اخبار مرتبط با انتشار بازیهای پلی استیشن روی پی سی

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,094
نام
MohammadAli
1 MiVabfpSolGgA8s_1Gtiug@2x(1).jpg

بازی های عرضه شده:

HELLDIVERS™ 2
RATCHET & CLANK: RIFT APART
THE LAST OF US™ PART 1
™RETURNAL
MARVEL'S SPIDER-MAN
MARVEL'S SPIDER-MAN: MILES MORALES
SACKBOY™: A BIG ADVENTURE
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection
GOD OF WAR
DAYS GONE
Predator: Hunting Grounds
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
Horizon Forbidden West™ Complete Edition
HELLDIVERS™ Dive Harder Edition
Everybody's Gone to the Rapture

بازی های تایید شده:

Ghost of Tsushima DIRECTOR'S CUT - 16 May 2024
Until Dawn™ - 2024

آخرین ویرایش:

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,622
نام
alireza
بعید میدونم سونی همچین کاری بکنه. اینا همونایی هستن که واسه یه آپدیت ساده از ps4 به ps5 ملت رو تلکه میکردن.
هرچند در نهایت مثل همیشه از مایکروسافت اسکی میکنن ولی خب تا وقتی که این جیمبو سرکار باشه این اتفاق نمی افته.
...........
قبلن هم گفتم بازم میگم. این سیاست انتشار بازی با فاصله زیاد اونم مشکل دار ، بسیار احمقانه است.
اینا یا باید کلن بیخیال pc میشدن یا مثل آدم day1 منتشر میکردن.
من خودم اگر پول دستم میومد برای دو عنوان قصد خرید ps5 داشتم. ولی خب از اونجایی که میدونم بلخره برای pc منتشر میشه، هیچوقت ps5 نخاهم خرید. این یعنی سونی من رو از دست داد))
از طرفی اینها فکر میکنن pc گیمرها لنگ بازی های سونی هستند.
اینم یه تفکر احمقانه دیگس. انقدر سبد pc تو تمام ژانرها پره و انقدر گیمر ها گزینه زیاد دارن که خیلی بعیده برای یه مدت زودتر بازی کردن برن یه ps5 بخرن.

ولی اگر سونی بازیهاش رو با تبلیغات خوبday1 عرضه کنه، هم خودش و هم گیمرها بیشترین نفع رو میبرن.

واقعن خیلی کنجکاوم بدونم تو کله جیمبو چی گذشته که همچین سیاستی برای عرضه بازیهاش رو pc گرفته.
دقیقن چه نفعی براشون داشته؟؟
عجیب است!

سلام

سونی قراره تا ۲۰۲۶ بزرگترین سازنده چیپ در ژاپن بشه ( دارن با tsmc یه کارخونه میسازن)...پس خوب میدونه که اینده چیپ سازی چی هست و قراره چه اتفاقی بی افته.
پیشرفت تکنولوژی چیپ هم باعث میشه که pc های کوچیک و ارزون بیاد (مثل سری m اپل)...شروعش از آذر امسال با چیپ های اینتل هست. یعنی از این به بعد pc هایی در ابعاد مک مینی اپل میان که تقریبا پرفورمنس کنسولها رو دارن (مصرف برقشون کمتر هست و حجم کمتری دارن)...به طور کلی بگم: پیشرفت تکنولوژی باعث ادغام دیوایسها میشه...مثل موبایل که چندین دیوایس مثل mp3 پلیر و gps و دوربین های کامپکت رو حذف کرد (برای عموم مردم نه حرفه ایها)

از طرفی اوضاع اقتصادی جهان و به خصوص بازارهای کشورهایی که فروش کنسول دارن (اروپا و کانادا و امریکا) خیلی بد میشه...پس مردم به سمت دیوایسی میرن که چندتا کار انجام بده و نه فقط کنسول که واسه بازی هست

سونی و مایکروسافت خوب میدونن که با پیشرفت تکنولوژی و افتصاد بد جهانی باید مولتی پلتفرم بشن...اما هرشرکتی با استراتژی خودش میره جلو...مایکروسافت یکدفعه اعلام کرد و بازیهاش رو عرضه کرد...سونی در طول این نسل این کارو خواهد کرد

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,369
خب گویا نسخه ریمستر The Last of Us II بزودی قراره برای PS5 ریلیز بشه
میشه احتمال داد که همزمان یا نهایت تا پخش فصل دوم سریال برای PC هم بیاد :D <):)
بنظر خودم بره برای سال بعد و همزمان با پخش فصل دوم واسه PC ریلیز بشه

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
خب گویا نسخه ریمستر The Last of Us II بزودی قراره برای PS5 ریلیز بشه
میشه احتمال داد که همزمان یا نهایت تا پخش فصل دوم سریال برای PC هم بیاد :D <):)
بنظر خودم بره برای سال بعد و همزمان با پخش فصل دوم واسه PC ریلیز بشه
احتمالا آخرای تابستون واسه کنسول بدن اول 2025 واسه pc راگناروک هم بعد لست بیاد قبل لست بعد هورایزن هم فکر کنم سوشیما رو بدن

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,833
نام
مهراد
احتمالا آخرای تابستون واسه کنسول بدن اول 2025 واسه pc راگناروک هم بعد لست بیاد قبل لست بعد هورایزن هم فکر کنم سوشیما رو بدن
بازی اوایل 2024 برای کنسول عرضه میشه تریلرش هم قبل مراسم TGA منتشر میشه! 3 تا 6 ماه بعد هم برای PC میاد

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,369
هورایزن که از قبل تایید شده. فکر کنم تا عید خودمون ریلیز بشه :D

• Like
Reactions: Locker and Taha75

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
مگه گفتم هورایزن تایید نشده. :D تنها چیزی که گفتم گفتم بین هورایزن و لست بنظرم سوشیما میاد. چیزی در مورد زمان عرضه هورایزن یا تایید نشدنش نگفتم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Taha75

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,934
نام
محمد حسین
سونی 450 میلیون امسال از pc میخواست که به مارس 2024 ختم میشه و منطق میگه قطعا هورایزن میاد تو این بازه و helldivers2 هم هست ولی فقط یه رچت دادن و به نظر نمیاد به این رقم نزدیک هم بشن.
پارسال با ریلیز تمام عناوین و فروش 9 ماهه دستینی به 200 تا رسیدن.
_________
در مورد سایر عناوین و ریلیز بستگی به پورتر داره، چون خود ناتی داگ ریلیز پورتهای بازیای خودشو میکنه و اگه گوستی تو کار باشه، احتمالا پروژه بعدی همین نیکسطه، ممکنه پارت 2 لست بعدی زودتر از عنوان بعدی نیکسز بیاد.
گاد هم احتمالا jetpack دوباره پورت کنه و بعدیشم میرسه به اسپایدر که دوباره نیکسز بزنه.
برا بازیای سینگل پلیر معمولا یه بازه 6-8 ماهه برا پورتاش در نظر بگیر، اگه خیلی بزرگ نباشه و تیم بلد باشه پورت کردنو.

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
خب ریمستر نسخه 2 هم معرفی شد و خبری از نسخه PC نیست. تو لیک انویدیا هم نبود شاید خبری اصلا ازش نشه واسه PC کلا.
چه ربطی داره:D اسپایدرمن و لست یک هم نبودن تو لیک انویدیا ولی عرضه شدن

احتمالا بخاطر هورایزن بازی برای pc معرفی نشده تا توجه بیشتری pc گیمرها روی عرضه هورایزن داشته باشن و بعد عرضه هورایزن لست واسه pc تایید بشه. احتمالا میخواستن 2 تا بازی بزرگ همزمان معرفی نکنن واسه pc

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
خب ریمستر نسخه 2 هم معرفی شد و خبری از نسخه PC نیست. تو لیک انویدیا هم نبود شاید خبری اصلا ازش نشه واسه PC کلا.
به طور قطع ریمستر روی PS5 چند میلیونی میفروشه، وقتی شور ریلیز و فروش خوابید، و فصل دوم سریال شروع بشه شاهد نسخه PC هم خواهیم بود که دوباره چند میلیون نسخه هم بتونن روش حساب کنن. این بازی پتانسیل های بسیار بیشتری نسبت به باقی فرنچایزهای سونی از لحاظ درآمدزایی داره و سونی هم راه خوبی رو پیش گرفته براش. بازی عالی، فروش عالی، اقتباس سریال عالی و فقط یک مورد جای خالیش احساس میشه که روش خیلی حساس شدن و از طرفی هم وقت سوزی کرده واسه ناتی داگ و اونم بخش مولتی پلیر بوده که میشه حق داد بهشون که نخوان تو هیچ زمینه ای تجربه ی فیل شده ای ارائه بدن.

از طرفی هم طرفدارا حق دارن، توی همین فروم هم بارها بهش اشاره شده. با تغییر داستان میشد نسخه های فرعی بزرگی برای این فرنچایز ساخته بشه که حالا چه خوب چه بد کارگردان و نویسنده تصمیم گرفت که بجای پول سازی بیشتر خط فکری خودشو پیاده کنه و پای لرزشم بشینه.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,259
نام
سروش
همزمان که سونی هیچ وقت رلیز نکرده و نمیکنه ولی اومدنش 100 درصده

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,107
نام
محمد علی
سونی که این جوری معرفی نمی‌کنه. یه جوری معرفی می‌کنه که بدتر از اون امکانش نباشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر