اطلاعات جدید درباره New XBox 360

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
تازه این نسل شروع شده و جون گرفته ! :d حالا مگه کنسول های نسل بعد چند میلیون تومانه که از الان ! ..........:d

من این نسل 2 کنسول رو از شروع گرفتم میخوام برای نسل بعد 3 کنسول رو از شروع بگیرم.:biggrin1:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
گزارش های مبتنی بر ایجاد خراش بروی دیسک توسط اکسباکس اسلیم جدید در صورت تکان خوردن دستگاه رو نت پخش شده ! لینک
البته این اشکال برای 360 قدیمیها هم بود اون اولا که 360 امده بود یادمه قبله اینکه 3 چراغ کشف بشه این اولین مشکله 360 گزارش شده بود!!!

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
سلام
دوستان یه سوال برام پیش امد اینکه میگن دیگه مدلای قدیمی تولید نمیشه یعنی اینکه دیگه 360 قدیمی رو نخواهیم دید؟
بکل تولیدش قطع میشه یا نه از همین مادربوردای این 360 جدید توش بکار میبرن
اگه اینطور باشه اینم نخواد هک بشه که خیلی بد میشه
اما نکته دیگه اینکه قیمت ارکید کردن 149دلار تا موقعی که دستگاه موجود بازار فروش بره؟ یعنی دیگه تولید نمیشن؟ پس اینجور نباید دیگه مدل الایت یا ارکید در بازار ببینیم فقط این 360 جدیده با این قیمت؟
کلا همش میشه همین جدید و مدل های قدیمی که دیگه تولید نمیشه و تا موقعی بفروش میرسن که در انبار مغازه ها موجود هستن....

مادربوردش همون جسپره دیگه ؟ نه؟
این کپی خور میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟
در 2 صفحه قبل مفصلا راجع به این موضوع بحث شد ( مگه شما تاپیک رو نمی خونید؟! :confused: ) :

1.نه Jasper نیست.
2. معلوم نیست.

برای اطلاعات بیشتر ، قدم رنجه بفرمایید 2 صفحه قبل رو بخونید.

گزارش های مبتنی بر ایجاد خراش بروی دیسک توسط اکسباکس اسلیم جدید در صورت تکان خوردن دستگاه رو نت پخش شده ! لینک

فکر کنم هر وسیله ای که دیسک رو با اون سرعت می چرخونه رو موقع کار 90 درجه تغییر زاویه بدید ، امکان خش انداختن روی دیسک وجود داشته باشه. این بحثی بوده که از روز اول تولد این کنسول باعث دردسرش شده ، صرفا به این خاطر که تا اون موقع کسی نیومده بود DVD Playerـش که با 8X دیسک رو می چرخونه ، وسط فیلم عمودی کنه.من روی 2 تا DVD Player امتحان کردم! هر دو خط انداختن.
البته اینو بگم که یک سری از درایو ها بودند که خود به خود روی دیسک خط مینداختن! ولی بعد از مدت کوتاهی این مشکل حل شد. سر و صدای مردم بیشتر بخاطر این موضوع در اومده بود. وگرنه تغییر زاویه کنسول اونم موقع بازی ، کار کاملا احمقانه ای است.

در ضمن این یک مشکل بحساب نمیاد ، چون تو همون کلیپی که تو اون صفحه است نشون میده که زیر درایو دستگاه یک برچسب چسبوندن که روش نوشته موقع کار کردن دستگاه ، تکونش ندید و از این حرفا. از این لحاظ می گم مشکل نیست ، چون با این حساب ، اگر سازنده یک دستگاه به شما بگه که به برق 110V وصل کنید ، بعدش شما بیاید اون به 220 بزنید و دستگاه بسوزه ، اون وقت این هم یک ایراد و مشکل فنی محسوب میشه.

آخرین ویرایش:

8613187

کاربر سایت
Feb 11, 2010
7
سلام بچه ها خوبین

آقا بحث نکنید - از همه لحاظ خوف ناکه - همه کنسولا برن جلوش یه بوق بزنن

طراحی فضایی - عجب چیزیه

از لحاظ قدرت هم که افزایش داشته 45 نانو متری

تجهیزاتم بیشتر شدده - یو اس بی - وایرلس اونم سری ان

هر چی بگم کم گفتم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
توی همین کنسول من هم دستگاه رو هنگام کار تکون بدی،دیسکا خش میفته!

این دستگاه اسمش پرتابله که تکونش میدن؟:D

بعید میدونم یو این کنسول درایو جدیدی نصب کنن!
اگه نکنن که از همین الان هم کپی خور شدس:D
بعید ندون!دکمه اجکتش جابجا شده:D ولی منم فکر میکنم براحتی کپی خور بشه!حتی برای افزایش فروشش هم که شده MS دست به چنین کاری خواهد زد!:D(الان داستان شرکت نمیاد از این کارا بکنه رو شروع نکنید،بزارید بپای شوخی!-دم همتون گرم که ادامه نمیدید-)

jax559

کاربر سایت
Feb 26, 2009
99
وقتي يك چيزي واقعا طرح قشنگي د اره نمي دونم چرا بعضي ها ميان و مي گن زشته . كلفته و...
چون زیبایی یه امر نسبی و سلیقه ای! یکی میگه قشنگه یکی میگه زشته یکی هم این وسط بهش بر میخوره شاکی میشه اونوقته که تاپیک باحال میشه:smile:
از لحاظ قدرت هم که افزایش داشته 45 نانو متری
البته قدرت همونه فقط تکنولوژی ساختش فرق کرده گویا...

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بروبچ میخواستم یه ارکید بگیرم حالا به نظرتون چیکار کنم بگیرم یا نه صبر کنم؟؟؟
به نظرتون تو بازار ما ارزون تر میشه یا گرونتر ( ارکیدو میگم )؟؟

یا اصلا صبر کنم اسلیم بگیرم ؟؟ اخه میدونم اسلیم بیادتا 3 4 ماه زیر 400 نمیدن منم میخوام حدود 300 خرج کنم

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
یک موردی رو در مورد PSU و کلاً برق مصرفی کنسول بگم

ورودی برق کنسول همان 5v و 12v قدیمی است ولی با این تفاوت که برای 12v شاهد 10.83A هستیم (در جسپر 12.1A) و همچنین 5V همان 1A قدیمی می باشد. توان خود پاور نیز در حین بازی به 135W کاهش پیدا کرده (در جسپر 150W) و همچنین در حالت خاموشی به 1W میرسد (در جسپر 2W)

با مقایسه به Jasper می توان گفت که مصرف برق کنسول در حین بازی 10% کاهش پیدا کرده و همچنین در حالت خاموش به 50% کاهش نسبت به جسپر رسیده است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر