آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
چرا واسه فيزيكى نيست؟
چون نسخه ی دیجیتالی برای شرکت سازنده ارزون تر در میاد( به دلیل نبود قاب دیسک و دیسک و ...) یه سری امکانات اضافه میده

- - -ویرایش - - -

من این کار رو کردم اما باز هم نمیتونم دی اکتیو کنم
مشکل اینجاست که از روی کنسول که دی اکتیو میکنم روی بازی قفل میاد و از طریق سیستم هم نمیتونم چون مینویسه شما دی اکتیو ال کردین.مشکل اصلی همین جاست که من نمیتونم از طریق سیستم دی اکتیو کنم در صورتی که روی کنسول اکانت رو پریماری اکتیو کردم.و قاعدتا الان باید تو سایت بتونم دی اکتیو کنم.....؟؟؟؟؟
تا اونجا که من اطلاع دارم
1- شما نباید اکک ر دی اکتیو کنی چون دیگه نمیتونی از محتویات اکک طرف استفاده کنی
2- این روش که در پست اول هست خیلی محدود هست مثلا وقتی شما داری اون بازی ر انجام میدی طرف باید آنلاین باشه و نمیتونید همزمان بازی کنید

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
سلام دوستان عزیز
من تو این مقوله شیر بازی یکم گیج شدم و چند تا سوال داشتم اگر از بچه ها فردی هست که تونسته باشه روی هر سه کنسول با موفقیت شیر کنه لطفا راهنمایی کنه تا من هم این کار رو انجام (دو تا هم آفلاین و هم آنلاین و یکی هم حتما آنلاین) میخوام PES 2015 رو بخرم و نمیخوام به مشکلات خرید قبلیم دچار بشم.
از فردی که تجربه شیر داره این سوال رو دارم ،میخواستم بدونم شما برای اینکه رو دو کنسول اول بتونید افلاین بازی کنید دقیقا چه کار میکنید.(نفر سوم قطعا باید آنلاین باشه).
سوال دیگم هم اینه که برای شیر کردن بازی وقتی بازی از اکانت اصلی خریداری شد و دانلود کردیم حالا باید عملیات ریستور لایسنس رو تو همین اکانتی که بازی باهاش خریداری شده انجام بدیم و ساین اوت بشیم یا ریستور رو تو اون اکانتی که قبلا داشتیم و بازی خریداری شده داخلش موجود نیست انجام بدیم و بعد بگردیم به اکانتی که بازی باهاش خریداری شده و ساین اوت بشیم.؟
عذرخواهی میکنم اگر جمله بندی هام ایراد داره و گیج شدین.
اگر هم از دوستان کسی تمایل داشته باشه تو P.m با هم ارتباط داشته باشیم تا اینجا شلوغ نشه.البته فکر میکنم اگر فردی هست که جواب سوالات رو دقیقا میدونه همینجا جواب بده بهتره تا سایر بچه ها هم استفاده کنن.
لطف میکنید اگر راهنماییم کنید.

nemesis 547

کاربر سایت
Apr 17, 2013
170
نام
علی
دوستان الان یه سوال برام پیش اومده سوالم برای اشتراک بینه 2 کنسوله نه 3 تا:
نفر دوم برای اینکه بخواد بازی کنه نفر اول حتما باید انلاین شه تا لایسنس چک شه و نفر دوم بتونه بازی کنه؟

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
چرا واسه فيزيكى نيست؟

یه خورده فکر کن تو می خوای سیدیتو بشکونی بدی به رفیقت؟نصبشم کنی باید سی دی تو دستگاه باشه اما دیجیتالی بدون دیسک اجرا میشه و Licenseبازی روی پروفایل ثبت میشه برای همین میشه به اشتراک گذاشتش مثل پلاس های رایگانی که بچه ها میگیرند اما نسخه فیزیکیLicenseتو دیسکه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستان الان یه سوال برام پیش اومده سوالم برای اشتراک بینه 2 کنسوله نه 3 تا:
نفر دوم برای اینکه بخواد بازی کنه نفر اول حتما باید انلاین شه تا لایسنس چک شه و نفر دوم بتونه بازی کنه؟

اره نفر دوم برا بازی باید به نت وصل باشه

*MOJTABA*

کاربر سایت
Feb 20, 2013
88
سلام دوستان .من بازی gta v رو پیش خرید کردم حالا میخوام با دوستم شیر کنم بعد که دانلود کرد بازیو از رو پروفایلم میتونیم با هم انلاین شیم و بازی کنیم؟

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
دوستان چند تا سوال الان من بازی رو با کس دیگه مشترکن بگیریم جفتمون میتونیم بدون نیاز به اینکه شخص اول آنلاین باشه ، هم آفلاین و هم آنلاین بازی کنیم؟

برای بازی کردن همیشه باید به اینترنت وصل باشیم؟

توی گرفتن تروفی ها برای هر کدوممون مشکلی وجود نداره که؟

میشه دیسک بازی رو از کس دیگه بگیریم نصب کنیم بعد بازی رو بخریم دیگه دانلود نکنیم؟

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
من نفهمیدم حالا میشه 3 تایی share کرد یا نه
یقینا میشه که اکثر بچه ها فروشنده شدن و بازی میفروشن اما من هم مثل شما دنبال کم و کیفشم.ان شا ا... اگر تو خرید PES 2015 به جواب برسم همین جا اعلام میکنم تا بچه ها همه استفاده کنن.

دوستان چند تا سوال الان من بازی رو با کس دیگه مشترکن بگیریم جفتمون میتونیم بدون نیاز به اینکه شخص اول آنلاین باشه ، هم آفلاین و هم آنلاین بازی کنیم؟

میشه دیسک بازی رو از کس دیگه بگیریم نصب کنیم بعد بازی رو بخریم دیگه دانلود نکنیم؟

سوال اول .اگر تونستید این کار رو بکنید به ما هم آموزش بدید.
سوال دوم.در حال حاضر که بعضی از بچه ها تونستن بین دو نفر شیر کنن بله یکی حتما باید دستگاه رو که روشن میکنه به اینترنت وصل باشه تا لایسنس بازی چک بشه.
سوال سوم.تو این سوال من خودم هم به جواب قطعی نرسیدم.
سوال چهارم.شما دیتای بازی رو تهیه میکنید و سپس اقدام به خرید بازی استور میکنید.

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252

سوال اول : نفر اول ( کسی که بازی رو به نفر دوم داده) Share کرده باید برای بازی آنلاین باشه تا بتونه هم آفلاین و هم آنلاین بازی کنه
سوال دوم : اگر نفر اول شما باشین بله اما اگر نفر دوم باشین نه نیازی به آنلاین بودن برای بازی نیست .
سوال سوم : برای هر دو طرف هیچ مشکلی پیش نمیاد
سوال چهارم : نه نمیشه (لاقل الان نمیشه خود سونی این مسئله رو بیان کرد)

دوستان من در این سایت طرز چگونگی اشتراک بین سه یوزر رو توضیح دادم​

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر