اعتقاد C4Eva در مورد بن شدن های اخیر X360

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Commodore4eva اخیرا عنوان کرده که تغییراتی در قسمت c/r timings بازی های جدید به وجود آمده است. این طور که به نظر میاد این تغییر از چند هفته قبل از عرضه Halo 3 در بازی ها اعمال شده به طوری که وقتی شما دارین با Kreon Drive از بازی اورجینال image می گیرین تعییرات اندکی در فایل Security Sector ایجاد می کنه. حالا موضوعی که پیش اومده اینکه این طور که گفته شده این داده های اندک جایگزین شده به راحتی قابل شناسایی شدن هستند که می تونه برای شناسایی کردن مورد استفاده مایکروسافت قرار بگیره. وی در ادامه اضافه می کنه که ما معتقدیم که بن های اخیر به خاطر این موضوع بوده است.

هنوز مشخص نشده است که آیا این یک حرکت جهانی از سوی خود مایکروسافت بوده یا به دلیل وجود باگی تصادقی در kreon پدید آمده است. بر طبق نتایج، kreon این اطلاعات رو هر دفعه تغییر نمی ده و به صورت کاملا تصادفی این اتفاق می افته.
در زیر لیست یسری از بازی ها که احتمال جایگزینی اطلاعات SS در آنها وجود داره و دیده شده مشخص شده است:
Halo 3
Mass Effect
Call Of Duty 4
Spiderman friend or foe
Thrillville
Project Gotham Racing 4
NHL 08
Half Life 2 The Orange Box
Oblivion GOTY Edition

البته این لیست هنوز ناقص می باشد و به مرور بازی هایی که دارای این اشکال می باشند مشخص و معرفی خواهند شد.

در آخر c4ea , redline99 , kreon در حال حاضر درگیر این ماجرا هستند و احتمالا راه حلی در آینده نزدیک در این زمینه مطرح خواهد شد، که می تونه مربوط به kreon firmware یا xbc یا آپدیت firmware ها برای رفع این مشکل باشه.

طریقه شناسایی بازی ای که فایل SS آن تغییر کرده و دارای اشکال می باشد:
  1. ابتدا برنامه XDVDMulleter 10 رو دانلود و اجرا کنید. (برای اجرای این برنامه نیاز به dotnetframework دارید.)
  2. بازی را در درایو خود بگزارید و در برنامه، گزینه View ISO Details را انتخاب کنید. سپس تب Load from DVDR رو انتخاب کرده و Load Disc رو بزنید. پس از انجام لودینگ گزینه next را بزنید تا وضعیت Stealth patch بودن بازی شما نمایش داده شود. در قسمت پایین پنجره، بروی Extract SS کلیک کنید و فایل SS.bin را برروی هارد ذخیره نمایید.
  3. برنامه Kreon Checker را دانلود کنید و پس از اجرا بروی Check کلیک کنید. سپس فایل SS.bin را که در مرحله قبلی استخراج کرده بودید را انتخاب کنید. در این صورت وضعیت فایل SS نمایش داده می شود به طوری که اگر Good Kreon Rip نوشته شود یعنی فایل موردی ندارد و دیسک کاملا stealth هست ولی اگر bad kreon rip نوشته شود یعنی فایل SS بازی مورد نظر دارای اشکال می باشد و می تواند باعث شناسایی شدن شما گردد!
--------------------------------------------------------------------------------------------------
نتیجه شخصی:
در بین این بازی ها من cod4 و pgr4 رو که داشتم تست کردم و هر دو ok بودن ولی بازی orange box رو توسط دوستم چک کردم و نتیجه bad kreon rip بود! یعنی یکی از دلایل بن شدن اخیر می تونه استفاده از بازی orange box بوده باشه چون من لیست بازی های یسری از بچه های بن شده رو هم نگاه کردم همگی orange box رو داشتن و اچیومنت آنها به صورت آنلاین ثبت شده بود!

پ.ن: حتما بازی هایی که نام برده شده را به صورتی که گفته شده تست کنید و نتیجه رو در اینجا اعلام کنید تا بتونیم یه آماری بدست آوریم.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
از ليست اين بازي هايي كه گفته شده بود من بازي هاي PGR4، Halo3 ،COD4 رو انجام داده بودم.
نتيجه تست COD4و PGR4 كه اشكان گفت.
اما در مورد Halo3 من تست كردم هيچ مشكلي نداشت و پيغام Good Keron Check حاصل شد. پس Halo3 هم نميتونه عامل بن شدن باشه.
من كه بن نشدم البته انلاين هم بازي نميكردم.

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مال منم اينجوريه
کل بازی هایی که تو ایران عرضه می شه و ما ها می خریم از یکجا گرفته شدن پس وقتی به فرض مال یکی orange box ش خراب باشه یعنی مال همه خرابه و اینطوری نیست که شانسی باشه. من منظورم این بود که بقیه بازی ها رو هم بررسی کنید.
خوب از ليست اين بازي ها من PGR4-Halo3-COD4 بازي كرده بودم.
نتيجه CoD4-PGR4 كه اشكان گفت اما در مورد Halo3 هم موردي نبود و پيغام Good Keron Rip حاصل شد. پس Halo3 هم از ليست بازي هاي مشكل دار حذف شد.
من بن نشدم البته انلاين هم بازي نميكردم
البته احمد رضا جان وضعیت شما یکم با بقیه فرق داره چون هیچ وقت آنلاین بازی نکردی پس نمی تونه زیاد چیزی رو نشون بده ولی با تشکر از تست شما فعلا بازی های زیر ایرادی نداشته اند و کاملا stealth بوده اند:
Halo3
PGR4
Call of Duty 4

Max_Payne

کاربر سایت
Mar 25, 2007
118
من بازیهای :

Halo 3
Mass Effect
Call Of Duty 4
Project Gotham Racing 4

رو چک کردم.
این مشکل در 2 بازی :

Mass Effect

وجود داشت.

من team fortress 2 رو چند روز قبل از تاریخ عرضه٬ آنلاین بازی کردم ولی Ban نشدم خوشبختانه.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
لیست آپدیت شده بازی هایی که احتمال وجود این مشکل در آنها وجود دارد:
Tiger Woods 08
XBox Arcade XLA Games
Moto GP 07
Stuntman Ignition
Madden 08
Two Worlds
NHL 08
Blazing Angels- Secret Missions
Medal of Honor
Eternal Sonata
Juiced 2
Halo 3
John Woo Presents Stranglehold
Cabela's Trophy Bucks
NHL 2k8
Fatal Inertia
Looney Tunes- Acme Arsenal
Spiderman- Friend or Foe
Crash of the Titans
Sega Rally
Tony Hawks Proving Ground
Kengo Legend of the Nine
Skate
Guitar Hero III
Call of Duty 4
Sega Rally
Project Gotham Racing 4
NBA 2K8
Conan
Fifa 08
Flatout Ultimate Carnage
Hot Wheels- Beat That
Bee Movie Game
CSI Hard Evidence
Half Life 2- The Orange Box
World Series of Poker 2008
Clive Barkers Jericho
Timeshift
Thrillville- Off the Rails
Lara Croft Tomb Raider- Anniversary
Beautiful Katamari
Ace Combat 6- Fires of Liberation
Viva Pinata- Party Animals
Virtua Fighter 5
Naruto- Rise of a Ninja
Lego Star Wars- The complete Saga
The Simpsons Game
Cars- Matter National
F.E.A.R. Files
Bladestorm
Rock Band
America's Army
WWE SmackDown!
Kane and Lynch
Assassin's Creed
BlackSite- Area 51
Beowulf
Need for Speed- Pro Street
Soldier of Fortune- Pay Back
History Channel Battle for the Pacific
College Hoops 2K8
نظرات افراد رو می خوندم، کسایی نیز بوده اند که با وجود اینکه 1-2 تا از بازی هاشون این مشکل رو در فایل SS داشته ولی باز بن نشده اند. هنوز در مورد این نظریه با اطمینان نمی شه اظهار نظر کرد.
البته همه اعلام کرده بودند که mass effect و orange box آنها مشکل داشته است.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اینجوری که باید بی خیال بازی کردن بشیم
Medal of Honor
John Woo Presents Stranglehold
اینا رو من online بازی کردم ولی خب بن نشدم
چه ربطی داره؟ خوب این بازی ها که بازی کردی مشکلی نداشتن! نوشتم احتمال وجود مشکل در این بازی ها وجود داره نه اینکه هرکی اینارو بازی کنه بن می شه!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
چه ربطی داره؟ خوب این بازی ها که بازی کردی مشکلی نداشتن! نوشتم احتمال وجود مشکل در این بازی ها وجود داره نه اینکه هرکی اینارو بازی کنه بن می شه!
نه منظورم این نبود
می خواستم فقط اطلاعات بدم که من اینا رو بازی کردم مشکلی نداشتن

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
خب اینکه همه بازی هایی که دست ماست از روی یک دیسک سورس اصلی کپی شده اند رو قبول دارم ( حالا هر ریجنی ) ولی این قضیه Keron یک کمی برایم سوال برانگیز است.مثلا در اثر رایت های متوالی ممکن است دیسک آخر در یک سری 4 تایی از Good Keron به Bad Ceron برود ؟ این رو از روی قضیه SS در رایت میگم.البته شاید هم اشتباه میکنم.

من هم اچیومنت های Orange Box را ثبت کردم و کمی هم Team Fortress 2 ـش رو آنلاین بازی کردم.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
خب اینکه همه بازی هایی که دست ماست از روی یک دیسک سورس اصلی کپی شده اند رو قبول دارم ( حالا هر ریجنی ) ولی این قضیه Keron یک کمی برایم سوال برانگیز است.مثلا در اثر رایت های متوالی ممکن است دیسک آخر در یک سری 4 تایی از Good Keron به Bad Ceron برود ؟ این رو از روی قضیه SS در رایت میگم.البته شاید هم اشتباه میکنم.

من هم اچیومنت های Orange Box را ثبت کردم و کمی هم Team Fortress 2 ـش رو آنلاین بازی کردم.
این تغییر SS اصلا ربطی به رایت بازی نداره می خواد یدونه رایت باشه یا 100000 تا.
kreon یک firmware هست که روی یسری از DVD-Rom های samsung در pc ریخته می شه و درایو رو شبیه درایو کنسول می کنه و می شه بازی های اورجینال رو به صورت کاملا دقیق به همراه تمامی فایل های Stealth ش رو ریپ کرد. این bad rip هم در هنگام image گرفتن از دیسک اورجینال حاصل شده نه از رایت کردن مثلا شرکت westgame !!

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
ای آقا ما که بن شدیم رفت دیگه دل و دماغ ندارم گفتم اگه کسی نشده من به این بازی مشکوکم که حواسشون باشه برای 6 ماه دیگه بن نشن

erfan666

کاربر سایت
Nov 1, 2006
142
نام
نامعلوم
راست میگی fifa 08 مشکل داره اساسی چون چک کردم دیدم سالمه ولی بن شدم (تنها با این بازی انلاین بازی کردم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر