از چه کارت گرافیک استفاده میکنید ( همه شرکت کنن )

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
کارت من تو بین بقیه یکم قدیمیه مال 5 سال پیش
ati 4670 ddr 4
اما تا حالا تو هیچ بازی ای کم نیاورده فقط direct 11 ساپورت نیست
که یکم سری r9 افت کرد میریم عوضش میکنیم
اما ddr4 عمرش خیلی کوتاه بود چون در عرض یکسال ddr5 اومد و نسلشون تموم شد و فکر نکنم الان گرافیک ddr4 داشته باشیم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
یه گرافیک انبورد 16 مگابایتی دی دی آر
فک کنم فسیلتون منم و رو دست خودم هیچ کس نیس:d
من این کارتو داشتم
اما برا من کامپیوترم ترکید فکر هم کنم sdr بود32 مگ بود کارتم با یه پنتیوم 233 و 16 مگ رم و 4 گیگ هارد
خداییش چه کامپیوترهایی بودن
الان هارد 500 فقط 30 گیگ خالی دارم اونموقع تو 4 گیگ هم بازی میرختیم هم ویندوز هم نرم افزار

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یه گرافیک انبورد 16 مگابایتی دی دی آر
فک کنم فسیلتون منم و رو دست خودم هیچ کس نیس:d

هه هه من 4 مگ دارم عزیز با رم 16 مگی با cpu 133 که با احتساب commodor هم که دارم با قدمت ترین عضو فن pc هستم:x

البته commodor نمی شه گفت pc هست شبه pc هست هم این هم امیگا که اونم باهاش کار کردم

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
nvidia geforce 5200 fx

واسه 10 سال پیشه.واقعا عذابه حتی نمیشه یه فیلم اچدی معمولی رو باهاش روون دید:| میخوام تا عید دیگه این پی سی زغالیمو عوض کنم.دعا کنید قیمتا بیاد پایینo:-)

• Like
Reactions: Sega_genesis

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من این کارتو داشتم
اما برا من کامپیوترم ترکید فکر هم کنم sdr بود با یه پنتیوم 233 و 32 مگ رم و 4 گیگ هارد
خداییش چه کامپیوترهایی بودن
الان هارد 500 فقط 30 گیگ خالی دارم اونموقع تو 4 گیگ هم بازی میرختیم هم ویندوز هم نرم افزار

من هاردشم دارم فک کنم 1 گیگ هست الان 6 ترا هارد دارم فقط 1 ترا خالی هست با احتساب safe usage جهت افزایش سرعت و بک اپ تنها 80 گیگ خالی دارم که تا چند وقت دیگه یه 3 ترا دیگه می خرم

فکر کنم بیشترین میزان مصرف هارد برای یه یوزر معمولی داشته باشم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
من هاردشم دارم فک کنم 1 گیگ هست الان 6 ترا هارد دارم فقط 1 ترا خالی هست با احتساب safe usage جهت افزایش سرعت و بک اپ تنها 80 گیگ خالی دارم که تا چند وقت دیگه یه 3 ترا دیگه می خرم

فکر کنم بیشترین میزان مصرف هارد برای یه یوزر معمولی داشته باشم
امیدوار شدم به خودم
فکر میکردم من فقط اینجا پیرمردم ولی دیدم نه ،هم سنهای خودم هم هستند
ولی فیفا 97 و اون بازی داخل سالنش هنوزم که فکر میکنم هیجانش از هر فیفایی بیشتر بود یا quake doom
یاد اون بازیها و زمانها با اتاری و میکرو و سگا و فلاپی 1.44 و دیسکتهای بوت و داس بخیر.

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
saphire 6570 2 gb
کارت گرافیک عجیبیه !!!‌:| بازیها رو خیلی خوب بالا میاره تاحالا بدی ازش ندیدم ! تو سایتها که ازش به عنوان کار راه انداز نام میبرن ( به طور ساده تر آشغال )‌ ولی ماله من یکی که چی بگم :| خیلی باحاله کلا !

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر