اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
سلام.
دست همتون درد نکنه کارتون حرف نداشت :D
میگم اریا دستت بی بلا درس مهم تره یا جام جهانی!!!

+++++++++++++

میگم این عکس crysis مطمئنین real هست؟؟ یعنی fake نیست؟؟ من که فکر میکنم fake باشه....
امین جان عکس CRYSIS به هیچ وجه fake نیست این عکس ها همون اوایل رو gamespot و ign قرار گرفت حالا یکی عکس های طبیعیشو پیدا کرده و در کناره اونا گذاشته;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط old snake:
امین جان عکس CRYSIS به هیچ وجه fake نیست این عکس ها همون اوایل رو gamespot و ign قرار گرفت حالا یکی عکس های طبیعیشو پیدا کرده و در کناره اونا گذاشته;)
میشه لینک gamespot رو بدی؟;)

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
میشه لینک gamespot رو بدی؟;)
الان میرم برات پیدا می کنم ولی همون موقع ها یکی از بچه ها هم توی این تاپیک گذاشته بودشون;)

عکسهای F.E.A.R. نسخه 360 به نظر میاد vivendi نمی خواد تغییری توی گرافیک بده;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
بابا برین دیویدی بازی سنترو بخرید حالشو ببرید این همه خودتون رو دارید می کشید عکس از کریسیس و فیر 1.5 و غیره و ذالک میزارید همه شون با کیفیت دیویدی (حتی بیشتر از DVD کیفیت HD) نگاه کنید این alone in the dark انقدر گرافیک بالاست که اولش همین مونده بود قسم بخورن بهجون مادرمون بازی ریل تایمه!! ایناهاش:

خیلی گرافیک داره حیف که نمیدونم چرا دیگه نمیشه ازش عکس گرفت

در مورد gran turismo جدید گرافیک ماشین و درختها و جاده رو از 10 بهش 9 میدم ولی تماشاچیا افتضاحن یه انمیشن 5 فریمه برای هر کدوم گزاشتن دقیقا مثل فایلهای انمیشن gif هر چی سعی کردم عکس بهتر از این گیر نیوردم هرچی می گرفتم همینجوری میشد

بازی lost planet هم گرافیکش بالاست برف طبیعی طراحی شد رد پاتون نمیمونه انیمیشن شخصیت عالیه و در کل چیز ردیفیه

بازی DEAD RISING فوق العاده مسخره گرافیکش درحد مکس پین 2 هست و اصلا اندازه تریلر ها زامبی تو صفحه نمیاد و مسخره ترین چیزش کنترلشه زامبیه میافته زمین خودتو باید بکشی انقدر میپری بالا پایین تا بتونی زامبی رو بکشی

Filename:

این هم برای آپلود عکس
Upload

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
نوشته شده توسط Elvish Hero:
من کاری با بازیهای PS3 ندارم،ولی PS3 فروششو میکنه.بهتره برین ببینین تو فن سایت های PS3 همین الان چند نفر عضو هستن.قیمت 600 دلار هم قیمت زیادی نیست،برای هی دانشجویی که کار میکنه حقوق دو هفته اگه بیشتر از 600دلار نشه کمترم نیست،پس فکر نکنین این قیمت باعث میشه که طرفدارای سونی PS3 نخرن.
در واقع Blu-Ray و PS3 همدیگرو پشتیبانی میکنن،قیمت کم PS3 برای یه Blu-Ray Player باعث میشه که خیلیا برن PS3 رو به خاطر این بخرن،و وقتی PS3 خریدن،چرا هر از گاهی بازی نکنن باهاش(البته اگه با بازی میونه داشته باشن)؟پس تا حدی رو فروش PS3 تاثیر داره...
از طرف دیگه،Fan Boy های PS3 میرن PS3 میخرن،و وقتی PS3 دارن،ترجیح میدن به ازای چند دلار بیشتر،فیلم رو روی Blu-Ray بخرن تاDVD ،پس PS3 اینطوری به BRD سود میرسونه.
کسایی هم که میگن Vista از BRD پشتیبانی نمیکنه،مطمئن باشین اگه BRD فرمت مورد استفاده باشه،مایکروسافت یا هکرها کاری میکنن که Vista به بهترین نحو ممکن BRD رو اجرا کنه...
پ.ن:در ضمن شاید الان کیفیت کلی بازیهای PS3 نسبت به X360 کمتر باشه،ولی در هر صورت PS3 هم عنوان های بسیار(به قول خارجکی ها!)Anticipated ی رو داره!
اقا عماد بد نیست دو تا نکته رو بگم در مورد پستت!
این حرفهارو از خودم نمیگم بلکه حرفه ای ها میگن
1- درسته که طرفدارای ps3 به هر قیمتی اونو میخرن ولی یادتون نره که خیلی ها موقع خرید به قیمت نگاه میکنن و با توجه به اینکه قدرت کنسولها برابره بسمت ارزونتر میرن!
2- در مورد اینکه خیلی ها برای فیلم دیدن ps3 میخرن درسته ولی این یه نقطه ضعفه بازی سازها هم نگران این موضوع هستن که بازیهاشون فروشش پایین بیاد
ببین هر کسی xbox360 بخره فقط برای بازی میخره و یه مشتری برای بازیسازها هست ولی هر کی ps3 بخره معلوم نیست بازیباز باشه!!! و این موضوع باعث میشه حمایت بازیسازها کم بشه

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
شرمنده اما شمایی که 360 داری چرا؟
بعدش هم من خودم وضع مالی خوبی ندارم ولی چون عاشقشم خریدم
من همین الام دارم فکر می کنم کرایه ماشین فردا رو از کدوم گور ی جور کنم!!!

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
شرمنده اما شمایی که 360 داری چرا؟
بعدش هم من خودم وضع مالی خوبی ندارم ولی چون عاشقشم خریدم
من همین الام دارم فکر می کنم کرایه ماشین فردا رو از کدوم گور ی جور کنم!!!
من الان 3ماه که از بی پولی بازی نخریدم اون 360 رو هم خدا برام جور کرد;)
بهتره دیگه ادامه ندیم چون تاپیک منحرف میشه;)

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
mtجان(محمد؟)من تو کنسولا PS3 رو تو رده سوم قرار دادم،کلا میخواستم بگم که Blu-Ray فرمت بازنده نیست،و در ضمن واسه سونی مهم نیست چرا کنسولشو میخرن،مهم اینه که میخرن.
هر چند سود زیادی از بازی واسه سونی در میاد،ولی سونی اول باید کنسولو بفروشه،بعد بره سراغ بازی،و BRD دلیل خوبی برای خرید PS3 هست.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
Microsoft has found another way to purge your wallet if you are a gamer. You are forced to buy Windows Vista as DirectX 10 will not be released for Windows XP

ATI says its first DirectX 10 graphics processor – code-named R600

We will have unified shader micro-architecture, which will allow to boost performance even further compared to currently existing micro-architectures and . The performance improvements are conditioned by a special built-in arbiter processor, which will “tailor” rendering of every frame across the 64 unified shader pipelines. Such an approach, according to ATI, allows to utilize all execution engines within the chip, while in traditional architectures – where pixel shaders and vertex shaders are calculated by dedicated units – some of the arithmetic processors may stand idle waiting for others to complete their tasks.

خیلی خلاصه بگم که DX10 قابل اجرا بر روی XP نیست !!! (سیاست MS)
اسم رمز سریه جدید کارت های ATI هم R600 میباشد که بر اساس DX10 هستش
و از تکنیک UNIFIED SHADER با معماریه خیلی خاص و ظریفی بر خورداره
که باعث افزایش بسیار چشمگیر قدرت GPU میشه و در مقایسه با کارت های الان قابل محسوس خواهد بود که تموم این افزایش کاراییه مدیون پردازنده ی جدید هستش
و تصاویر بر پایه ی 64 خط لوله ی ترکیبی به راحتی رندر خواهند شده

آخرین ویرایش:

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
Killzone Killer !! :

thumb.jpg

More Pics :

http://www.gfdata.de/archiv06-2006-gamefront/1751.html

http://www.gfdata.de/archiv06-2006-gamefront/gears-024.jpg

http://www.gfdata.de/archiv06-2006-gamefront/gears-026.jpg

http://www.gfdata.de/archiv06-2006-gamefront/gears-031.jpg

با تشكر از حميد.

.

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
Microsoft has found another way to purge your wallet if you are a gamer. You are forced to buy Windows Vista as DirectX 10 will not be released for Windows XP

ATI says its first DirectX 10 graphics processor – code-named R600

We will have unified shader micro-architecture, which will allow to boost performance even further compared to currently existing micro-architectures and . The performance improvements are conditioned by a special built-in arbiter processor, which will “tailor” rendering of every frame across the 64 unified shader pipelines. Such an approach, according to ATI, allows to utilize all execution engines within the chip, while in traditional architectures – where pixel shaders and vertex shaders are calculated by dedicated units – some of the arithmetic processors may stand idle waiting for others to complete their tasks
آقا ما اگه نخوایم از vista استفاده کنیم باید کی رو ببینیم؟:)
این مایکروسافتم میخواد زوری این ویستا رو به ما بچپونه اون از هی لو 2 اینم از دایرکت ایکس:)
البته برای ما زیادم فرقی نداره من که ویستا رو حد اکثر میخرم 1000 تومن:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر