امتيازات Max Payne 3

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
G4TV - 5 out of 5
Videogamer - 8 out of 10
Strategy Informer - 9 out of 10
GamesTM - 8 out of 10
Thesixaxis - 9 out of 10
Telegraph - 4.5 out of 5

ويرايش:

mp3.jpg

IGN - 9 out of 10
Xbox360Achievements - 93 out of 100
GameTrailers - 7.6 out of 10
IncGamers - 9 out of 10
Eurogamer Italy 9.0 out of 10
The Verge - 9 out of 10
GamesRadar - 10 out of 10
GameReactor - 9 out of 10
1UP - -A out of +A
OPM - 8 out of 10
Edge - 7 out of 10
OXM - 8 out of 10
Guardian - 10 out of 10
MondoXbox 9.6 out of 10
3DJuegos 9.5 out of 10
Meristation 9.3 out of 10
Game Informer 9.25 out of 10
Vandal Online 9.6 out of 10
SpazioGames 9.0 out of 10
Videogameszone.de 8.9 out of 10
NowGamer - 8.5 out of 10
GiantBomb - 4 out of 5
AusGamers - 8.8 out of 10
Joystiq - 4.5 out of 5

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یه نکته بگم، من به شخصه اصلن دیگه کاری به مکس پین 3 نداشتم تا همین شیش ماه پیش که توی تاپیک تصاویر یا 360 بود یادم نیست، عکس هایی از فلش بک های بازی رو گذاشتن که یادمه سینا اومد تعریف کرد و واقعن هم آدم اون جو رو میدید حس میکرد دیگه بازی عالیه، امیدوار شدم شدید و بعد گند کشید. خیلی از این برخورد ها تقصیر R* هست این چند ماه آخر خیلی سعی کرد با نمایش و سیاه بازی ملت رو خر کنه که این مکس پین همونه . . .

بعد یه نکته دیگه، اینا که میگن شماها کژآل هستین و شماها نمیفمین مکس پین رو، بیشتر به این خاطره یه عده دیگه چسبیدن به این که مکس پین 3 پارو فراتر گذاشته و خیلی از مکس پین 1 و 2 بهتر بوده در حالی که راک استار عملن واقعن توی گیم پلی مکس پین جزء وارد کردن همین کاورگیری هیچ کاری نکرده که اونم شدیدن کندش کرده و فقط بخش گرافیک رو رسیده که الان همون انجین مکس پین 2 رو کمی ارتقاء بدن انجین مکس پین 3 رو میخوره . . . :|.

ولی در کل داشتیم قشنگ بحث میکردیم تو سر و کله هم میزدیم، بازوکا و فحش کشیدین وسط خوب نیست :D، این همه نوید خودش رو کشت مصالحت آمیز بحث کنید، بزارید همین طوری بریم جلو با آرامش بحث کنید هی بگید به هم نوب و... چیزی نصیب کسی نمیشه :|، جنگ اول از صلح آخر بهتر نیست در این مورد . . .

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
میگن مدیرها و ناظم های بازی سنتر، احساس میکنن قدرتشون زیاده و از بالا حرف میزنن و توهین میکنن و خشنن و ...
اما این تقصیر ما نیست، تقصیر خودتونه
4-5 صفحه پشت سرهم دارم مودبانه ازتون خواهش میکنم، توهین به هم نکنین ...
به هر حال، صبر من دبگه از آستانش گذشت
از این پست من به بعد، کوچکترین توهینی به هم کردین، چه موافق باشین، چه مخالف چه کاربر جدید باشین، چه قدیمی، چه 1 پست داشته باشین، چه 20000 تا، حداقل 10 روز دسترسیتون را قطع میکنم ...

میتونین امتحان کنین...

اصلا دوست نداشتم و فکرش را نمیردم مجبور بشم اینطوری رفتار کنم ...

واقعا متاسفم
فقط همین

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
من یه سوال دارم از دوستانی که نقد های انگلیسیه سایتای معروفی مثله GT - GS - GI - IGN- .... رو کامل میخونن و زبانشونم خوبه مخصوصا اعضای تحریریه
اینکه منتقدای معروفه این سایت ها این بازیو بعنوان یه ادامه برای بازی نسل پیش این بازی دونستن و با این دید نقد کردن ؟ یا اصلا اون 3 بغل بازیو ندیدن و به عنوان یک بازی مستقل نقدش کردن ؟
آخه بعضی دوستان میگن که R* یه جورایی با احساسات فن های مکس با تریلراش و قول هاشو و غیره بازی کرده و یه جورایی خواسته فن های قدیمیم بکشونه به طرف بازی ولی فن های قدیمی بازیو اینجوری دیدن خورده تو ذوقشون داستان چیه کلا؟
منتقدا همچین تفکری دارن آیا؟
ممنون میشم این نکته رو دوستانی که اهل قلم هستن و نقدای این سایتای بزرگو میخونن یه جور شفاف سازی کنن تا این جو تاپیکم عوض بشه
تنکس

پ.ن:در ضمن من نه خودم فن این بازیم و نه بودم و نه سنم به اون زمان قد میده و فقط به عنوان یه بازی اکشن سوم شخص که یه چیزاییم در مورد داستان دو شماره قبل با زحماته دوستانه سرچ تو نت فهمیدم از بازی لذت بردم ولی کشش داستانی کلا از نیمه دوم بازی به بعد کلا از بین میره و اینم نقل قولی از من تو تاپیک مربوطه

داستان در اوایل بازی خیلی جالب و قشنگ و پرکشش کار شده ولی هر چی بازی جلوتر میره داستان ضعیف تر ضعیف تر میشه و دیگه اصلا جذابیت اولیه رو نداره و وفقط بازی بزن بکش جلوی نامتعادل و تا کمی هم مسخره ( حمله به پلیس و نیروی پیشرفته نظامی و تک بودن مکس و تبدیل شدنش به کریتوس! ) تبدیل میشه در صورتیکه در اوایل بازی با بودن شخصیت های جالب و متنوع بازی خیلی زیباتر و همینطور مراحل بازی بسیار عالی کار شده بود بعد یه مسئله دیگه ام دیالوگ های زیبای مکس تو طول مراحل هست و همینطور نشون دادنه زندگی کثیف خلافکارا و فاسد بودن دولت و پلیس هستش که به بهترین طرز ممکن درآوردن که این یکی از معدود نکات جالب و نه مثبت داستان بود بنظرم در کل بخوایم داستان رو ارزیابی کنیم فقط کلمه * خوب * به ذهنم میرسه نه کمتر و نه بیشتر

کلا پس دوست دارم منطقی بحث کنین دوستان تا ما هم درسایی بگیریم

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,769
نام
مراد حلیمی

آخه بعضی دوستان میگن که R* یه جورایی با احساسات فن های مکس با تریلراش و قول هاشو و غیره بازی کرده و یه جورایی خواسته فن های قدیمیم بکشونه به طرف بازی ولی فن های قدیمی بازیو اینجوری دیدن خورده تو ذوقشون داستان چیه کلا؟

داستان در اوایل بازی خیلی جالب و قشنگ و پرکشش کار شده ولی هر چی بازی جلوتر میره داستان ضعیف تر ضعیف تر میشه و دیگه اصلا جذابیت اولیه رو نداره و وفقط بازی بزن بکش جلوی نامتعادل و تا کمی هم مسخره ( حمله به پلیس و نیروی پیشرفته نظامی و تک بودن مکس و تبدیل شدنش به کریتوس! ) تبدیل میشه در صورتیکه در اوایل بازی با بودن شخصیت های جالب و متنوع بازی خیلی زیباتر و همینطور مراحل بازی بسیار عالی کار شده بود بعد یه مسئله دیگه ام دیالوگ های زیبای مکس تو طول مراحل هست و همینطور نشون دادنه زندگی کثیف خلافکارا و فاسد بودن دولت و پلیس هستش که به بهترین طرز ممکن درآوردن که این یکی از معدود نکات جالب و نه مثبت داستان بود بنظرم در کل بخوایم داستان رو ارزیابی کنیم فقط کلمه * خوب * به ذهنم میرسه نه کمتر و نه بیشتر
تو مکس پین 1 و 2 محیط ها یه کمکی بودن برای جذابتر شدن داستان و کمک به درک بیشتر فضای داستان و هنری تر و اتمسفریک کردن داستان.....
حالا تو شماره 3 درسته که تغییر لازم بود ولی میشه گفت هیچ بار احساسی و هنری بر خلاف شماره های قبل به داستان اضافه نمی کنه و بیشتر به نظر میرسه محیطهایی ساختن تا گانگستر ما توش برتکونه بره جلو.....

تو مکس پین های 1 و 2 شما صحنه های به نظر من هنری عالی و زیادی می دیدی.....توهمات مکس پین که تو شماره 1 حول پیدا کردن مسیر ها و رفتن روی لکه های خون و... بود تا به دنبال مونا گشتنش و.... تو شماره 2 اینا عالی بودن.........یعنی اوج زیبایی بودن......هنوزم بعد اینهمه سال وقتی به اونجا میرسم لذت میبرم از خلاقیت سازنده ......
حالا تو شماره 3 اون جاشو داده فقط به ودکا و اسکاچ خوردن مکس و سیگار کشیدن و استفراغ کردنش و حالت نویز تو صفحه.....

تو مکس پین های 1و 2 روایت داستان از طریق graphic novel ها بار احساس و هنری عالی به بازی میداد
حالا تو شماره 3 جاشو داده به این نوع روایت که اشکالی نداره و اتفاقا تنوع هم درش لازم بود.......ولی نه به فرمی بسازن که اصلا بار احساسی و هنری نداشته باشه و بیشتر شبیه میان پرده های عادی بازیهای شوتر دیگه باشه

تو مکس پین 1و2 دیالوگای مکس پین واقعا زیبا بود مخصوصا به نظر من شماره 2 که خیلی جالب بود......کلا از اون بازیهایی بود که دیالوگ توش نقش هنری ایفا می کرد و فقط واسه جلو رفتن تو بازی نبود.......
حالا تو شماره 3 جاشو داده به اینکه :من چقدر مستم.ای کاش الان نوشیدنی پیشم بود.......لعنت به فلانی......رایول اینجوریه...پاسوس اونجوریه(شده عین دیالوگای قهرمانای بازی اکشن دیگه) اخراش هست که مکس کمی عین دو شماره قبل حرف میزنه و تا حدی جالبه....... .

تو مکس پین 1 و 2 شما با داستانی روبرو بودین که تا آخر شما رو پی خودش می کشوند.....وارد یه توطیه ای میشدید....این توطیه با عشق و انتقام و خشونت و خیانت ترکیب میشد و کلا یه تراژدی رو واستون رقم میزد
حالا تو شماره 3 جاشو داده به نجات دادن همسر بادیگارد(یارو خودشم مرده شما هنوز پی نجات همسرشی)....اخراشم به طرز تصنعی یه خیانت چاشنیش می کنه که تقریبا از همون لحظه اول قابل فهم

و در آخر استفاده از آهنگای شماره قبل و نشون دادن پشت سر هم دو مرحله که فقط محیطش شبیه شماره های قبلی بود فقط جنبه جذب طرفدارای قدیمی رو داشت و به نظرم به نوعی کار غیر حرفه ای از طرف راک استار بود.....

ولی خوب گرافیک و گیم پلیش خیلی خوب کار شده......گرچه دیگه اون run & gun سابق نیست......ولی تنوعی که توش دادن به نظر من(و فکر کنم اکثر بچه ها)بر خلاف قسمت های دیگه تنوع مثبتی بوده.......

+

در نهایت حداقل من که الان برگشتم دارم از اول مکس پین 1 و2 رو بازی می کنم و عطای شماره 3 رو به لقایش بخشیدم;)(نوش جون کسایی که خوششون اومده)

.

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من یه سوال دارم از دوستانی که نقد های انگلیسیه سایتای معروفی مثله GT - GS - GI - IGN- .... رو کامل میخونن و زبانشونم خوبه مخصوصا اعضای تحریریه
اینکه منتقدای معروفه این سایت ها این بازیو بعنوان یه ادامه برای بازی نسل پیش این بازی دونستن و با این دید نقد کردن ؟ یا اصلا اون 3 بغل بازیو ندیدن و به عنوان یک بازی مستقل نقدش کردن ؟
ممنون میشم این نکته رو دوستانی که اهل قلم هستن و نقدای این سایتای بزرگو میخونن یه جور شفاف سازی کنن تا این جو تاپیکم عوض بشه
تنکس

پ.ن:در ضمن من نه خودم فن این بازیم و نه بودم و نه سنم به اون زمان قد میده و فقط به عنوان یه بازی اکشن سوم شخص که یه چیزاییم در مورد داستان دو شماره قبل با زحماته دوستانه سرچ تو نت فهمیدم از بازی لذت بردم ولی کشش داستانی کلا از نیمه دوم بازی به بعد کلا از بین میره و اینم نقل قولی از من تو تاپیک مربوطه

کلا پس دوست دارم منطقی بحث کنین دوستان تا ما هم درسایی بگیریم
من چندتا از نقد هارو میخوندم اکثرن به دید یک بازی جدید بهش نگاه میکردن، کسی زیاد به عنوان یه ادامه به بازی نگاه نکرده بود. اکثرن کسائی که به دید ادامه نگاه کردن نمره خیلی بالائی به بازی ندادن . . .

بحث شد گفتم بدونی، نیمه دوم بازی قسمت هایی که تو برزیل اتفاق میوفته همشون خیلی وقت پیش ساخته شده بودن وقتی تریلر های اولیه بازی رو نشون دادن شدیدن ملت ریختن سرشون که اینا چیه و... همون قسمت های ابتدائی بازی و فلش بک هایی که میگی بعدن اضافه شد حالا دقیقن معلوم نیست تو اینا سم لیک دست داشته یا نه ولی آره حتا بعضی از دیالوگ ها توی اوایل بازی آدم رو یاد مکس پین 2 میندازه. که با توجه به حضور مکس پین در کمیک ها من حس میکنم تو دیالوگ های نیمه های ابتدائی بازی یک دستی داشته.

مثلن
اونجا که تیر میخوره تو استادیوم میگه من خیلی وقت ها تیر خوردم، اما هیچ وقت اینطوری نبوده، شاید این یه نشونست که دیگه قرار نیست خوش شانسی بهم رو بیاره . . .
البته دیالوگ رو با صدای خود مکس بشنوید و کاملش رو بیشتر متوجه منظورم میشید.
کلن نیمه دوم بازی که تبدیل میشه به یه کلون از Gears oF War کاملن دست پخته راک استار هست چیزی که 3 سال پیش میخواستن عرضه کنند که البته کمی بسته تر شده :D.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
بحث شد گفتم بدونی، نیمه دوم بازی قسمت هایی که تو برزیل اتفاق میوفته همشون خیلی وقت پیش ساخته شده بودن وقتی تریلر های اولیه بازی رو نشون دادن شدیدن ملت ریختن سرشون که اینا چیه و... همون قسمت های ابتدائی بازی و فلش بک هایی که میگی بعدن اضافه شد حالا دقیقن معلوم نیست تو اینا سم لیک دست داشته یا نه ولی آره حتا بعضی از دیالوگ ها توی اوایل بازی آدم رو یاد مکس پین 2 میندازه. که با توجه به حضور مکس پین در کمیک ها من حس میکنم تو دیالوگ های نیمه های ابتدائی بازی یک دستی داشته.

مثلن
اونجا که تیر میخوره تو استادیوم میگه من خیلی وقت ها تیر خوردم، اما هیچ وقت اینطوری نبوده، شاید این یه نشونست که دیگه قرار نیست خوش شانسی بهم رو بیاره . . .
البته دیالوگ رو با صدای خود مکس بشنوید و کاملش رو بیشتر متوجه منظورم میشید.
کلن نیمه دوم بازی که تبدیل میشه به یه کلون از Gears oF War کاملن دست پخته راک استار هست چیزی که 3 سال پیش میخواستن عرضه کنند که البته کمی بسته تر شده :d.

پس اینجوری بوده آخه نیمه اول بازی خیلی قویه از نظر داستانی و شخصیت پردازی و دیالوگ ها و کلا یه سر گردن کامل از نیمه دوم بازی که فقط شده اکشن و کاورگیری و LMS و کارهای سوپر هیرویی مثله حمله به اداره پلیس زدن تو دله خطرناکترین گانگسترا و مبارزه با نیرو های ویژه (!!) و ..... که کلا شک میکنه که پس اون چپترای اول برای همین بازیو بوده یا برای بازی بعد ؟ !! ؟

اسپویل
دقیقا از جاییکه موهاشو کامل میزنه و کچل میکنه رسما بازیو از اون اپسیلون اتمسفر کلاس مکس و اون کاریزمائه شخصیش و تمام نکات داستانی هم کچل میکنه کلا:d
حالا اگه از حقم نگذریم بعضی سکانس های شوکه کننده ای داشت مثله مردن مارسلو و فابیانو و اون کشتار دسته جمعی که زیبا طراحی شده بود ولی تعدادش اندازه انگشتای یه دستم نیست متاسفانه

من این گفتتو نمیدونستم به احتمال زیاد سم یه کمک کوچیکی کرده بهشون حالا از طریق مستقیم یا غیر مستقیم (کمیک ها ) چون واقعا نیمه اول بازی خیلی قوی کار شده و بعید یمدونم بدون کمک اینارو درست کرده باشن :D

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
خدا رو شکر آتش بس اعلام شد وگرنه معلوم نبود کار تاپیک به کجاها می کشید!:D

خوب نمرات PC هم کم کم داره میاد. اینم از اولین نقدی که بازی منتشر شده:

Strategy Informer : 9/10

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
بازیهای راک استار با وجود کیفیت فنی بالا در وادی fu***k و فحش اینجور چیزها غرق شدن.یک وادی به نام وادی یgta...
کجایی سم لیک که به فنا دادن:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر