اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
من از او تاپیک تا حالا پست ندادم !! شاید ، شاید 1 بار !!!! ولی همین که وزیر جواب داده و رسیدگی کرده خیلی هست . چنین چیزی سابقه نداشته. توهین نکنید این آخرین راه ارتباطی شما با یه مسئول هست کاری نکنید همین هم بسته بشه !!! اگر تا 300 سال دیگه به 20:30 ، سازمان شیلترینگ و غیره ... نامه می نوشتید جواب نمی دادن حالا یکی پیدا شده داره معتدل برخورد می کنه کاری نکنید پشیمون بشه . در آینده باز هم شاید نیاز پیدا کردید ، رعایت کنید ...

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
سلام
مشکل DC برای من این دو روز حل شده
ولی در عوض به طرز فجیعی Time Out دارم! یه روز عالی بود بدون Time out و ... ولی از روز بعد نابود شد!
بقیه هم این مشکل رو دارن؟
ISP: Shatel

zEx_99

کاربر سایت
May 6, 2014
13
نام
Amir
من مشکلم حل شده. توی APB خوبه یکم پکت لاست میره بالا تا 15 میرسه بعد دوباره 0 میشه ولی بازی کردنم زیاد مشکلی نداره فقط خیلی کم یه Lag میزنه.
ISP = Shatel

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
من مشکلم حل شده. توی APB خوبه یکم پکت لاست میره بالا تا 15 میرسه بعد دوباره 0 میشه ولی بازی کردنم زیاد مشکلی نداره فقط خیلی کم یه Lag میزنه.
ISP = Shatel

خدا رو شكر كه براي بعضي از كاربران شاتل هم مشكل حل شده پس نتيجه ميگيريم كه دارن تك تك آي اس پي ها رو رديف ميكنن و تنظيمات روشون اعمال ميشه بازم در تاپيك اطلاع رساني كنيد تا بفهميم چند نفر اينورين و چند نفر اونوري

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دوستان حالا که پیگیری ها جواب داده یه مقدار باید صبر داشته باشید . چون یدونه کلید نیست که بزنن و همه چی ok بشه . یه دو - سه روزی زمان میبره احتمالا تا مال همه نرمال بشه .

----------------------------------------------

این هم اخرین جواب وزیر محترم به کامنتها :

با سلام
دوستان عزیز دلیل حذف مطلب قبلی و پاك شدن كامنتهای بعضی از دوستان خوب من این بود كه در فاصله چند دقیقه بعد از گذاشتن پست همكاران وزارتخانه اطلاع دادند كه مشكل پروتكل UDP حل شده و مطلب قبلی با این مضمون كه پروتكل در حال پیگیری برای رفع مشكل است اعتبار خود را از دست داده بود. لذا به خاطر رفع سوء برداشتها و همچنین دادن خبر خوش رفع مشكل پروتكل، پست جدید را جایگزین مطلب قبلی نمودم. از همه دوستانی كه كامنتهایشان حذف شده است عذرخواهی می كنم.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
شايد براي اولين بار بوده كه به شخصه پاسخگويي مستقيم يه مسئول رده بالا رو شاهد بودم !!!

هنوز كه مشكل پا برجاست و من تايم اوت دارم مي گيرم ولي شايد بشه با رايزني هاي بيشتر و دعوت از اكثريت افراد براي اطلاع دهي از مشكل UDP و خيلي با متانت و منطق حرف زدن ميشه كار رو جلو برد !

Ulfric

کاربر سایت
Jan 30, 2014
92
نام
Parsa
دوستان حالا که پیگیری ها جواب داده یه مقدار باید صبر داشته باشید . چون یدونه کلید نیست که بزنن و همه چی ok بشه . یه دو - سه روزی زمان میبره احتمالا تا مال همه نرمال بشه .

----------------------------------------------

این هم اخرین جواب وزیر محترم به کامنتها :

با سلام
دوستان عزیز دلیل حذف مطلب قبلی و پاك شدن كامنتهای بعضی از دوستان خوب من این بود كه در فاصله چند دقیقه بعد از گذاشتن پست همكاران وزارتخانه اطلاع دادند كه مشكل پروتكل UDP حل شده و مطلب قبلی با این مضمون كه پروتكل در حال پیگیری برای رفع مشكل است اعتبار خود را از دست داده بود. لذا به خاطر رفع سوء برداشتها و همچنین دادن خبر خوش رفع مشكل پروتكل، پست جدید را جایگزین مطلب قبلی نمودم. از همه دوستانی كه كامنتهایشان حذف شده است عذرخواهی می كنم.
نکنه این آخرین جواب هم پاک کردن؟
چون من که تو کلوبشون چیزی پیدا نکردم ...!

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
نکنه این آخرین جواب هم پاک کردن؟
چون من که تو کلوبشون چیزی پیدا نکردم ...!

نه پاک نشده. شما باید برید توی قسمت جوابهای اولین پست و نظرات رو بخونید .حدودا 10- 20 تا نظر که برید پایین میبینید که جناب وزیر توی نظرات به کاربران پاسخ دادند.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,770
نام
فرشید
View attachment 52016

به پست اول اضافه شود..لطفا

اضافه شد.

من که با برنامه جدید دارم راحت بازی می کنم پیغام خصوصی بدید تا بتون بگمش آی پیم رو به آلمان تغییر دادم این اختلالات دیگه وجود نداره
پینگو با اسم آی اس پی رو ببینید ماله آلمانه
http://www.pingtest.net/result/97349704.png

دوستان راه حلهای خودتون رو اگر ذکر می کنید هیچ ایرادی نداره،فقط از برنامه ای نام نبرید و از اسپویلر استفاده کنید، جزییات و روش دقیق رو از طریق پیام خصوصی منتقل کنید و قبل از هر کاری از اطلاعات خودتون بکآپ بگیرید.

دوستان واسه من تو 4.2.2.4 تایم اوتی ثبت نمیشه ولی میرم ت بازی time out میده ! جریان چیه؟!:|

شما داری از یه IP با پروتکل TCP پینگ می گیری که خب مشکلی نداره، مشکل و استفاده ی بازیها پروتکل UDP هم هست که اون مختل هست و باعث قطعی بازی میشه.

شايد براي اولين بار بوده كه به شخصه پاسخگويي مستقيم يه مسئول رده بالا رو شاهد بودم !!!

هنوز كه مشكل پا برجاست و من تايم اوت دارم مي گيرم ولي شايد بشه با رايزني هاي بيشتر و دعوت از اكثريت افراد براي اطلاع دهي از مشكل UDP و خيلي با متانت و منطق حرف زدن ميشه كار رو جلو برد !

دوستان سرانجام در این مقطع پیگیریهای و گفتگوهای ما با پاسخ رسمی وزیر ارتباطات کشور به سرانجام رسید، هر چند که مشکلات فرآوان است اما این خود دلیلی است بر اهمیت پیگیری، و صبوری تک تک شما کاربران محترم سایت بازیسنتر بود که در این رابطه پیشگام تمام سایتهای تخصصی گیمینگ عمل کرد و نتایج مثبتی هم داشت. همیشه بنا رو بر تاثیرگذاری کار قانونمند و هدفدار برای حصول نتیجه قرار بدید، پشیمون نخواهید شد و این تازه اول راه هست.

می دونم که هنوز برخی مناطق و سرویس ها مشکلشون پابرجا هست، توصیه می کنم که طبق روالی که از اول تاپیک داشتیم به گزارش وضعیت سرویس خود ادامه دهید و مراتب را (در کمال ادب و احترام و رسمی) از طریق شماره ی 195 و یا پروفایل وزیر به وزارتخانه هم منعکس کنید،

چیزی که در جواب وزیر من رو قانع نکرد، قرار داشتن سرورهای بازی در لیست سرورهای مهاجم بود و اینکه با عکس العمل متقابل سیستمهای کنترلی کشور مواجه شده و باعث این اختلالات شده بودند، از نظر فنی مشکل بشه گفت که بخاطر این قبیل حملات که همیشه و همه جا و بیشتر کشورها دست به گریبانش هستن ، کل سیستم زیرساخت دیتای یه کشور با پروتکلی خاص مختل بشه و عملا تمام راههای ارتباطی و نرم افزارها و مسیرها رو تخت تاثیر قراربده، به نظر میرسه اگر هم این دلیلش بوده باشه دوستان زیرساخت کاملا بی محابا و آسوده خاطر عمل کردن! در هر صورت بجای گمانه زنی منتظر جزییات دقیقتر این قضیه خواهیم ماند و پیشاپش تشکر می کنیم.

به امید روزهای بهتر!

آخرین ویرایش:

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
جواب وزیر مشکوک بود متن اول که مشکل از بد افزار عنوان کردن که نمیدونم ربطش چی ! بعد که پاک کردن اون مطلب اولش یا ویرایش ! /:):|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر