آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

saman3256

کاربر سایت
Dec 30, 2012
81
نام
saman
اقا من یه چیزی هایی رو قاطی پاتی کردم

یکی اینکه مثلا من اکانت ژاپن بسازم میشه 14 روز رایگانه بهم میده .بعد تموم میشه!!!باز باید یه یوزر جدید بسازی و یه اکانت دیگه با جیمیل جدیده تا باز 14 بهت بده

اگه اینطوره یعنی خیلی میتونی بگیری درسته!!!

و سوال سومم اینه که میشه همه اکانت که ساختی بفرستی واسه یوزر اصلیت!!مثلا 10 تا ساختی مکه میشه 140 روز نمیتونی بفرستی این 140 روز رو به اکانت اصلیت

ممنون میشم ج بدین...

و خواستین هی استفاده کنی تموم شد دست به اکانت اصلیم نزنینم یا وقتی یکی دیگه میسازیم باید اونو فعال یع غیر فعال کنیم.....یا دستش نزیم!!!!!!!!!!!!

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
سلام
میخواستم راهنماییم کنید : من اکانت اصلیم ریجن 2 اماراته و اکانت دوستم آمریکاست،میخوایم فیفا 15 دیجیتالی رو شریکی بخریم اما بازی روی ریجن 2 امارات 79.99 و روی آمریکا 69.99 قیمت داره،میشه راهنماییمون کنید باید دقیقا چکار کنیم که هردومون بتونیم بازی رو با اکانت خودمون انجام بدیم و اگر نفر دیگه نباشه یا آنلاین نباشه هر نفر بتونه بازی رو روی اکانت خودش نه اکانتی که بازی توسطش خریداری شده آنلاین انجام بده؟

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
سلام
میخواستم راهنماییم کنید : من اکانت اصلیم ریجن 2 اماراته و اکانت دوستم آمریکاست،میخوایم فیفا 15 دیجیتالی رو شریکی بخریم اما بازی روی ریجن 2 امارات 79.99 و روی آمریکا 69.99 قیمت داره،میشه راهنماییمون کنید باید دقیقا چکار کنیم که هردومون بتونیم بازی رو با اکانت خودمون انجام بدیم و اگر نفر دیگه نباشه یا آنلاین نباشه هر نفر بتونه بازی رو روی اکانت خودش نه اکانتی که بازی توسطش خریداری شده آنلاین انجام بده؟
سلام
با یکی از اکانت ها بخرید و اونو primary کنید

H

"HERMES

سلام دوستان . من میخواستم با یک نفر که صاحب گیم نت هست به همین صورت شریک بشم . فقط برام سوالاتی ایجاد شده :

اگر بر فرض من اکانت اول باشم و بازیو بخرم و نفر دوم اکانت منو دانلود کنه ، در این صورت من برای بازی کردن همیشه باید آنلاین باشم در حالی که نفر دوم آفلاین هم میتونه بازی کنه که در این صورت میشه به نفع نفر دوم درسته ؟
اگر بر فرض بخوایم شراکتمونو بهم بزنیم وبا کسی دیگه شریک بشیم و نفر دوم گزینه ی مربوطه توی setting رو deactive کنه از این به بعد نفر دوم دیگه نمیتونه از بازی هایی که با اکانت نفر اول شریکی خرید شدنو بازی کنه در حالی که نفر اول که بازی ها رو دیجیتالی خریده همچنان میتونه بازی کنه که در این صورت میشه به نفع نفر اول. درسته ؟

mmmsa

کاربر سایت
Aug 5, 2014
58
دوشتان یه طرحی هست که من عضو هستم و یه بازی رو بین سه نفر شیر میکنند.
ولی اکانت سوم باید فقط انلاین باشه تا بتونه اجرا کنه و اینکه نمیتونه پرایمری کنه که روی اکانت خودش بازی کنه.
و دو نفر دیگه هم میتونند همزمان انلاین باشند حتی نفر سوم هم میتونه.
ولی سوال من این هست که چطور میشه به نفر سوم هم بازی رو داد؟
خواهش میکنم جواب بدید.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
سلام.آقا من یه اکانت کاملا جدید ریجن امارات درست کردم ولی وقتی اکانت اصلی خودم رو sign out میکنم و میخوام با اون اکانت جدید امارات وارد بشم بهم این پیغامو میده و نمیذاره:cabbot sign in using another player"s sign-in id.مشکل از کجاست؟؟؟:((من که خودم این اکانت رو کاملا تازه و جدید ساختمش پس چرا داره میگه شما نمیتونید با آی دی یه نفر دیگه وارد شید؟؟؟اون یه نفر دیگه اصن کی هست؟؟؟من خودم این اکانت رو تازه ساختم و به هیچ کس هم مشخصاتشو ندادم.:-/مشکل فقط این نیست.من یه اکانت ژاپن هم ساختم ولی هنگام وارد شدن با اون هم همین پیغامو میده.آخه چرا من نمیتونم با یه اکانتی که خودم تازه درستش کردم وارد بشم؟؟اون another player منظورش چیه؟:-$

دوستان خواهشا" اشتباهي راهنمايي نكنيد :|

رفيق شما تا اونجايي كه من فهميدم اشتباهت اينه كه توي همون يورز SIGN OUT مي كني و بعد ميخواي با ايميل و پسورد اون يكي اكانت ات وارد بشي :|
نميشه اينطوري :|

اول از اون يوزر خارح ميشي بعد ميري داخل اون يكي يوزري كه ساختي و SIGN IN مي كني

MILAD-91

کاربر سایت
Feb 24, 2013
15
نام
میلاد
اگه پروفایلمو دی اکتیو کنم وبدم به یکی دیگه تا dlc دانلود کنه هر 2تا مون میتونیم با پروفایلایه اصلی خودمون بازی کنیم؟(آخهdlcهام توی یک پروفایل دیگه هست).

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
مشکل من چیه این ارور میگیرم؟ من وارد اکانت دوستم میشم پرایمری اکتیو میکنم این ارور میگیرم

دوستم هم یک یوزر داره و دستگاه دیگه پرایمری نکرده و تو کنسول خودش هم پرایمری دی اکتیو کرده

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
مشکل من چیه این ارور میگیرم؟ من وارد اکانت دوستم میشم پرایمری اکتیو میکنم این ارور میگیرم

دوستم هم یک یوزر داره و دستگاه دیگه پرایمری نکرده و تو کنسول خودش هم پرایمری دی اکتیو کرده
تو یک کنسوله دیگه primary شده...
این سوال منم هست ...
نه نمیشه اگر این کارو بکنید یک عکس قفل بغل بازی میاد...

ERFANMIJANY

کاربر سایت
Jul 30, 2013
183
نام
عرفان
((جواب سوالات دوستان به صورت کلی))

شما بازی فیفا رو در اکانت A میخرید.
اکانت A رو روی کنسول اول پرایمری و اکتیو میکنید و بعد از استور بازی رو دانلود میکنید و بعد از تمام شدن دانلود به تنظیمات کنسول رفته و از قسمت PSN گزینه ی ریستور لایسنس رو میزنید و بعد از اکانت A ساین اوت میشید.
از این به بعد نباید با کنسول اول وارد اکانت A بشید.چون حالت اکتیوش میپره و بازی دوباره قفل میشه.پس بعد از این کار باید با همون اکانت دومتون وارد بشید و با همون اکانت دوم بازی رو انجام بدید.
سپس با رایانه به سایت playstation.com رفته و ((یوزر - پسورد)) اکانت A رو وارد میکنید و وارد اکانت A میشد و سپس به بخش مدیریت اکانت رفته و از اون قسمت بازی ها رو دی اکتیو میکنید.
حالا اکانت A رو روی کنسول دوم پرایمری و اکتیو میکنید و بعد مشاهده میکنید که اکانت اکتیو میشه و بازی ها قابل اجرا. تمام
نکته ها:
1- با کنسول اول دیگه نباید وارد اکانت A شد اما کنسول دوم میتونه هم با اکانت A و هم با اکانت های دیگه وارد بشه.
2- دو اکانت روی یک یوزر فعال نمیشوند پس برای فعال شدن اکانت دوم باید یوزر جدید بسازید .
3- برای فعال کردن اکانت A روی کنسول سوم باید کنسول دوم ریستور لایسنس رو بزند و از اکانت A ساین اوت شود.سپس دوباره باید با رایانه به سایت سونی رفته و وارد اکانت A شده و از قسمت مدیریت اکانت "بازی ها رو دی اکتیو کنید و حالا دوباره اکانت A رو روی کنسول سوم پرایمری و اکتیو کنید و دوباره بازی ها قابل استفاده هستند.اما این بار دیگه کنسول اول و دوم نباید وارد اکانت A بشوند وباید با اکانت های دیگه وارد بشوند.ولی کنسول سوم هم با اکانت A و هم با اکانت ها دیگه میتونه وارد بشه و بازی ها رو اجرا کنه.
بازم اگه مشکل داشتید "پیام بدید.
موفق باشید

• Like
Reactions: amirzandi021

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
شما بازی فیفا رو در اکانت A میخرید.
اکانت A رو روی کنسول اول پرایمری و اکتیو میکنید و بعد از استور بازی رو دانلود میکنید و بعد از تمام شدن دانلود به تنظیمات کنسول رفته و از قسمت PSN گزینه ی ریستور لایسنس رو میزنید و بعد از اکانت A ساین اوت میشید.
از این به بعد نباید با کنسول اول وارد اکانت A بشید.چون حالت اکتیوش میپره و بازی دوباره قفل میشه.پس بعد از این کار باید با همون اکانت دومتون وارد بشید و با همون اکانت دوم بازی رو انجام بدید.
سپس با رایانه به سایت playstation.com رفته و ((یوزر - پسورد)) اکانت A رو وارد میکنید و وارد اکانت A میشد و سپس به بخش مدیریت اکانت رفته و از اون قسمت بازی ها رو دی اکتیو میکنید.
حالا اکانت A رو روی کنسول دوم پرایمری و اکتیو میکنید و بعد مشاهده میکنید که اکانت اکتیو میشه و بازی ها قابل اجرا. تمام
نکته ها:
1- با کنسول اول دیگه نباید وارد اکانت A شد اما کنسول دوم میتونه هم با اکانت A و هم با اکانت های دیگه وارد بشه.
2- دو اکانت روی یک یوزر فعال نمیشوند پس برای فعال شدن اکانت دوم باید یوزر جدید بسازید .
3- برای فعال کردن اکانت A روی کنسول سوم باید کنسول دوم ریستور لایسنس رو بزند و از اکانت A ساین اوت شود.سپس دوباره باید با رایانه به سایت سونی رفته و وارد اکانت A شده و از قسمت مدیریت اکانت "بازی ها رو دی اکتیو کنید و حالا دوباره اکانت A رو روی کنسول سوم پرایمری و اکتیو کنید و دوباره بازی ها قابل استفاده هستند.اما این بار دیگه کنسول اول و دوم نباید وارد اکانت A بشوند وباید با اکانت های دیگه وارد بشوند.ولی کنسول سوم هم با اکانت A و هم با اکانت ها دیگه میتونه وارد بشه و بازی ها رو اجرا کنه.
بازم اگه مشکل داشتید "پیام بدید.
موفق باشید

یعنی برای کنسول سوم و چهارم و تا الی آخر میشه از این روش استفاده کرد یا فقط 3 تا؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر