آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ورژن جديد PCSX2 9.5 390 PP 169 هم در لينك پايين دان كنيد

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
سلام دوستان شرمنده من ورژن0.9.4 دانلود کردم دیگه باید چه کار کنم؟چه جوری ورژنو جدید کنم ,شرمنده از پستهای قبل چیزی دستگیرم نشد یه توضیحی بدید در ضمن می خواستم Mgs3 رو اجرا کنم اگه ایمیج می خواد اونم لطف کنید توضیح بدید

آخرین ویرایش:

Master

کاربر سایت
Mar 16, 2006
401
نام
حسین
سلام دوستان شرمنده من ورژن0.9.4 دانلود کردم دیگه باید چه کار کنم؟چه جوری ورژنو جدید کنم ,شرمنده از پستهای قبل چیزی دستگیرم نشد یه توضیحی بدید در ضمن می خواستم Mgs3 رو اجرا کنم اگه ایمیج می خواد اونم لطف کنید توضیح بدید
سلام . کاری نداره این فایلایی که ما معرفی میکنیم رو (مثلا همینی که کلنگ جان معرفی کردن یا اینی که منمعرفی کردم 172 ..) اینو دنلود کن ..بعد میبینی دوتا فایل توشه ! کپیشون کن تو همون پوشه ورژن 9.4 بعد یکی از فایلای جدید رو که کپی کردی(ترجیا PPr1xx_pcsx2.exe اجرا کن (اونی که آخراسمش t نداره !) همین !

خوب ..اونم ایمیج میخواد دیگه ! از دی وی دی یه امیج ایزو بگیر بعد خیلی راحت تو تنضیمات انتخابش کن و حله دیگه !

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
سلام من اونو دانلود کردم ولی دو تا فایلش notepad هستند به این نامchangelog و pcsx2- playeground چه کار کنمversion

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اموزش تيكن 5

سلام به دوستان اين اموزش براي كسايي كه با تيكن 5 مشكل دارن لطفا دقيق به چيزي كه ميگم عمل كنيد چون ديگه نميگم
خوب در قسمت CPU ذو گزينه اولي رو خاكستري بقيش سياه باشن و در ADVANCED هم عكس ميزارم در پايين;)
advanced.JPG
مثل اين
teeken_5.JPG

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام من اونو دانلود کردم ولی دو تا فایلش notepad هستند به این نامchangelog و pcsx2- playeground چه کار کنمversion

شما با اون دو سه تا كاري نداشته باش اونا تغغيراتي كه در PCSX2 رخ داده رو گفتن شما PCSX2 رو كپي كن جايي كه PCSX2 9.4 هست و با همين جديده كار كن

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من این ورژن جدیدهارو که میزارید دان میکنم وقتی نصب میکنم موقع اجرا ارور میده؟
چکار کنم؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
سلام به دوستان اين اموزش براي كسايي كه با تيكن 5 مشكل دارن لطفا دقيق به چيزي كه ميگم عمل كنيد چون ديگه نميگم
خوب در قسمت CPU ذو گزينه اولي رو خاكستري بقيش سياه باشن و در ADVANCED هم عكس ميزارم در پايين;)
advanced.JPG
مثل اين
teeken_5.JPG

منظورت از سیاه وخاکستری چیه؟:laughing:
در ضمن advanced کجای برنامه است؟:eek:

Ahmad16

کاربر سایت
Sep 28, 2008
6
سلام دوستان
نمی دونم از کجا شروع کنم ؟ !!!
یکی دو تا از بازیهای پلی 2 رو که دیدم ، گفتم باید نسخه کامپیوتریشون رو پیدا کنم . یکی از این بازیها god of war2 بود . هر چی سوال کردم گفتن که برای کامپیوتر این بازی نیومده و نمیاد . من که واقعا توی کفش موندم اومدم اینترنت و بیشتر که آشنا شدم فهمیدم که بازی پلی 2 رو می شه توی کامپیوتر اجرا کرد . برنامه Pcsx2 0.9.4 رو هم دانلود کردم با حجم 6 مگابایت ( با کلی درد سر بخاطر این اینترنت دیال آپ ) خیال کردم برنامه رو که اجرا کنم و سی دی بازی رو بزارم همه چی تمومه ولی با دیدن این تاپیک و تاپیکهای مشابه زیاد دیگه ای فهمیدم که تازه همه چی شروع شده !
حالا از دوستان درخواست کمک دارم که باید چکار کنم ؟
من دوتا برنامه Pcsx2 0.9.4 و PCSX2 0.9.5 rev 390 PP rev 172 رو دانلود کردم . چه چیزای دیگه ای لازمه که دانلود کنم ؟
اینو هم بگم که وقتی روی تب Run CD/DVD می زنم .این خطا میاد :
Unable to load bios : "bios/",PCSX2 cant run without that و بعد از اون اون خطای دو گزینه ای میاد یعنی این دو گزینه : Dont Send و Send Error Report .

من حداکثر اگه نشه ، فقط می خوام این بازی god of war2 رو بازی کنم چون خیلی شیفتش شدم .
این هم اطلاعاتی هر چند ناقص در مورد سیستم من :
CPU : 3 ghertz
Ram : 1gb ddr2
VGA : geforce 256
منتظر جوابتون هستم عزیزان .
خیلی ممنون

Amir369x

کاربر سایت
Jul 24, 2007
156
نام
Amir Hosein
منظورت از سیاه وخاکستری چیه؟:laughing:
در ضمن advanced کجای برنامه است؟:eek:

با اجازه ی آقا فرهاد (ببخشید دخالت می کنم ولی نمی تونم ببینم کسی به Altair اهانت می کنه! :mad: :( :blushing: :) :laughing: :cheesygri:biggrin1: )
منظور فرهاد جان دو تا تیک اول در قسمت Speed Hacks بوده که اگر دو بار روش کلیک کنی خاکستری میشه و در اصل این قسمت جزء آپشن CPU حساب میشه! (این منو فقط در نسخه های 0.9.5 وجود داره)
Advanced Setting هم در قسمت آخر همین منو (Config) و فقط در نسخه 0.9.5 pp وجود دارد.
موفق باشی

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
این هم اطلاعاتی هر چند ناقص در مورد سیستم من :
CPU : 3 ghertz
Ram : 1gb ddr2
VGA : geforce 256
منتظر جوابتون هستم عزیزان .

با اجازه ی دوستان
فکر نکنم با این سیستمی که داری بتونی با شبیه ساز به راحتی بازیهارو اجرا کنی!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
با اجازه ی آقا فرهاد (ببخشید دخالت می کنم ولی نمی تونم ببینم کسی به Altair اهانت می کنه! :mad: :( :blushing: :) :laughing: :cheesygri:biggrin1: )
منظور فرهاد جان دو تا تیک اول در قسمت Speed Hacks بوده که اگر دو بار روش کلیک کنی خاکستری میشه و در اصل این قسمت جزء آپشن CPU حساب میشه! (این منو فقط در نسخه های 0.9.5 وجود داره)
Advanced Setting هم در قسمت آخر همین منو (Config) و فقط در نسخه 0.9.5 pp وجود دارد.
موفق باشی

منظورت از اهانت به الطایر چیه؟:cheesygri:laughing::)

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
شما با اون دو سه تا كاري نداشته باش اونا تغغيراتي كه در PCSX2 رخ داده رو گفتن شما PCSX2 رو كپي كن جايي كه PCSX2 9.4 هست و با همين جديده كار كن
سلام !
خوبی
آقا یه زحمتی میکشی ؟
من رفتم تو فایل دایرکتوری امضای شما انقدر فای دیدم قاطی شدم !
من با گازوییل کانکت میشم ! اگه بتونی یه لطفی کنی و یه آموزش PDF درست کنی و بگی کدوما واسه دانلود ارجعیت دارن تا اونا رو دانلود کنیم رو مشخص کنی ممنون میشم !

تو اون فایل PDF عکس و ... کلا یه آموزش خوب بزاری یه عمر ممنون میشم :x

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر