آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

Nik-no

کاربر سایت
شما بازی فیفا رو در اکانت A میخرید.
اکانت A رو روی کنسول اول پرایمری و اکتیو میکنید و بعد از استور بازی رو دانلود میکنید و بعد از تمام شدن دانلود به تنظیمات کنسول رفته و از قسمت PSN گزینه ی ریستور لایسنس رو میزنید و بعد از اکانت A ساین اوت میشید.
از این به بعد نباید با کنسول اول وارد اکانت A بشید.چون حالت اکتیوش میپره و بازی دوباره قفل میشه.پس بعد از این کار باید با همون اکانت دومتون وارد بشید و با همون اکانت دوم بازی رو انجام بدید.
سپس با رایانه به سایت playstation.com رفته و ((یوزر - پسورد)) اکانت A رو وارد میکنید و وارد اکانت A میشد و سپس به بخش مدیریت اکانت رفته و از اون قسمت بازی ها رو دی اکتیو میکنید.
حالا اکانت A رو روی کنسول دوم پرایمری و اکتیو میکنید و بعد مشاهده میکنید که اکانت اکتیو میشه و بازی ها قابل اجرا. تمام
نکته ها:
1- با کنسول اول دیگه نباید وارد اکانت A شد اما کنسول دوم میتونه هم با اکانت A و هم با اکانت های دیگه وارد بشه.
2- دو اکانت روی یک یوزر فعال نمیشوند پس برای فعال شدن اکانت دوم باید یوزر جدید بسازید .
3- برای فعال کردن اکانت A روی کنسول سوم باید کنسول دوم ریستور لایسنس رو بزند و از اکانت A ساین اوت شود.سپس دوباره باید با رایانه به سایت سونی رفته و وارد اکانت A شده و از قسمت مدیریت اکانت "بازی ها رو دی اکتیو کنید و حالا دوباره اکانت A رو روی کنسول سوم پرایمری و اکتیو کنید و دوباره بازی ها قابل استفاده هستند.اما این بار دیگه کنسول اول و دوم نباید وارد اکانت A بشوند وباید با اکانت های دیگه وارد بشوند.ولی کنسول سوم هم با اکانت A و هم با اکانت ها دیگه میتونه وارد بشه و بازی ها رو اجرا کنه.
بازم اگه مشکل داشتید "پیام بدید.
موفق باشید

برای فعال کردن در کنسول سوم بعد از ریستور لایسنس شدن و وارد شدن به سایت سونی به این ارور برخوردم برای دی اکتیو کردن

You have deactivated your devices recently and cannot use this feature at this time.
در حالی که من بعد از ریستور لایسنس کنسول اول (این رو هم بگم که sing out نشدم چون اصلا نمیشه بازی رو اجرا کرد.و علامت قفل روی بازی ظاهر میشه) به سایت سونی مراجعه کردم و دی اکتیو کردم و بعد روی کنشول دوم پریماری کردم و بازی رو دانلود کردم و ریستور رو زدم.حالا برای کنسول سوم نمیتونم کنسول دوم رو از سایت سونی دی اکتیو کنم و با پیغام بالا مواجه شدم.فکر میکنید مشکلم چیه....؟

ERFANMIJANY

کاربر سایت
یعنی برای کنسول سوم و چهارم و تا الی آخر میشه از این روش استفاده کرد یا فقط 3 تا؟!

والا به خدا من فقط تا دوتاشو امتحان کردم و به سومی نرسیدم.
شما خودتون طبق این روشی که گفتم "پیش برید و ببینید تا چند کنسول رو ساپورت میکنه.
ولی باید اجرا بشه.

Nik-no

کاربر سایت
بابا من سر همون دومی هنوز موندم.
بچه ها من به یک مشکل برخورد کردم که واقعا نمیدونم ایراد از کجاست.اول بگم که من اکانتی رو که باهاش بازی رو خریده بودم از روی هر دو تا کنسول حذف کردم.و کار رو از اول انجام دادم اکانت رو وارد کردم پریماری کردم و بازی رو از استور دانلود کردم با همین اکانت بعد ریستور و ساین اوت شدم.حالا که به سایت سونی میرم این پیغام اومده ":

فکر میکنید چرا گفته شما دی اکتیو شدین در صورتی که اکانت رو قبل از دانلود کردن بازی پریماری اکتیو کردم.

البته این رو هم اضافه کنم که تو همون صفحه اول قبل از اینکه به بخش اکانت برم این پیغام اومده:

آخرین ویرایش:

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
بابا من سر همون دومی هنوز موندم.
بچه ها من به یک مشکل برخورد کردم که واقعا نمیدونم ایراد از کجاست.اول بگم که من اکانتی رو که باهاش بازی رو خریده بودم از روی هر دو تا کنسول حذف کردم.و کار رو از اول انجام دادم اکانت رو وارد کردم پریماری کردم و بازی رو از استور دانلود کردم با همین اکانت بعد ریستور و ساین اوت شدم.حالا که به سایت سونی میرم این پیغام اومده ":

فکر میکنید چرا گفته شما دی اکتیو شدین در صورتی که اکانت رو قبل از دانلود کردن بازی پریماری اکتیو کردم.

البته این رو هم اضافه کنم که تو همون صفحه اول قبل از اینکه به بخش اکانت برم این پیغام اومده:

دوست عزیز شما داری Deviceـها رو دی اکتیو میکنی و سونی اجازه میده این کار رو فقط ماهی یه بار انجام بدی،این پیغام به خاطر اون هستش.....................
شما باید بازی ها رو دی اکتیو کنید اگه درست بدون،چون خودم امتحان نکردم این روش رو...............
البته شما اکانت رو از روی کنسول اول ساین اوت کنید و از پریماری دربیارید فکر نکنم دیگه لازم به این کارا باشه،میتونید برید روی کنسول دوم اکانت رو اکتیو کنید و پریماری کنید و استفاده کنید..................

Nik-no

کاربر سایت
دوست عزیز شما داری Deviceـها رو دی اکتیو میکنی و سونی اجازه میده این کار رو فقط ماهی یه بار انجام بدی،این پیغام به خاطر اون هستش.....................
شما باید بازی ها رو دی اکتیو کنید اگه درست بدون،چون خودم امتحان نکردم این روش رو...............
البته شما اکانت رو از روی کنسول اول ساین اوت کنید و از پریماری دربیارید فکر نکنم دیگه لازم به این کارا باشه،میتونید برید روی کنسول دوم اکانت رو اکتیو کنید و پریماری کنید و استفاده کنید..................

همونطوری که تو آموزش نوشته من همون کار رو کردم.بعد از ساین این شدن با اکانتی که بازی خریداری شده و دانلود بازی و سپس ریستور کردن و ساین اوت شدن رفتم با پی سی به سایت سونی و از بخش مدیا دی اکتیو ال زدم....
اون کاری رو که شما گفتین انجام دادم کنسول اول (مال خودم رو دوبار ساین این شدم و دی اکتیو کردم و ریستور زدمو و ساین اوت شدم.حالا بازی قفل شده....!!!!!

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
همونطوری که تو آموزش نوشته من همون کار رو کردم.بعد از ساین این شدن با اکانتی که بازی خریداری شده و دانلود بازی و سپس ریستور کردن و ساین اوت شدن رفتم با پی سی به سایت سونی و از بخش مدیا دی اکتیو ال زدم....
اون کاری رو که شما گفتین انجام دادم کنسول اول (مال خودم رو دوبار ساین این شدم و دی اکتیو کردم و ریستور زدمو و ساین اوت شدم.حالا بازی قفل شده....!!!!!

قبل از اینکه ساین اوت بشی از اکانتی که بازی توشه،با اکانتی که میخوای روش بازی کنی حتما رستور لایسنس رو بزن،بعد بیا تو اکانتی که بازی توشه ساین اوت کن...............

Nik-no

کاربر سایت
قبل از اینکه ساین اوت بشی از اکانتی که بازی توشه،با اکانتی که میخوای روش بازی کنی حتما رستور لایسنس رو بزن،بعد بیا تو اکانتی که بازی توشه ساین اوت کن...............

من این کار رو کردم اما باز هم نمیتونم دی اکتیو کنم
مشکل اینجاست که از روی کنسول که دی اکتیو میکنم روی بازی قفل میاد و از طریق سیستم هم نمیتونم چون مینویسه شما دی اکتیو ال کردین.مشکل اصلی همین جاست که من نمیتونم از طریق سیستم دی اکتیو کنم در صورتی که روی کنسول اکانت رو پریماری اکتیو کردم.و قاعدتا الان باید تو سایت بتونم دی اکتیو کنم.....؟؟؟؟؟

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
من این کار رو کردم اما باز هم نمیتونم دی اکتیو کنم
مشکل اینجاست که از روی کنسول که دی اکتیو میکنم روی بازی قفل میاد و از طریق سیستم هم نمیتونم چون مینویسه شما دی اکتیو ال کردین.مشکل اصلی همین جاست که من نمیتونم از طریق سیستم دی اکتیو کنم در صورتی که روی کنسول اکانت رو پریماری اکتیو کردم.و قاعدتا الان باید تو سایت بتونم دی اکتیو کنم.....؟؟؟؟؟

والا دیگه چیزی به ذهنم نمیره :|

Nik-no

کاربر سایت
والا دیگه چیزی به ذهنم نمیره :|

ببینید الان داشتم فکر میکردم که کجا رو امکان داره اشتباه کرده باشم و البته با توجه به متنی که تو یکی از فرومهای خارجی خوندم به این نتیجه رسیدم که این مشکلی که برام پیش اومده ممکنه از اشباهات زیر باشه:
1.من بازی رو که از اکانت اصلی دانلود کردم با همون اکانت اصلی شروع کردم به بازی کردن(بس که ذوق داشتم:d) و به همین دلیل امکان داره نتونم روی یک دستگاه دیگه پریماری کنم.
2.تا اونجایی که یادمه قبل از اینکه ریستور لایسنس زده باشم از سایت سونی مرحله دی اکتیو ال رو زدم و این هم باعث میشه وقتی بخوام روی یک دستگاه دیگه فعالش کنم بهم پیغام فعال بودن روی یک کنسول دیگه رو میده و وقتی بخوام دوباره وارد اکانت اصلی بشم باید پریماری کنم و سایت سونی تا 6 ماه آینده اجازه نمیده دو مرتبه از سایت دی اکتیو ال کنم.(اگر درست متوجه شده باشم)
3.وقتی داشتم بازی رو دانلود میکردم ، هم زمان از پی سی داخل اکانتم ساین این شده بودم و کار میکردم.

به نظر دوستانی که تجربه شیر کردن بازی رو دارن کدوم یکی از اشتباهات بالا میتونه باعث بروز این مشکل شده باشه.

آخرین ویرایش:

Amir_Music

کاربر سایت
خدایا!
تو پروفایل دوستت رو دانلود میکنی اکتیو میکنی میری روی بازی صبر میکنی تا قفلش برداشته بشه بعد پروفایل دوستت رو ساین اوت کن دی اکتیو نکن !با پروفایل خودت برو بازی کن یعنی اینقدر سخته؟!!
تا حد امکان دیتا بازی رو با PCبگیر بعد با انتقال بده به Ps4
احتمالا یه کاری انجام دادی خرابش کردی بقیه نمیتونند کمکت کنند
تو تهران یارو بازی شر میکنه 70تومن میگیرهlol

آخرین ویرایش:

Nik-no

کاربر سایت
خدایا!
تو پروفایل دوستت رو دانلود میکنی اکتیو میکنی میری روی بازی صبر میکنی تا قفلش برداشته بشه بعد پروفایل دوستت رو ساین اوت کن دی اکتیو نکن !با پروفایل خودت برو بازی کن یعنی اینقدر سخته؟!!
تا حد امکان دیتا بازی رو با PCبگیر بعد با انتقال بده به Ps4
احتمالا یه کاری انجام دادی خرابش کردی بقیه نمیتونند کمکت کنند
تو تهران یارو بازی شر میکنه 70تومن میگیرهlol

دوست عزیز من بازی رو تو اکانت خودم خریدم و میخواستم با دو تا دیگه شیرش کنم.من هم دیتا بازی رو دارم و از همون روش psx انتقال میدم.اما خوب به شماره دوم توجه کن چی نوشتم. قبل از اینکه ریستور لایسنس بزنم رفتم از سایت سونی دی اکتیو ال زدم و دیگه نمیتونم با فرد دیگه ایی شیرش کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر