امار عملکرد Xbox Game Pass در سال 2018

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به تازگی صفحه توییتر Xbox Game Pass اماری از عملکرد این سرویس مقرون به صرفه در سال 2018 منتشر کرد که در عکس ذیل میتوانید مشاهده کنید

بیش از 116 بازی جدید به لیست اضافه شده است که 17 عدد از روی اول عرضه دردسترس قرار گرفته اند
65 ناشر مختلف
11 ژانر
و بینهایت پتانسیل برای گرفتن اچیومنت

A0H9vs4.jpg

در حال حاضر بیش از 200 بازی در لیست اکس باکس گیم پس برای تجربه قرار دارد و به گفته فیل اسپنسر چند میلیون نفر عضو سرویس مذکور هستند.
به زودی نیز Xbox Game Pass به گفته ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت به پی سی خواهد امد.

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بپا خودت تموم نکنی آخر این یک ماه :D راهی که میروی به بیمارستان است
حساب کردم بدون احتساب فرزا ۹۰ ساعت گیم پلی در انتظارمه که تو یک ماه روزی بتونم ۳ ساعت هم بازی کنم تمومه :D البته اگر کارو زندگی بذاره روزی ده ساعت هم بازی میکنم:D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
این گیم پس خیلی داره کیف میده. بلاخره پریروز برای اولین بار عضوش شدم و ناگهان با خیل عظیمی از بازی مواجه شدم که نمیدونم کدومو حالا انتخاب کنم! فعلا از بایونتا شروع کردم بعد هم یحتمل کل سری هیلو رو برم و بعدش هلبلید و راهم رو ادامه میدم به رایز سپس سانست اوردرایو در همین بین ناخونکی هم به فورزا هرایزن ۴ میزنم و امیدوارم همه ی اینها رو تو یکماه تموم کنم :D.
من یجوری هول شدم فقط تونستم رایز و فورزا رو بازی کنم:D
جالبیش اینکه الان بازی هاش خیلی بهتره از چند ماه پیش هم هست:D

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
یه سرویس هست که با پرداخت اشتراک میتونید تعداد زیادی بازی رو به صورت رایگان استفاده کنید البته تا زمانی که اشتراک داشته باشید و به محض تموم شدن مدت اشتراکتون دسترسی شما به بازی ها قطع میشه!;)

1. بازی هایی که داخل این سرویس هست دائمی ـه یا موقتی؟ مثلا امروز تا مثلا یک ماه از یه بازی که داخل این سرویس هست استفاده بشه ممکنه که روز بعد دیگه نباشه؟

2. برای استفاده حتما باید موقع بازی اینترنت وصل باشه؟

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
1. بازی هایی که داخل این سرویس هست دائمی ـه یا موقتی؟ مثلا امروز تا مثلا یک ماه از یه بازی که داخل این سرویس هست استفاده بشه ممکنه که روز بعد دیگه نباشه؟

2. برای استفاده حتما باید موقع بازی اینترنت وصل باشه؟

1.تا جایی که میدونم تا به حال بازی از لیست حذف نشده و در نتیجه تا زمانی که اشتراک داشته باشید میتونید استفاده کنید!

2. میشه بعد از دانلود بازی تا 30 روز به صورت آفلاین بازی کرد(اگه تغییر نکرده باشه جدیدا)

• Like
Reactions: Runzo

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر