آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid

سوال اول : نفر اول ( کسی که بازی رو به نفر دوم داده) Share کرده باید برای بازی آنلاین باشه تا بتونه هم آفلاین و هم آنلاین بازی کنه
سوال دوم : اگر نفر اول شما باشین بله اما اگر نفر دوم باشین نه نیازی به آنلاین بودن برای بازی نیست .
سوال سوم : برای هر دو طرف هیچ مشکلی پیش نمیاد
سوال چهارم : نه نمیشه (لاقل الان نمیشه خود سونی این مسئله رو بیان کرد)

دوستان من در این سایت طرز چگونگی اشتراک بین سه یوزر رو توضیح دادم​

خوب این اموزشت درست نفر دومی که دی اکتیو میشه از سایت چطوری بازی جدید اومد میخواد دانلود کنه مثلا اومد یه بازی جدید از سایتم که دی اکتیو کل شده نفر دومی میخواد چطوری بزی رو بگیره نفر سومی که پرایم نفر اولی که با خود اکانت بازی میکنه تو این وست نفر دومی که اکتیو نیست به اکانت اصلیم که نمیتونه بره اگه بازی جدید بیاد چطوری میخواد بگیره ؟

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
خوب این اموزشت درست نفر دومی که دی اکتیو میشه از سایت چطوری بازی جدید اومد میخواد دانلود کنه مثلا اومد یه بازی جدید از سایتم که دی اکتیو کل شده نفر دومی میخواد چطوری بزی رو بگیره نفر سومی که پرایم نفر اولی که با خود اکانت بازی میکنه تو این وست نفر دومی که اکتیو نیست به اکانت اصلیم که نمیتونه بره اگه بازی جدید بیاد چطوری میخواد بگیره ؟
نمیتونه بگیره :d
یا اینکه نفر سوم حذف بشه و دیگه مشکلی پیش نمیاد.

mmmsa

کاربر سایت
Aug 5, 2014
58
لطفا این سوال رو جواب بدید.
اگه شیر سه نفره باشه دونفر بعدی به بازی های جدید دسترسی ندارند تا اینجا درست ولی اگه نفر سوم بره دونفر قبلی میتونند به حالت عادی ادامه بدند؟
خواهش میکنم مطمءن جواب بدید چون پرسیدم میگند نمیشه ولی میخوام مطمعن بشم.
مورد بعد اینکه لطفا اموزش کامل شیر سه نفره رو توضیح بدید.کامل باشه لطفا.
ممنون

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام
کسی میتونه راهنمای کامل Share کردن بین سه نفر رو توضیح بده . مشکل ما حل بشه ...

سلام
کسی میتونه راهنمای کامل Share کردن بین سه نفر رو توضیح بده . مشکل ما حل بشه ...
یعنی سه نفر نمیتونن با اکانتهای خودشون و افلاین بازی کنن ؟
نفر سوم باید با اکانت بازی و همیشه انلاین باشه ؟

Last edited by a moderator:

BAHMANJDM

کاربر سایت
Dec 18, 2011
23
سلام آقا من ریجن بازیم 3 هست ریجن اکانتم 1 حالا میخام dlc دانلود کنم راحش چیه ؟؟؟؟؟ میگن : یه اکانت ژاپن بسازم بعد اون رو primary کنم بعد dlc رو دانلود کنم . حوب بعد میشه با اون اکانت ریجن 1 این بازی رو باری کنم ؟؟؟؟ باید اکانت ریجن 1 رو از جالت primay در بیارم ؟؟؟ اگه اون اکانت ژاپا بعدا پاک بشه چی میشه بارم میشه باری کرد یعنو هنوز dlc روی اکانت ریجن 1 هستش ؟؟؟

masoud9047

کاربر سایت
Dec 19, 2014
3
داداش من گیج شدم ما سه سه نفریم میخوایم بازی رو بخریم نفر اول خریده و دانلود کرده اکانت و پسشو میده نفرم دوم هم میخره و دانلود میکنه حالا برای اینکه نفر سوم بتونه دانلود کنه نفر دوم باید اکانتو دی اکتیو کنه درسته؟ حالا اگه نفر دوم دی اکتیو کنه که نفر سوم بتونه دانلود کنه بازی تریال میشه یا نه؟!!!
بعدشم با این کار نفز اول و دوم همزمان میتونن انلاین بازی کنن یا نه؟ هر کس یه جوابی میده خواهشا دقیق بگید ما میخوایم بخریمش :(

mostafa09sh

کاربر سایت
Aug 30, 2013
32
من یه چیزی رو متوجه نشدم ممنون میشم توضیح بدین
وقتی میزنی با اکانت رفیقت میره داخل و پریمری میکنی و اکتیو بازی ها میره روی اکانت اون؟بعدش روی کنسول اون باید بازی رو دانلود کنیم یا نه همینطوری موجود هستش و میشه به راحتی و بدون هیچ دانلودی بازی کرد :D؟

satan33

کاربر سایت
Aug 24, 2014
84
نام
mehrdad
سلام
حالت سه نفره الان مشکل داره یا میشه استفاده کرد؟؟؟؟؟
توی حالت سه نفر گرفتن تروفی و ... موردی داره یا آزده واسه سه نفر؟؟؟؟
همون نفری که بازیا میخره باید وقتی میخواد وارد بازی بشه برای تایید لایسنس یه اتصال 20 ثانیه ای داشته باشه یا در کل این که بازی میکنه باید اینترنت وصل یاشه؟؟؟
آ«لاین بازی کردن واسه هر سه نفر آزاده؟؟؟

mmmsa

کاربر سایت
Aug 5, 2014
58
سلام
حالت سه نفره الان مشکل داره یا میشه استفاده کرد؟؟؟؟؟
توی حالت سه نفر گرفتن تروفی و ... موردی داره یا آزده واسه سه نفر؟؟؟؟
همون نفری که بازیا میخره باید وقتی میخواد وارد بازی بشه برای تایید لایسنس یه اتصال 20 ثانیه ای داشته باشه یا در کل این که بازی میکنه باید اینترنت وصل یاشه؟؟؟
آ«لاین بازی کردن واسه هر سه نفر آزاده؟؟؟
هیچ مشکلی نداره.
دو نفری که اکتیو میکنند تروفی رو روی اکانت خودشون میگیرند و فرد انلاین هم روی همون اکانت.
برای اجرا باید لایسنس چک بشه ولی بعد از اون با قطع اتصال میتونه به مدت یک ساعت افلاین بمونه و بعد دوباره باید انلاین بشه.
دو نفر رو اکانت خودشون و نفر انلاین روی همون اکانت.

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
اگه بخوایم فقط آفلاین بازی کنیم میشه با یکبار اکتیو کردن بازی و دیسکانت شدن دائمی بازی رو اجرا و تموم کرد؟ اگه اینجوری باشه که روش جالبیه برای pirate خورها. مثلا شما کنسول رو میخری، فروشنده اکانتی رو که مثلا باهاش 15 تا بازی رو خریده رو کنسولتون وارد میکنه. بعد تک تک بازی ها رو با نرم افزار از pc منتقل میکنه و بازی رو اکتیو شده تحویل شما میده. بعد شما رو هارد کنسولتون 15 تا بازی دارید که میتونید آفلاین بازی کنید.

mehdish16

کاربر سایت
Aug 11, 2014
3
سلام 1-اگر این روش رو انجام بدیم دو نفر میتونن همزمان با هم بازی انلاین انجام بدن؟
2-اگر من بازی دوستمو بیارم و روی کنسول خودم نصب کنم بعد از طریق استور این بازی رو بخرم بازی باید کامل دانلود بشه یا از همین فایل نصبی استفاده میکنه؟{خواهشا با بله میتونید جواب ندید کامل توضیح بدید:d}

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
دوستان من اکانت دوستمو ازش گرفتم که پلاس شیر کنم به کسی جز من هم اکانتشو نداده ولی active primary نمیشه میگه رو یه سیستم دیگه شده حتی وقتی این ارور رو داد زنگ زد بهم گفت Log out شده یهو از اکانتش بعد کار من

مشکل چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر