اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Ulfric

کاربر سایت
Jan 30, 2014
92
نام
Parsa
از امروز صبح دی سی می شدم ولی الان یه دست یک ساعته بدون مشکل دوتا زدم.فکر می کنم طی امروز فردا مشکل isp های مختلف برطرف بشه ...

Dunfanbubay

کاربر سایت
Apr 13, 2012
105
نام
علیرضا
ISP : اندیشه سبز خزر / رشت
مشکل برطرف نشده !
تا حدودی اوضاع بهتر شده
هنوز قطعی دارم با این پیغام :
Server Connection Timed Out
روی PS3 و بازی Call Of Duty MW3
از PSN خارج نمیشه ولی از بازی بعد 2 یا 3 دقیقه (بعضی وقتا 10 ثانیه یا کمتر) پرتت میکنه بیرون !!!

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
سلام دوستان ظاهرا روی یه سری از بازی هاا مشکل برطرف شده مثه bf4 ولی بضی از با زی ها کاماکان مشکل داره مثه فیف 14 البته اینی که میگم برا نت خودم و یه سری از دوستان هستش...شما چطور؟

اختلال بر روی پروتکل udp هست نه بازی خاص!! یعنی اینکه یا همه بازی های انلاین با هم خوب میشن یا هیچ کدومشون خوب نمیشن ....! به همین سادگی.

loten

کاربر سایت
Feb 1, 2011
62
تو عمرم League of Legends این طوری بازی نکرده بودم
لگ - پینگ با نوسان 200 تا - دیسکانکت شدت از بازی در زمان مختلف یعنی یک بار در 2 دقیفه از بازی گذشته بعدی 4 دقیقه بعد از عوض کردن ip بعدی در 3 دقیقه بعدی در 1.5 دقیقه بعدی قطع کردن بازی توسط خودم با فحش

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
باور کنید اصلا وزیر نگفته اون مطلبو. منم هنوز مشکل دارم. با وی@پی@ان بازی میکنم فقط گاهی وقتا پینگم میره 2000-3000 عادیش هم رو 500-600 هست. تقریبا میشه گفت بازی نمیکنم.

solid97

کاربر سایت
May 30, 2013
250
نام
محمد
امروز ظهر از ساعت 12 تا 5 اینترنتی در کار نبود فقط فقط شده بود اینترانت !!!!
الان هم که بازم اومدم بازی کنم دیدم مشکل هنوز هستش !!!!
آی اس پی هم بهترین اینترنت منظومه ی شمسی,اینترنت یک , آسیاتک هستش !!! و بازی هم World of tanks :d

ahmadsipey

کاربر سایت
Jan 31, 2013
32
نام
ahmad
اقا بخدا کلافه شدم الان رفتم ایکس باکس لایو بخدا یه دستم بازی نکردم همش پرتت میکنه بیرون چی میگن این جناب وزیر محترم؟!!!!!!!!!!!!!!

- - -ویرایش - - -

این بچه ها تا دی سی میشن مثل خودم سریع میان اینجا بلکه خبر خوشی بشنون اما هر روز بدتر از دیروز:-s

saoshyant

کاربر سایت
Oct 4, 2010
9
1- شهر: شیراز
2- Attempting To Reconnect، یا همون دیسکانکت هر 20 ثانیه یک بار
3- ISP: صبانت
4- ندارم
5-عنوان بازی: League Of Legends

آقا اصلاح می کنم: هر 3 ثانیه و نیم یه بار دیسکانکت می شیم.
مملکته داریم؟؟؟؟؟

اصلاح مجدد: هر 0.15 صدم ثانیه یک بار دیسکانکت می شم. و وقتی دیسکانکت دستی می کنم اجازه کانکت دوباره نمی ده ارور 720 در ادامه...

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان بدون هیچ شوخی و ترول یک راه عملی و کاربردی برای از بین رفتن مشکلات پیدا کردم
تا به حال رو دوتا بازی جواب داده اگه امشب رو سه تا بازی دیگه هم جواب داد همین جا اعلام میکنم
حالا بزن لایک رو

azaz

کاربر سایت
Aug 25, 2011
34
نام
شهاب
دوستان بدون هیچ شوخی و ترول یک راه عملی و کاربردی برای از بین رفتن مشکلات پیدا کردم
تا به حال رو دوتا بازی جواب داده اگه امشب رو سه تا بازی دیگه هم جواب داد همین جا اعلام میکنم
حالا بزن لایک رو
لایک نسیه نداریم.حتی شما.:-w

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر