از چه کارت گرافیک استفاده میکنید ( همه شرکت کنن )

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
کارت گرافیک ما هم جناب استادgtx560هستش که من بهش میگم استاد چونکه ازروزی که خریدمش بی انصافی نکرده وپابه پای بازی هامیومده...
اماچندوقتیه استادحال و روز خوشی نداره مخصوصا برای بازی watch dogsخیلی اذیتمون کردبه علت اینکه حجم رمش1گیگ هستش اپشنهای بازی روmediumگذاشتم بازم مشکل داشت
کلا استادپیرشده واحساس میکنم دیگه بایدجای خودشوبه جوونترهابده...
به نظرتون تا800تومن چه گرافیکی بگیرم خوبه؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
کارت گرافیک ما هم جناب استادgtx560هستش که من بهش میگم استاد چونکه ازروزی که خریدمش بی انصافی نکرده وپابه پای بازی هامیومده...
اماچندوقتیه استادحال و روز خوشی نداره مخصوصا برای بازی watch dogsخیلی اذیتمون کردبه علت اینکه حجم رمش1گیگ هستش اپشنهای بازی روmediumگذاشتم بازم مشکل داشت
کلا استادپیرشده واحساس میکنم دیگه بایدجای خودشوبه جوونترهابده...
به نظرتون تا800تومن چه گرافیکی بگیرم خوبه؟

تا 800, r9 270x عالیه اگه بتونی بودجه تو تا 900 بیاری بالا r9 280 dual-X هم فوق العادس;)

• Like

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
332
نام
مسعود
GTX 970 :D

69161872929051138550.jpg

• Like

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اینم گرافیک من بعد از خیلی وقت دوری از دنیای ارتقا و PC ، دوباره یه High-End خوب زدم :

34587060090037835592.jpg

ASUS Radeon R9 290x Direct CU II OC 4 GB - GDDR5
====
امیدوارم کارت خوبی باشه ، نظر شما چیه ؟

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
اینم گرافیک من بعد از خیلی وقت دوری از دنیای ارتقا و PC ، دوباره یه High-End خوب زدم :

====

منم دقیقا همین مدل رو میخوام بگیرم. تجربه شما چطور بوده؟ گرماش که زیاد نیست؟

آخرین ویرایش:
  • Like

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
منم دقیقا همین مدل رو میخوام بگیرم. تجربه شما چه طور بوده؟ گرماش که زیاد نیست؟

فوق العاده ـست به نظرم ، البته هنوز نتونستم به دلیل مشغله های درسی و زندگی باهاش یه حال اساسی کنم ، اما بیشترین دمایی که گرفته 60 درججه سانتی گراد بوده و بیشتر از این هم نرفته به دلیل سیستم Direct CU II که داره فوق العاده خنکه.

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
فوق العاده ـست به نظرم ، البته هنوز نتونستم به دلیل مشغله های درسی و زندگی باهاش یه حال اساسی کنم ، اما بیشترین دمایی که گرفته 60 درججه سانتی گراد بوده و بیشتر از این هم نرفته به دلیل سیستم Direct CU II که داره فوق العاده خنکه.
واقعا این مدل داره سالاری میکنه با وجود قیمت مناسبش نسبت به کارتای هم رده خودش هر بازی هم که منتشر شده عالی فریم داده ! مبارک باشه ، امیدوارم فنش درست و حسابی براتون بچرخه :D ...

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
واقعا این مدل داره سالاری میکنه با وجود قیمت مناسبش نسبت به کارتای هم رده خودش هر بازی هم که منتشر شده عالی فریم داده ! مبارک باشه ، امیدوارم فنش درست و حسابی براتون بچرخه :D ...

ممنون ، انشاالله شما هم بخرید و بهترین فریم هارو بهتون بده ، منتظر نظرتون در مووردش هستم

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین

====
مبارک باشه دوست عزیز کارت بسیار خوب و قدرتمندی خریدید
میگم CPUــتون همینه که تو پروفایلتون نوشته؟گلوگاه نمیشه برا این کارت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر