چَه چَه کنه میشه گیمر حرفه ای هر کی انتقاد کنه میشه گیمر آماتور؟!

هر کسی که بازی کرده. چه موافق چه مخالف حق این رو نداره که به دیگری توهین کنه. به هر حال بازی تغییراتِ زیادی داشته. بعضی ها تونستن با این تغییرات کنار بیان بعضی دیگه نتونستن. حالا این وسط دعوا سر چیه رو نمیفهمم!

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش

بعضی ها داستان نویسی راکستار رو زیر سوال بردن و گفتن فقط بلد فحش و ناسزا تو بازی هاش بگه گفتم یک یادآوری کرده باشم

mehran2

کاربر سایت
Jan 22, 2012
11
هر كسي اين حق را داره كه نظر خودش را بيان كنه، و نظرش هم محترمه...
اين دست من و شما نيست كه نظر نده ، و بيام نظراتش را مسخره خطاب كنيم...
احترام به عقايد يكديگر هم چيز خوبيه ، اگه يه وقت ياد بگيريمش

این نظر من بود و ای کاش طبق فلسفه خودت بهش احترام میگذاشتی!!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بعضی ها داستان نویسی راکستار رو زیر سوال بردن و گفتن فقط بلد فحش و ناسزا تو بازی هاش بگه گفتم یک یادآوری کرده باشم
ببخشید چیو دقیقن یادآوری کنی؟
فحش و ناسزا گفتن توی بازیاش رو؟ خب ما میدونیم، در حالت کلی راک استار هیچ وقت داستان هاش در حد و اندازه ی بازی های بزرگ دیگه نبوده. حتا GTA رو فکر نکنم کسی بشینه بازی کنه برای داستانش، داستانش همیشه معلوم بوده، یک نفر میاد یک حرکتی میره یا آدم میکشه یا یکیش کشته میشه یا دخانیات حمل و نقل میکنه بعد با یک گروه در میوفته آخرم بهش خیانت میشه و میره تک تک اونارو میکشه و تمام . . .
این یک روند عادی بین تمام بازی های R* هست یک فرموله در کنارش هم یک سری فحش اضافه میشه که شخصیت اصلی داستان کمی خفن و منفی جلوه کنه.
واقعن چه طوری همچین مدل داستانی رو میزارید کنار مکس پین؟ بعد هم میگید داستان نویسی راک استار!؟

داستان بازی قشنگ باشه هر چقدر می خواد فحش داشته باشه gta نسبت به سبکش داستانش عالی بود
باید برم یک تستی چیزی بکنم ببینم، شاید من به یک زبون دیگه صحبت میکنم؟
اولش میگید GTA داستان خوبی داره، پس MP3 هم داستانش خوبه چون راک استار نوشته بعد که میگم داستان مکس پین های قبلی با GTA قابل مقایسه نیست.
میاید میگید GTA تو سبک خودش داستانش خوبه؟
خب برادر من، اگر خوبه اگر معتقدی تو سبک خودش خوبه دیگه برای چی میاید میگید چون داستان GTA خوب بوده پس راک استار داستان نویس خوبیه؟ :|.

آخرین ویرایش:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
این تاپیک قفل بشه بهتره ... اینجوری پیش بره R* به عنوان مضخرف ترین شرکت بازی سازی تصویب میشه ...

هر کی دوست داره بازی کنه هر کی نداره نکنه ! همه حرف ها زده شد دیگه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر