از چه کارت گرافیک استفاده میکنید ( همه شرکت کنن )

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
یادش بخیر یه موقعی R9 290 داشتم (البته هنوز دارمش ولی توی جعبه ش هست)، برای خودش بخاری بود و تا ۹۴ درجه هم راحت بالا میرفت
خیلی وقته GTX 1070 گیگابایت دارم
کلا با PC دیگه بازی نمیکنم و کنسول راحت تره و بی دردسر تره

خیلی قدیم تر هم یه ATI Radeon X1900 XT داشتم، اونوقت کسی اصلا گرافیک در این سطح نمی بست
مرد مومن کجای کنسول راحتتره؟ دانلود بازیش با این اینترنت شخمی یا قیمت بازیهای فضاییش
دو دو تا چهارتا کنی میفهمی پی سی راحتتر و مقرون به صرفه تره اینترنت شبانه میخری میزاری idm تا صبح 200 گیگ بازی کرکی دانلود میکنه یدونه هم کارت گرافیک دست دوم میندازی حال میکنی

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
مرد مومن کجای کنسول راحتتره؟ دانلود بازیش با این اینترنت شخمی یا قیمت بازیهای فضاییش
دو دو تا چهارتا کنی میفهمی پی سی راحتتر و مقرون به صرفه تره اینترنت شبانه میخری میزاری idm تا صبح 200 گیگ بازی کرکی دانلود میکنه یدونه هم کارت گرافیک دست دوم میندازی حال میکنی
شاید شما درست بگید
ولی من تا از سال 2006 به اینور حتی ۱ دونه بازی کرکی بازی نکردم
دیسک یا دیجیتال میخرم و با خیال راحت بدون دردسر با کنسول بازی میکنم
کما اینکه الان یک ساله اصلا بازی نکردم و گرفتار کار و زندگی هستم
من سنم کم نیست و سالهاست دارم کار میکنم
اینترنت هم مشکلی نیست و راحت توی شهر ما جواب میده برای دانلود و تا الان مشکلی نداشتم
البته قبول دارم اخیرا سخت شده

در هر صورت نظر شما محترم و امیدوارم شرایط جوری بشه همه بتونند اون چیزی که دوست دارند رو تهیه کنند

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
686
نسل قبل اولش 980 gtx داشتم
۲ سال آخرش ۱۰۷۰ گرفتم
بعدش تو اوضاع داغ ماینینگ که ملت مثل چی کارت گرافیک میخریدن ۱۵ تومن فروختمش ۵ تومن گذاشتم روش یه ps5 گرفتم:D

ما بدون گرافیک بودیم تا ۲ هفته پیش که 6900xt دسته دو گرفتم و بشدت راضیم ازش

اون دوستمون که میگه بازی رو کنسول بدون دردسر و راحت هست کاملا درست میگه
ولی یه مسئله ایی بگم
Dead space ریمیک رو با ps5 تمام کردم
الان دارم روی pc بصورت 4k واقعی و تنظیمات آخر گرافیک بازی میکنم
یه سری جزئیات دارم رو pc میبینم که روی ps5 بخاطر رزولوشن پایین رندر اصلا قابل تشخیص نبودن یا سخت تشخیص داده میشدن
Image quality واقعا تفاوت میکنه

peyman_mii

کاربر سایت
Dec 2, 2023
17
GT 730
Gtx 660 ti با این کارت خیلی خاطره دارم
Gtx 1070 این کارتم بعد از 2 سال بازی کردن فنش به صدا دراومد تو اوج ماین ردش کردم 14پول گذاشتم روش یه 3060 ti خریدم
تا پارسال به بی پولی شدید خوردم متاسفانه سیستم فروختم کامل
دوباره اروم اروم پس انداز کردم پول جمع کردم الان
rx 6600xt سافایر دارم خداییش راضی نگه داشته

• Like
Reactions: Alien87

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,032
نام
Ali
Gt 555m :D
با کنسول سر میکنم تا نسل بعد کارت گرافیک ها بیاد
چه زود گذشت :D

در حال حاضر 3060 12gb زوتاک
راضیم برای ۱۰۸۰ اوکیه سری ۴۰۰۰ جذابیت خاصی برام نداره منتظر نسل بعدم ببینم چی میشه

• Like
Reactions: Alien87

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
لیست کارت گرافیک هایی که داشتم از اول تاریخ تا الان:

ATI Radeon 6000 64MB AGP
Geforce FX 5200 128MB
Geforce FX 5200 256MB
Geforce 6800 Ultra 512MB
ATI HD 3850 128MB
ATI HD 4850 256MB
Geforce GTX 460 1GB
AMD R9 280X 3GB
Geforce GTX 780TI 3GB
Geforce GTX 970 - SLI 4GB
Geforce GTX 980TI 6GB
Geforce GTX 1080TI 11GB
Geforce RTX 2080TI 11GB
Geforce RTX 3070 8GB
Geforce RTX 4070TI 12GB

پشت خرید هرکدوم از اینها کلی خاطرات تلخ و شیرین خوابیده 😢 البته بیشتر شیرین .. یادش بخیر.
ولی حقیقتی که نمیشه کتمان کرد قبلا با حداکثر حقوق دو ماه میشد یه کارت تقریبا های اند گرفت الان با چهار پنج ماه حقوق و اوضاع روز به روز در حال بدتر شدن

آخرین ویرایش:

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
255
خوبی pc اینه که درسته اولش یکم بیشتر از کنسول هزینه میکنی ولی برای نسل بعدش یکم هزینه میکنی مثلا یه کارت قوی تر میندازی بعد پا به پای نسل پیش میری دیگه لازم نیست دوباره کنسول نسل جدید بخری البته این به لحاظ هزینه ست به لحاظ بهینه بودن بازی و مشکل اجرا نشدن بازی ناسازگار و غیره دیگه تو کنسول ها نیست هر کدوم معایب و مزایای خودشون دارن نمیشه مطلق گفت کدومش خوبه
دوستان یه سوال بنظرتون کرک دانلود کردن بازیا به لحاظ شرعی درسته یا نه تا حالا کسی بررسی کرده این قضیه رو ؟؟؟؟:-?:-?

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
خوبی pc اینه که درسته اولش یکم بیشتر از کنسول هزینه میکنی ولی برای نسل بعدش یکم هزینه میکنی مثلا یه کارت قوی تر میندازی بعد پا به پای نسل پیش میری دیگه لازم نیست دوباره کنسول نسل جدید بخری البته این به لحاظ هزینه ست به لحاظ بهینه بودن بازی و مشکل اجرا نشدن بازی ناسازگار و غیره دیگه تو کنسول ها نیست هر کدوم معایب و مزایای خودشون دارن نمیشه مطلق گفت کدومش خوبه
دوستان یه سوال بنظرتون کرک دانلود کردن بازیا به لحاظ شرعی درسته یا نه تا حالا کسی بررسی کرده این قضیه رو ؟؟؟؟:-?:-?
والا در روایت داریم کرک ایراد شرعی دارد ولی در شرایط تورمی کشور مانعی ندارد دانلود کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر