اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با توجه به این روند کاریه مایکروسافت پیش بینی می شود که در اینده کاربران سرویس نقره ای نیزمجبور به پرداخت پول شوند.از اقدامات جدید مایکروسافت بن کردن کاربران خود می باشد.
ایناس که باعث می شه پستت پاک شه چون 100 بار گفته شده اینجا ما به نظرات شخصی کسی احتیاج نداریم فقط مطلب رو از جای دیگه منتقل کنین اونم نه سایت فارسی (کاری که ninja_gaiden می کنه. البته ایشون هم اغراق در جملاتش زیاده ولی نه به اندازه شما.)

بن کردن هم کار خاصی نیست. همین سونی هم وقتی ساله دیگه اگه قدرتشو داشت این کارو شروع کرد اونقوت برخورد ps بازا رو با این جریان می فهمم. این کار هیچ ضرری به شرکتا نمی زنه هیچ تازه باعث دفاع از حقوقشونم می شه.

مایکروسافت در حال منتشر کردن کنسول خود در رنگ هایه مختلف است!!
من این جمله رو نگر می دارم و منتظر می شم تا ps3 رنگ های دیگش هم تا چند وقت دیگه اعلان بشه، اونوقت می بینم که شما به عنوان اولین نفر میای از رنگ های جدید ps3 سونی تعریف می کنی و اونو یه ابتکار دیگه از سونی می دونی.

لیچ کینگ عزیز 3 تا از عناوینی که گفتی کاملا انحصاری نیست و برایه PC هم میاد و LO هم که بازیه بزرگی نیست و اگرم باشه به سر نوشت BD دچار می شه!!!!(تازه BD اون خوبه بود!!)
معمولا وقتی بحث بازی های انحصاری برای کنسول ها می شه بحث pc توش به وجود نمیاد چون فروش pc کاملا فرق داره. و البته بیشتر این بازی هاهم تاریخ ریلیزشون در pc عقب تر از 360 هست. در مورد bd هم هنوز زیاد وضعیت این بازی معلوم نیست چون فقط تو ژاپن عرضه شده فعلا. lost odyssey هم آینده معلوم می کنه که بازی خوبی هست یا نیست.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
بابا يه لطفي كنيد عكس اينقدر بزرگ نذاريد!!!!!!!!!!!!
--------------
پشت پرده تاخير در انتشار هالو2 ويستا:
خوب نمیدونم این خبرو با چه متنی بفرستم ناجور نشه:
اما مایکروسافت اعلام کرد تاخیر در انتشار هالو۲ ویستا وجود یک عکس مستجهن که در بازی بود اعلام کرده است که مایکروسافت با انتشار یک پچ اقدام به پاکسازی بازی از این عکس کرده است. اما به هر حال اکثر فروشگاه ها بازی هایی که بینشون پخش شده بود را هنوز دارن میفروشن و کاری به این کارا ندارن اما از نظر قانونی بازی ۳۱ می عرضه باید بشه. این عکس در یک ارور مشکوک که اعلام می کنه ظرفیت هارد شما برای نصب بازی کم است وجود داشته. PC WOrld اعلام کرده ما بعد از نصب این پچ دیگه این ارور و اون عکس رو ندیدیم. درجه سنی Halo2 در حال حاضر M . گیم اسپات هم بازی رو نقد و بررسی کرده و بهش ۷ داده از ۱۰.

Reza Modanloo

کاربر سایت
Mar 25, 2007
1,231
نام
Reza
مرسی که پستم بی دليل پاک شد
شايد به خاطر اينکه طرف داری کسی رو نکردم پاک شد
در هر صورت انتقاد نميکنم چون ميدونم بن ميکنيد;)

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ایناس که باعث می شه پستت پاک شه چون 100 بار گفته شده اینجا ما به نظرات شخصی کسی احتیاج نداریم فقط مطلب رو از جای دیگه منتقل کنین اونم نه سایت فارسی (کاری که ninja_gaiden می کنه. البته ایشون هم اغراق در جملاتش زیاده ولی نه به اندازه شما.)

بن کردن هم کار خاصی نیست. همین سونی هم وقتی ساله دیگه اگه قدرتشو داشت این کارو شروع کرد اونقوت برخورد ps بازا رو با این جریان می فهمم. این کار هیچ ضرری به شرکتا نمی زنه هیچ تازه باعث دفاع از حقوقشونم می شه.

من این جمله رو نگر می دارم و منتظر می شم تا ps3 رنگ های دیگش هم تا چند وقت دیگه اعلان بشه، اونوقت می بینم که شما به عنوان اولین نفر میای از رنگ های جدید ps3 سونی تعریف می کنی و اونو یه ابتکار دیگه از سونی می دونی.

معمولا وقتی بحث بازی های انحصاری برای کنسول ها می شه بحث pc توش به وجود نمیاد چون فروش pc کاملا فرق داره. و البته بیشتر این بازی هاهم تاریخ ریلیزشون در pc عقب تر از 360 هست. در مورد bd هم هنوز زیاد وضعیت این بازی معلوم نیست چون فقط تو ژاپن عرضه شده فعلا. lost odyssey هم آینده معلوم می کنه که بازی خوبی هست یا نیست.
اول از همه کو سایت فارسی که شما بهش اشاره کردی؟
دوما این نظر من نیست.الان کاربران XP برایه سرویس نقرهای باید ماهی 8 دلار اخ کنند و فقط برایه کاربران ویستا مجانیه در طورتی که تا چند وقت پیش برایه XP هم مجانی بود!!!برایه همین پیش بینی می شه که وقتی مایکروسافت به اندازه کافی ویستا بفروشه این اشانتیون!!! هم حضف می شه.(در حدود 3 ماه پیش از کاربران Live Anywhere حتی برایه استفاد از سرویس طلایی پول گرفته نمی شد)
در ضمن من نگفتم که پیش بینی میکنم!! میگم پیش بینی می شود و یعنی سایت هایه مختلف پیش بینی می کنند!!! دلیلشونم بالا گفتم.
در زمانی که 2 شرکت رقیب در حال جذب کاربر هستند بن کردن کاربران کار درستیه؟

شما مطمئن باش اگه سونی قصد داشته باشه PS3 آبی و ژرد و... بیرون بده مطمئن باش اولین نفر خودم می گم عجب کارجوکی!!!

شما خودت 100% میدونی که طبق نظر مجلات و سایت هایه معتبر از جمله فامیتسو و گیم اسپات و IGN بلو دراگون بازیی بود که گفته می شد اگه این بازی نتونه فروش X360 رو در ژاپن بالا ببره هیچ بازی نمی تونه.طبق اظهارات شرکت سازنده هم بهترین بازیشون بلو دراگون بود(از بین 2 بازی).حالا وقتی فروش BD انجوری بود دیگه از LO انتظاری نمی ره.
در ضمن شما صحبت منو بد متوجه شدی!! LO شاید بازیه خیلی خوبی باشه ولی چون بر رویه X360 منتشر میشه عملا به هیچ جا نمی رسه.(دلیلشم فروش این کنسول در ژاپن و...)
مثلا اگر بلو دراگون یا همین لاست ادیسه بر رویه PS2 میشد بی شک به موفقیتی عظیم می رسید.

حالا که حرف از Mistwalker شد!! ساگاکوچی رد یکی از مصاحبه هایه خود برایه اولین بار به PS3 تیکه ننداخت!!! و وقتی از ایشان سوال شد که آیا برایه PS3 پروژه ای دارند یا نه گفت:"من نمیتونم حرفی بزنم!!!"
یعنی جا داره امیدوار باشیم برایه PS3 هم بازی بسازه؟

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
مرسی که پستم بی دليل پاک شد
شايد به خاطر اينکه طرف داری کسی رو نکردم پاک شد
در هر صورت انتقاد نميکنم چون ميدونم بن ميکنيد;)

پست شما رو به این دلیل پاک کردم که هیچ ارتباطی با تاپیک «اخبار داغ کنسول‌ها» نداشت.
اگه احتمالا توضیح یا انتقادی داری، توی تاپیک «انتقادها و پیشنهادها» گوش می‌دم.

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
الان کاربران XP برایه سرویس نقرهای باید ماهی 8 دلار اخ کنند و فقط برایه کاربران ویستا مجانیه در طورتی که تا چند وقت پیش برایه XP هم مجانی بود!!!برایه همین پیش بینی می شه که وقتی مایکروسافت به اندازه کافی ویستا بفروشه این اشانتیون!!! هم حضف می شه.(در حدود 3 ماه پیش از کاربران Live Anywhere حتی برایه استفاد از سرویس طلایی پول گرفته نمی شد)
دوست عزیز فکر کنم این عبارت شما کاملا اشتباه...
- اولا مگه تا همین الان سیستم LIVE برای ویندوز به طور کامل اومده که شما می گی "الان کاربران XP ...". تازه قراره که بعد از release شدن HALO2، با یک update روی ویندوز VISTA شروع بشه.
- تازه تمام بازی هایی که قرار از سیستم LIVE روی PC استفاده کنن %100 اونها فقط و فقط Games for VISTA هستن، یعنی فقط روی VISTA نصب می شن. بعد چه طوری که تازه کاربران Silver بیان روی XP ماهی 8 دلار بدن!
-من خودم جریان LIVE رو از همان ابتدای اون روی 360 دنبال می کردم. داخل سایت هم من جز اولین کسانی بودم که اکانت GOLD گرفتم روی 360. تا اونجایی که من می دونم سیستم LIVE اولین بار با XBOX اولی اومد و از همون زمان هم پولی بود و به دنبال آن هم 360 با سیستم LIVE گسترده تر اومد، حالا این 3 ماه پیش که میگی کی بوده ما ندیده بودیم.

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
از تمامی بچه هایی که به هر نحو خبر رسانی میکنن خواهش میکنم که تمامی اخبار مربوط به E3-2007 رو توی تاپیک خودش بزارن تا یه منبع رسمی و کامل داشته باشیم تاپیک مهم شده اما کسی بهش سر نمیزنه پس کمک کنید تا مثل سالهای گذشته این نمایشگاه رو بطور کامل پوشش بدیم و خبر ها هم قاطی پاتی نشه
ادرس تاپیک:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=3310
------------
خوب همه PC بازها به امدی چند بازی هستند که در این بازه زمانی PC رو نجات بده اکثر امید ها به 3 بازی بزرگ بود:
WOW که اومده , ُSpore,Crysis که هنوز نیومدند ولی اگه یکی از این 3 تا برای کنسول اعلام بشه مطمئنا ضربه ای خیلی بزرگ تر از DMC4 برای X360 به PS3 به کاربرای PC وارد میشه.
حالا میخوام یک خبر انقلابی بدم:
Crysis For Console
خبر اصلی:
ما یک خبر انقلابی برای شما داریم در حالی که همه فکر میکردند بازی کرایسیس برای PC اختصاصی خواهد بود اما به تازگی ما عکسی دریافت کردیم که نشان میدهد امکان دارد بازی CRYSIS برای WII کانفیرم شود:
عکس:

فعلا مثل یک شایعه بزرگ بنظر میرسه و ممکنه همش کار Wiifan ها باشه اما با این فروش WIi اگه این بازی براش اعلام بشه اصلا جای تعجب نداره:
اصل خبر از سایت معتبر Gamers Reports:
We have no idea of the authenticity of this image, but if it is to be believed, then it seems Crysis is coming to the Wii, if not all 3 next-gen consoles. As you can see from the image, the graphics are looking pretty impressive, although why Crytek would choose to put the game on the Wii first, is beyond us. Rumor mill for sure. (Thanks, Faceless)
البته فکر نمیکنم اگه برای Wii هم بیاد در فروش ورژن PC اون هیچ اختلالی ایجاد کنه چون گرافیک اون کجا و این کجا! ولی احتمالا داستان و طراحی کلی باید یکی باشه ولی دیگه روی Wii اننان بازی بزرگی نیست چون این بازی بیشتر به گرافیک معروفه همونطور که اگر Gow روی Wii میومد معلوم نبود که 3.2 ملیون در 6 ماه اول فروش کنه.
-----
Tekken 6:
pixel_c.gif
-----
بلایی که ازش میترسیدم داره سر جامعه گیمر ها میاد بله PS3 هم به جمع کنسول هایی پیوست که باید با دستکاری FW بازی روی اون اجرا کرد و مثل PSP شد با این دانگرید جدید که 1.6 رو به 1.5 رسوندند احتمالا یکی دیگه مثل Dark Alex هم برای PS3 پیدا شه و یک FW دستکاری شده برای اپدیت به شما بده. البته مثل اینکه چند تا هکر با DA صحبت کردند و گفتند چرا کارتو روی PS3 شروع نمیکنی و اون یه جواب جالب داده گفته:
با اینکه منوی های این 2 کنسول شبیه به هم هستند اما از لحاظ سخت افزاری و هک کلا 2 عالم جدا هستند ( دقیقا کلمه World رو به کار برده:biggrin1:) و من برنامه ای برای کار روی PS3 ندارم.
پس باید منتظر یه هکر شجاع باشیم.
-----
فریمور 2.0 کنسول PS3 هم بزودی برای اپدیت قرار میگیره و قابلیت های جدید اون عبارتند از:
  • Users
    • You can now password-protect user accounts.
  • Settings
    • [Dynamic Normalizer] has been added as an option under [Sound Settings].
    • [Energy Saver] has been added as an option.
    • [Equalizer] has been added as a feature under [Music Settings].
    • [Full] has been added as an option for [DVD Wide Display] under [BD / DVD Settings].
    • [Photo Settings] has been added as an option.
    • [PS / PS2 Settings] has been added as an option.
    • [RSS Channel Settings] has been added as an option.
    • [Sample Rate] has been added to [Audio CD Import] under [Music Settings].
    • [Screen Saver] has been expanded under [Display Settings].
    • The method of selecting an output resolution has been changed in [Video Output Settings] under [Display Settings].
    • [Theme Settings] has been added as an option.
    • [Zero Unused Disk Space] has been added as an option under [System Settings] > [Format Utility].
  • Photo
    • Additional slideshow effects have been added.
    • [Photo Effects] have been added as a feature.
    • Wallpaper feature has been added.
    • [Zoom] has been added as a feature.
  • Music
    • Additional visualization effects have been added.
    • CD information can now be entered.
    • Three-speed fast forward and fast reverse has been added as a feature.
  • Video
  • Game
    • Support for PLAYSTATION®3 format software titles has been expanded.
    • XMB™ (XrossMediaBar) is now accessible during gameplay.
  • Network
    • [RSS Channel] has been added as a feature.
  • Friends
    • You can now have multiple chat sessions.
    • You can now select an image to use as your Avatar from [Photo].
  • Other
    • Date and Time is now shown when the PS button is pressed.
    • File sorting has been changed.
    • [Help] has been added as a feature.
    • Playability status with the PS3™ system has changed for some PlayStation® and PlayStation®2 format titles.
      To check on the latest status, visit the search site for compatible titles.
    • [Secure Delete] has been added as an option.
    • Some PLAYSTATION®Network features have been revised.
میگن در اپدیت جدید اکثر بازی های PS2 براحتی و کامل اجرا میشن.
اینم یک نمونه Up scale برای بازی های PS2:که اونو فوق العاده دونستن.

من که ندیدم اما میگن قابلیت Up scale برای فیلم های DVD هم خیلی خوب کار شده و در FW2.0 هم قابلیت wide کردن تمامی فیلم های DVD وجود خواهد داشت
قابلیت بزرگ دیگه هم که XMB هست....
-----
بیست و پنجم می میعاد گاه PSn:
-----
بازی Sly Cooper 4 برای PS3 خواهد امد. نمیدونم دیگه میخواد چی بشه اخه روی PS2 در نهایت گرافیک قرار داشت.
-----
بازی Lego Star Wars II: The Original Trilogy برای PS3 هم در پاییز خواهد امد و از قابلیت SIXAXIS هم بخوبی استفاده میکنه.

آخرین ویرایش:

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
ps3scary.jpg

اول که طبق آمار هر ماه که سایتهای معتبر و فروشگاه ها میدن فروش ps3 همین الان هم کمتره و............
===
بخاطر پیغامتون ممنون ;)

سلام
نمیخوام بحث بیهوده ای رو پیش بکشم واین تاپیک اختصاصی رو خراب کنم.ولی یه چند

تا نکته هست که بگم
پاسخهای من فقط به بزرگنمایی های شما بود.بله الان فروش پی اس 3 زیاد

نیست،هر کنسولی دوران افت و اوج داره.360 هم داشته.پاسخ من به اون لفظ

فروش فوق العاده پایین بود.ولی گفتم که در کل فروشش بد نبوده و با امدن عنوان

های انحصاری بهتر هم میشه یعنی خیلی بهتر.همون چیزی که خودت گفتی که هیلو 3

میاد میترکونه .خوب پی اس 3 هم بترکون داره.خیلی بیشتر.راجع به فروش بلو ری منم

میگم که با اومدن پلی 3 فروشش بیشتر شده.اصلا سیاست سونی همینه که بلوری پی

اس رو ببره بالا پی اس هم بلوری رو. شما گفتی تنها عامل فروش بلو ری همین پی

اس هستش و من جواب این حرفت رو دادم.حالا حرفت رو عوض کردی.
درمورد انتقاد از قیمت پی اس 3 هم :تفاوت پی اس تری 20 گیگ با پرمیوم که

اونم 20 گیگ هستش همش 100 دلاره .این همه انتقاد نمیدونم از چی میشه؟؟؟بابا اون

بدبخت که داره یه بلوری پلیر هم میده که.تازه تفاوت کیفیتشون هم که باید خودت

بدونی . راجع به اون مجله هم بگم که مجلات واسه خودشون چیز زیاد میگن.همین چند

وقت پیش هم یه مجله که اسمش یادم نیست گفت که پلی 3 رتبه اول رو در

سرگرم کننده ترین وسیله های خانگی به دست آورده.اتفاقا تو همین تاپیک هم بهش

اشاره شده بود.اینا تغییری در اصل قضیه نمیدن.راستی یه جوری از جی تی ای حرف

زدی که انگاره اختصاصیه 360 هستش.نظر سایت گیم پلیر هم در رابطه با مقایسه پلی 3

و 360 هم جالب بود.ببخشید که طولانی شد.شما خبر رسانیتون خیلی خوبه و در واقع از

من یکی که خیلی بهتره و گفتم که جوابم فقط به غلو های شما بود.اگه خبراتون بی

طرف بشه به اون گزینه های تشکر اسم منم با اشتیاق اضافه میشه و خیلیای دیگه.بای

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
درمورد انتقاد از قیمت پی اس 3 هم :تفاوت پی اس تری 20 گیگ با پرمیوم که

اونم 20 گیگ هستش همش 100 دلاره
20GB مگه کنسل نشد؟ اگه توی بازار نیست (ولی توی ژاپن فکر کنم هنوز داره تولید میشه) نمیشه ازش برای مقایسه استفاده کرد

منظورم اینه که امتیاز 7 برای بازی به عظمت هالو خیلی کمه البته گرافیکش..
در اینکه انتظار بیشتری از این بازی میرفت شکی نیست اما این بازی فروش خودشو زمان خودش روی Xbox کرد و سودی که مد نظر مایکروسافت بود رو به دست اورد.! الان دیگه مثل نون بیات میمونه!:cheesygri

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یک خبر کاملا بد سایت gamespot هالو2 pc رو نقد کرده و به اون امتیاز 7 رو داده!!!!!!!!!

halo2 يك بازي بزرگ زمان خودش بود نه الان در مقابل بازي هاي امروزي ديگه نميتونه امتياز بالا بگيره halo2 pc يه پورت از xbox هست . اولها قرار بود كه مايكروسافت اين بازي را به بهترين شكل براي pc بسازه و حتي از direct10 هم استفاده كنه ولي بنابه دلايلي دست به اين كار نزده .
بالاخره حتي امتياز 7 خيلي خوبه چرا كه خيلي از بازي هاي امروزي هم نميتونن اين امتياز را بگيرند!

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
طلای سفید برای Forza Motorsports 2!!!!
مجله Famitsu به نقد و بررسی بازی Forza 2 پرداخت و به نسبت بازی نشان طلای سفید را اهدا کرد.
forza04.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر