اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,375
نام
بابک
دوستان
2تا مطلب رو میخوام بگم
ممنون میشم با دقت بخونین

1. اینکه لطفا از باهم بحث حاشیه ای و دعوا نکنید ، بخدا این راه حل نیست

2. اکه اصل حرفم هست
بنظرم به راه حل که واقعا شاید یه کاری برامون کنه شاید این باشه

که هر کدوم از کسایی که بازی آنلاین میکنن به شرکت سونی (کسایی که از شرکت های دیگه استفاده میکنن به اون شرکت مربوطه) ایمیل بزنیم بگیم که شرکت محترم سونی (یا غیره) ما در استفاده از سرویس آنلاین شما مشکل داریم
لطفا مشکل مارو برطرف کنید

با این کار اگه تعداد ایمیل ها و درخواست ها زیاد باشه شرکت سونی شاید پیگیری کنه
اگه سونی پیگیری کنه چون سونی یک شرکت بزرگ و قدرتمند هست ممکنه پیگیریش به مراتب تاثیر بیشتری داشته باشه

پس همینجا از همتون میخوام به شرکت سونی ایمیل بزنید و مشکل رو اعلام کنید شاید درست شد مشکلمون

اگه یکم تحقیق کنی میفهمی مشکل از سونی و مایکروسافت نیست از داخل

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
اصلا بازی انلاین به کنار
حالا چرا سایت های فروش بازی رو بستن سایت های که بازی های کپی PS3 یا Xbox و PC میفروختن :))
یا سایت های مثل اورجینال کی بزرگترین فروشگاه فروش بازی های اورجینال در ایران که حرف اول بین گیمرهای ایرانی میزد سایتی که Psn code یا point Xbl میفروخت
من موندم ازار کسانی که بازی انلاین میزدن چی بود غیر از این که گیمرها حتی حجم ترافیک بیشتری میخریدن که بازی رو دانلود یا کنسول update کنن... از اون ور هم مخابرات بیشتر سود میگرد

rest

کاربر سایت
Nov 5, 2014
18
اگه یکم تحقیق کنی میفهمی مشکل از سونی و مایکروسافت نیست از داخل

دوست من میدونم مشکل از سونی یا ماکروسافت نیست!
ولی به هر حال زور اونا بیشتره ، اگه یه مکاتبه یا تماس با زیرساخت ایران داشت باشن خیلی بیشتر توجه میشه تا اعتراض ما (البته برعکس کشور های دیگس که اعتراض مردم موثر تره!!!)
من منظورم این بود که مشکل رو با اونها بگیم که ایران psn رو ***** کرده ، شما برای ما چیکار میتونید کنید؟!؟!
حرفم این بود

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,781
دوست من میدونم مشکل از سونی یا ماکروسافت نیست!
ولی به هر حال زور اونا بیشتره ، اگه یه مکاتبه یا تماس با زیرساخت ایران داشت باشن خیلی بیشتر توجه میشه تا اعتراض ما (البته برعکس کشور های دیگس که اعتراض مردم موثر تره!!!)
من منظورم این بود که مشکل رو با اونها بگیم که ایران psn رو ***** کرده ، شما برای ما چیکار میتونید کنید؟!؟!
حرفم این بود
ما تحریمیــــم و اون دو شرکت خودشون هم علاقه ی به این کار ندارند (بس که امار درخشانی در خرید محصولاتشون داریم بیان اینکار و بکنن ) (اونا فقط کشورهای عربی واشون مهمه )
بعدشم سونی بیاد بگه چرا ***** ینگ هوشمند کردین ؟
اینا هم بگن غلط کردیم درستش میکنیم؟
این فکرهای بچه بازی بزارید کنار یه پروسه ملی به خاطر یه پیغام از سونی یا ماکروسافت و کنسل نمیکنن اونم با این همه هزینه ی که کردن

rest

کاربر سایت
Nov 5, 2014
18
ما تحریمیــــم و اون دو شرکت خودشون هم علاقه ی به این کار ندارند (بس که امار درخشانی در خرید محصولاتشون داریم بیان اینکار و بکنن ) (اونا فقط کشورهای عربی واشون مهمه )
بعدشم سونی بیاد بگه چرا ***** ینگ هوشمند کردین ؟
اینا هم بگن غلط کردیم درستش میکنیم؟
این فکرهای بچه بازی بزارید کنار یه پروسه ملی به خاطر یه پیغام از سونی یا ماکروسافت و کنسل نمیکنن اونم با این همه هزینه ی که کردن

اول اگه چه ربطی به تحریم داره ، بعدشم اونها علاقه دارن چون براشون سود داره
به نظرم سونی بیاد بگه خیلی موثر تره تا ما ، اخه اونجا ژاپنی هستن و مسئولیت سرشون میشه.
در مورد فکرهای بجه بازی هم شما که بزرگ هستی چیکار کردی میشه بگی؟! عکس پروفایلتونم که خیلی به بزرگا میخوره ، آقای سن بالا شما راه حل رو بفرمایید لطفا

(دوستان میبیند چه قدر راحت بحث رو به حاشیه میکشن ایشون!!!)

آخرین ویرایش:

BlackGhOsT

کاربر سایت
May 6, 2014
47
نام
مسعود
بسته بودن پورت و پینگ تایم بالا و افت سرعت قطعی پی در پی واکنون با حرکت شگفت انگیز تمامی سایتهای که درمورد فروش گیم شرکت داشتن شیلتر شدن یعنی گلد پر دی ال سی پر ...ودر کل گیم پر
خوووووووووووووووووووووش بحالتون شد نه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
حالا این اختلال پورتها یه طرف این قیتلر کردن سایتهای فروش بازی و اکانتهای گلد و پلاس و استیم یه طرف...........رسما میشه گفت شمشیر رو از رو بستن

تقریبا یه کاری کردن که بازی کردن کلا به پدیده ای جانکاه تبدیل بشه......نمیدونم ما چه گناهی کردیم؟

.

a-sajjad

کاربر سایت
Oct 21, 2007
21
نام
سجاد
برای من هم پرشین تولز باز نمیشه
از امروز ساعت 9 یک مشکلی پیش اومده ! 20 دقیقه که کار می کنم 5 دقیقه کلا تایم اوت میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر