اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Dark Crusader

کاربر سایت
May 8, 2015
57
هیچ راهی برای دور زدن این مشکل وجود نداره ؟ هفته قبل یکم بهتر شده بود اما باز زدن نابودش کردن.
با ps4 تست کانکشن میگیرم سرعت دانلود رو میزنه 4 کیلوبایت.

رفیق اینترنتت چی هست؟
من با مبین نت و 3Gنصفه شب تست میگیرم بالای یک مگ سرعت میده توی روز همون4 کیلوبایت

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,773
نام
فرشید
سازمان تنظیم مقررات رادیویی وظیفه نظارت بر تمامی سازمان های دولتی و غیردولتی فعال در این حوزه رو بر عهده داره

من غیر مستقیم گفتم، از وظیفه داشتن تا عمل کردن راه زیادی هست!
سیستمهایی که باعث اخلال در شبکه ی داخلی دیتا هستند مستقیما علت مشکلات معرفی نمیشن، اما شرکتهای متولی مثل زیرساخت هم نمی تونن روی کارهای انجام شده اعمال نفوذ کنن.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
تقریباََ بزرگترین مشکل همین پینگه . معلوم نیست این دیتای ما از چندجا رد میشه که اینقدر میره بالا
یارو از عربستان و لیبی به سرور وصل میشه ، پینگش 100ـه . بعد ما وصل بشیم پینگ 250 :| . آخه چرااااااااااااااااا ؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
امروز بعد از حدود 1 ماه تونستم به یکی از رفیقام invite بدم و FIFA بازی کنم باهاش، نمی‌دونم امروز اتفاقی درست شده و قراره دوباره نابود بشه، یا وضعیت رو به بهبودیه !

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من این مشکلات واقعا کمتر برام پیش اومده. فعلا که فقط فیفا انلاین میزنم بد نبوده. گرچه بعضا دیسکانکت از سرور و بعضا لگ هنوز هست.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,307
نام
مهدی
سلام.من توی بتل4 اصلا مشکلی ندارم اما توی هاردلاین دارم.گاهی وقتا میبینی هاردلاین 3ساعت بازی میکنم مشکلی نیست گاهی اوقات هر 15 دقیقه این ارور رو میده:
http://uupload.ir/files/evs_۲۰۱۵۰۵۱۷_۱۷۴۳۵۹.jpg
در ضمن حدوده 10 روزه که اینجور شده.یادمه یکی از بچه ها تو همین تاپیک گقت فیفا15 هم همینجوره و مشکل سراسری هست.
خب کسی مشکل من رو داشته؟؟؟راه حل صبر کردنه و مشکل سراسریه واقعا یا من مشکل دارم؟؟؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
سلام.من توی بتل4 اصلا مشکلی ندارم اما توی هاردلاین دارم.گاهی وقتا میبینی هاردلاین 3ساعت بازی میکنم مشکلی نیست گاهی اوقات هر 15 دقیقه این ارور رو میده:
http://uupload.ir/files/evs_۲۰۱۵۰۵۱۷_۱۷۴۳۵۹.jpg
در ضمن حدوده 10 روزه که اینجور شده.یادمه یکی از بچه ها تو همین تاپیک گقت فیفا15 هم همینجوره و مشکل سراسری هست.
خب کسی مشکل من رو داشته؟؟؟راه حل صبر کردنه و مشکل سراسریه واقعا یا من مشکل دارم؟؟؟
واسه منم اینطوری میشه اولش توی بازی درجا میزنه بعد پرت میشم بیرون و این ارور رو میده یه مشکله دیگه هم که دارم تیرام با تاخیر میخوره

- - -ویرایش - - -

sindelsasa

کاربر سایت
May 21, 2015
30
نام
سجاد
از صبح هیچ صفحه ای نمیتونستم باز کنم ! الان هم خیلی کند باز میشن
جالب اینجاست که با فیل تر شکن همه صفحات با سرعت بالا باز میشن ولی به صورت معمول صفحات خیلی کند باز میشن
این نشون میده که وضعیت اینترنت ما چقدر افتضاح شده
هر سال هم بدتر میشه

sindelsasa

کاربر سایت
May 21, 2015
30
نام
سجاد
خیلی خجالت آوره
جدیدا هر 2 تا 3 دقیقه اینطوری میشم
22.png

222.png

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
افتضاح شده با ایرانسل که هر چند دقیقه انقدر دیسی میشی که میندازه بیرون با مخابرات هم که هر 3-4 دقیقه 5 ثانیه تایم اوت بعد 10 دقیقه هم کلا تایم اوت میشی از بازی(DOTA 2(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر