اطلاعات جدید درباره New XBox 360

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
الان ما بخوایم X360 هامون رو بفروشیم و X360 S بخریم دیگه کسی اون قبلی ها رو نمیخره !؟:D

هارد همشون 250 هست یعنی هارد دیگه ای نداره ؟احتمالا توی سرعت نصب و خوندن دیسک هم بهتر هست !؟ :D

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام - خوب بالاخره تاييد شد ! به نظرم طراحي جديد همچين چيزه شاخي نيست ...

بد نيستا اا ولي موندم چرا براقش كردن ؟! كلا با چيزاي براق زياد حال نميكنم ...

طراحي كاور هم به نظرم بدك نيست ( آدم سعيش رو بكنه ميتونه دوسش داشته باشه!:biggrin1:)

كي وارد بازار ميشه؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
البته يكي از دلايلي كه اكثرا ميگن كنسول قشنگ شده(خودمم هستم)اينه كه Xbox 360‌قبلي يكنواخت شده.
ما حدود 5 ساله كه Xbox 360 قديمي رو داريم ميبينيم و وقتي يك مدل جديد مياد معلومه كه با استقبال روبرو ميشه.

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
یه سؤالی اینجا تو ign گفته که این HDD transfer kit با مدل جدید HDD هم سازگاره ولی خوب این کیت ها جای ورودی( مادگی) دارن ولی من هرچی زور زدم خروجی (نری) رو روی عکسای هارد جدید ندیدم چجوریه زاویه ی عکس بد بوده؟

xboxhd_64010_640screen.jpg

بعد هم گفته که انتقال با فلش مشکلاتی داره ولی من نمی فهمم مشکله چیه:biggrin1:(میگه باید خرید هامون رو authenticate بکنیم چی هست این:biggrin1:) من که فقط بخوام سیو و گیمر تگ جا بجا کنم همین خوبه دیگه؟ دی ال سی و چیز پولی هم تا حالا نگرفتم اگه هم بگیرم فقط کافیه یه redeem code وارد کنم مفتی دانلود شه درسته؟

آخرین ویرایش:

Hooman73

کاربر سایت
Jun 12, 2010
106
نام
هومن
یه چیز جالب: چون دیگه این مدل مدل رسمی ایکس باکسه برای ست شدن هرچه بیشتر massenger kit (که اسمش به chat pad تغییر یافته) و wireless headset و quick charge kit هم سیاه شدن (خیلی خوشگل تر شدن:love:) اینجا و اینجا

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
تو نمايشگاه گفتن كه اواخر هفته تو جهان عرضه ميشه.
طراحيش خيلي زيبا هستش من ميخواستم امروز برم يه 360بگيرم اما با اومدن اين صرف نظر كردم.
به نظرتون وقتي بياد ايران قيمتش چند ميشه؟
ايا تو سخت افزارش تغييري دادن كه از هك شدن جلوگيري كنه يا همون سخت افزار قديميه؟

™M.O.S.T.A.F.A

کاربر سایت
Jun 24, 2009
102
نام
مصطفی
منم ازش خیلی خوشم اومد طراحیش عالیه
رنگ دکمه دسته ها هم فرق کرده همش یکدست سیاه شده
ولی این پسندیدن یا نپسندیدن امری نسبیه
راستی من معتقدم شاید دستگاههای قبلی گرونتر بشه چون اگه کنسول جدید هک نشه فاجعه ی بزرگی برای دوستاران بازی کپی هستش :biggrin1:
من به سرم زد کنسول فعلی رو آب کنم ولی قول شیطون رو نخوردم فعلا دارم صبر میکنم کنسول وارد ایران بشه تا ببینیم چی میشه :-"
ولی اگه هک شد یکی حتما میخرم(اگه هک شد)

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
یک سوال دارم
این پرتی که به kinect وصل میشه usb هست ؟ یعنی من که 360 fat دارم باید به کجای این 360 وصل بشه ؟
جالبه که تو slim توری پشت وجود نداره و توری به بالای کنسول منتقل شده ! امیدوارم مشکلی پیش نیاد از لحاظ گرمایشی

آخرین ویرایش:

Saman.prince

کاربر سایت
Jan 6, 2010
101
نام
سامان
من خیلی خوشم اومد . اگه هک بشه چی میشه . میرم این pro مو میفروشم یه چیزم میزارم روش . شاید گوشیمم فرو ختم یه کینکت هم میگیرم . طراحیش بهتر شده و این که گفته کم صدا تره خیلی خوب شده .

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
دقایقی پیش C4eva هکر بزرگ کنسول X360 در IRC Fw انلاین شدند و مشغول پاسخ دادن به سوالات اعضای هستند

IRC Fw
[12:59] <^DVD-R^>: any news on the new 360 drive?
[13:05] <+c4eva>: not yet

سوال و جواب کلاً مشخص است، هنوز خبری از Drive جدید New X360 در دست نمی باشد.

P.S
زمان ها به وقت ایران می باشد

اسمی برای این مادربورد جدید انتخاب نکردن

اسم مشخص و رسمی نداره، ولی به نام valhalla، قبل از عرضه جسپر معروف شده بود.

آخرین ویرایش:

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
یک موردی رو در مورد PSU و کلاً برق مصرفی کنسول بگم

ورودی برق کنسول همان 5v و 12v قدیمی است ولی با این تفاوت که برای 12v شاهد 10.83A هستیم (در جسپر 12.1A) و همچنین 5V همان 1A قدیمی می باشد. توان خود پاور نیز در حین بازی به 135W کاهش پیدا کرده (در جسپر 150W) و همچنین در حالت خاموشی به 1W میرسد (در جسپر 2W)

با مقایسه به Jasper می توان گفت که مصرف برق کنسول در حین بازی 10% کاهش پیدا کرده و همچنین در حالت خاموش به 50% کاهش نسبت به جسپر رسیده است

راستشو بخوای 150 وات توان در واقع توان PSU پاور جاسپر بود ولی توان مصرفی واقعی جاسپر در حالت حداکثر طبق وبسایت anandtech حدود 105 وات محاسبه شده بود .
, و در مورد بورد جدید هم فقط باید صبر کرد تا وبسایت های مث anandtech و eurogamer توان مصرفی ایش رو چه اندازه اعلان خواهند کرد .
فکر کنم بیشتر از 10 درصد کاهش توان مصرفی داشته باشیم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر