امار عملکرد Xbox Game Pass در سال 2018

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به تازگی صفحه توییتر Xbox Game Pass اماری از عملکرد این سرویس مقرون به صرفه در سال 2018 منتشر کرد که در عکس ذیل میتوانید مشاهده کنید

بیش از 116 بازی جدید به لیست اضافه شده است که 17 عدد از روی اول عرضه دردسترس قرار گرفته اند
65 ناشر مختلف
11 ژانر
و بینهایت پتانسیل برای گرفتن اچیومنت

A0H9vs4.jpg

در حال حاضر بیش از 200 بازی در لیست اکس باکس گیم پس برای تجربه قرار دارد و به گفته فیل اسپنسر چند میلیون نفر عضو سرویس مذکور هستند.
به زودی نیز Xbox Game Pass به گفته ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت به پی سی خواهد امد.

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
خدایی Game pass یعنی مفت و مجانی بازی کردن انحصاری های مایکروسافت و ایکس باکس الان شما Gears 4 و Forza Horizon 4 و‌SOT و ... مفتی بازی میکنی .
حالا در آینده Halo infinit و‌Gears 5 و شاید فورزا های دیگه هم شامل این میشه .
کلا عالیه این سیستم

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
یکی میشه تعریف کنه این Game Pass چیه؟:D
هر چی هست من ازش Halo 4 میخوام:D=P~

یه سرویس هست که با پرداخت اشتراک میتونید تعداد زیادی بازی رو به صورت رایگان استفاده کنید البته تا زمانی که اشتراک داشته باشید و به محض تموم شدن مدت اشتراکتون دسترسی شما به بازی ها قطع میشه!;)

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
پس اگر گیم پس روی PC بیاد احتمالش هست که بشه MCC رو روی PC زد؟!
یعنی گیم پس یجورایی تبدیل به سرویس کراس پلتفرم میشه با این وجود. اگر اینطور بشه خیلی جالبه.
اول باید خود MCC روی PC بیاد

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
پس سرویسش مثل Play Anywhere نیست.. اونجوری احتمال کمی داره که مایکروسافت بخواد MCC رو برای PC نشر بده. حیف.
این سرویس رسما روی کنسول هست فقط، ولی میشه بازیای play anywhere روی PC بازی کرد چند وقت پیش شایعات MCC روی PC زیاد بود احتمالش هست بیاد

• Like
Reactions: ADU_Tank

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
این گیم پس خیلی داره کیف میده. بلاخره پریروز برای اولین بار عضوش شدم و ناگهان با خیل عظیمی از بازی مواجه شدم که نمیدونم کدومو حالا انتخاب کنم! فعلا از بایونتا شروع کردم بعد هم یحتمل کل سری هیلو رو برم و بعدش هلبلید و راهم رو ادامه میدم به رایز سپس سانست اوردرایو در همین بین ناخونکی هم به فورزا هرایزن ۴ میزنم و امیدوارم همه ی اینها رو تو یکماه تموم کنم :D.

• Like
Reactions: Cj_sa and g4mer

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
این گیم پس خیلی داره کیف میده. بلاخره پریروز برای اولین بار عضوش شدم و ناگهان با خیل عظیمی از بازی مواجه شدم که نمیدونم کدومو حالا انتخاب کنم! فعلا از بایونتا شروع کردم بعد هم یحتمل کل سری هیلو رو برم و بعدش هلبلید و راهم رو ادامه میدم به رایز سپس سانست اوردرایو در همین بین ناخونکی هم به فورزا هرایزن ۴ میزنم و امیدوارم همه ی اینها رو تو یکماه تموم کنم :D.

بپا خودت تموم نکنی آخر این یک ماه :D راهی که میروی به بیمارستان است

• Like
Reactions: g4mer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر