آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام دوستان
نمی دونم از کجا شروع کنم ؟ !!!
یکی دو تا از بازیهای پلی 2 رو که دیدم ، گفتم باید نسخه کامپیوتریشون رو پیدا کنم . یکی از این بازیها god of war2 بود . هر چی سوال کردم گفتن که برای کامپیوتر این بازی نیومده و نمیاد . من که واقعا توی کفش موندم اومدم اینترنت و بیشتر که آشنا شدم فهمیدم که بازی پلی 2 رو می شه توی کامپیوتر اجرا کرد . برنامه Pcsx2 0.9.4 رو هم دانلود کردم با حجم 6 مگابایت ( با کلی درد سر بخاطر این اینترنت دیال آپ ) خیال کردم برنامه رو که اجرا کنم و سی دی بازی رو بزارم همه چی تمومه ولی با دیدن این تاپیک و تاپیکهای مشابه زیاد دیگه ای فهمیدم که تازه همه چی شروع شده !
حالا از دوستان درخواست کمک دارم که باید چکار کنم ؟
من دوتا برنامه Pcsx2 0.9.4 و PCSX2 0.9.5 rev 390 PP rev 172 رو دانلود کردم . چه چیزای دیگه ای لازمه که دانلود کنم ؟
اینو هم بگم که وقتی روی تب Run CD/DVD می زنم .این خطا میاد :
Unable to load bios : "bios/",PCSX2 cant run without that و بعد از اون اون خطای دو گزینه ای میاد یعنی این دو گزینه : Dont Send و Send Error Report .

من حداکثر اگه نشه ، فقط می خوام این بازی god of war2 رو بازی کنم چون خیلی شیفتش شدم .
این هم اطلاعاتی هر چند ناقص در مورد سیستم من :
CPU : 3 ghertz
Ram : 1gb ddr2
VGA : geforce 256
منتظر جوابتون هستم عزیزان .
خیلی ممنون

دوست عزيز شما ميتوني بازيهاي ps2 رو با اين سيستم بازي كني ولي با فريم كم در مورد GOW2 هم هنوز مشكل داره ولي GPW1 رو راحت ميتوني بازي كني و اون ERROR براي بايوس هست در لينك پايين 4SHARED.COM بايوس گزاشتم ميتوني دان كني مشكلي داشتي بگو ;)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام !
خوبی
آقا یه زحمتی میکشی ؟
من رفتم تو فایل دایرکتوری امضای شما انقدر فای دیدم قاطی شدم !
من با گازوییل کانکت میشم ! اگه بتونی یه لطفی کنی و یه آموزش PDF درست کنی و بگی کدوما واسه دانلود ارجعیت دارن تا اونا رو دانلود کنیم رو مشخص کنی ممنون میشم !

تو اون فایل PDF عکس و ... کلا یه آموزش خوب بزاری یه عمر ممنون میشم :x
دوست من اينكه من يه فايل درست كنم و اموزش بدم نمشه چون بعضي از بازيا تنظيماته خاصه خودشو داره در لينكي كه گزاشتم در هر پوشه اسم گزاشتم كه براي چي هست اگه مشكل يا چيزي ميخوايي بگو تا كمكت كنم

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
اقا واقعا میشه gow1 رو بازی کرد اخه به من گفته بودن کلا gow نمیشه
حالا اگه میشه لطفا تنظیماتشو بگید:cheesygri

Ahmad16

کاربر سایت
Sep 28, 2008
6
دوست عزيز شما ميتوني بازيهاي ps2 رو با اين سيستم بازي كني ولي با فريم كم در مورد GOW2 هم هنوز مشكل داره ولي GPW1 رو راحت ميتوني بازي كني و اون ERROR براي بايوس هست در لينك پايين 4SHARED.COM بايوس گزاشتم ميتوني دان كني مشكلي داشتي بگو ;)

ممنون دوست گلم که جواب دادید .
دو تا سوال :
1- من رفتم توی آدرس امضای شما . خیلی گزینه دیدم . می تونید بگید که برای رفع اون خطا باید دقیقا کدوم فایل یا فایلها رو دانلود کنم ؟ اگه دقیق بگید که کدوم رو باید دانلود کنم ، ممنون میشم .
2-برای اجرای بهتر بازیهای PS2 باید سیستمم رو به چه چیزایی ارتقا بدم ؟؟؟
منتظر جوابت هستم دوست من .

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
ببین سیستم من اینه :
cpu: amd 4200x2
VGA: 8600gt DDR3 256
Ram: 3 gig 800 bass
با این سیستم اصلا میشه بازی ها رو روون اجرا کرد ؟

و مثلا واسه GOW1 چیا رو دان کنم ؟

مرسی ...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اقا واقعا میشه gow1 رو بازی کرد اخه به من گفته بودن کلا gow نمیشه
حالا اگه میشه لطفا تنظیماتشو بگید:cheesygri

تنظيمات خاصي نميخواد ورژن جديده pcsx2 9.5 390 pp 173 دان كنيد صد در صد از بازيتون image بگيريد و بعد بازي كنيد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ممنون دوست گلم که جواب دادید .
دو تا سوال :
1- من رفتم توی آدرس امضای شما . خیلی گزینه دیدم . می تونید بگید که برای رفع اون خطا باید دقیقا کدوم فایل یا فایلها رو دانلود کنم ؟ اگه دقیق بگید که کدوم رو باید دانلود کنم ، ممنون میشم .
2-برای اجرای بهتر بازیهای PS2 باید سیستمم رو به چه چیزایی ارتقا بدم ؟؟؟
منتظر جوابت هستم دوست من .

دوست عزيز گفتم مشكل بايوسه شما به لينك پايين من برو بعد در پوشه bios update توش چندتا بايوس هست 3/4 تا دان كن براي بهتر بازي كردن بايد CPU دوهسته اي داشته باشي و كارت گرافيك سري 8 البته من خودم با 7300 GS :-"دارم خوب فريم ميگيرم البته به تنظيمات شما هم بستگي داره كه بعدا توضيح كامل ميدم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ببین سیستم من اینه :
cpu: amd 4200x2
VGA: 8600gt DDR3 256
Ram: 3 gig 800 bass
با این سیستم اصلا میشه بازی ها رو روون اجرا کرد ؟

و مثلا واسه GOW1 چیا رو دان کنم ؟

مرسی ...

سيستم شما كه خوبه مثل من ولي متاسفانه نميتوني از پلاگين GSDX SSSE3_4 و استفاده كني چون مال ما AMD هست و ساپورت نميكنه GOW1 رو هم ميتوني خودم سره يه قولش گير كردم نميدونم چه جوري بزنمش :biggrin1:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
تنظيمات خاصي نميخواد ورژن جديده pcsx2 9.5 390 pp 173 دان كنيد صد در صد از بازيتون image بگيريد و بعد بازي كنيد

منظورت چه ایمجیه؟
من با الکل ایمج میگیرم حله؟
راستی این iso که میگن چیه؟
ممنون!:cheesygri:laughing::)

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
اگه زحمتی برا مسئولها نمیشه این تایپیکو مهم کنن:eek:

Ahmad16

کاربر سایت
Sep 28, 2008
6
سلام

من این بایوس رو دان کردم : BIOS Version 12 USA و تو پوشه bios قرارش دادم . الان اون خطا دیگه نمیاد ولی یه مشکلی که هست اینه که پنجره ای که برای بازی باز می شه خیلی خیلی کند اجرا می شه و اصلا نمی شه بازی کرد . فوق العاده کند هستش .
دوستان آیا تنظیمات خاصی توی برنامه باید انجام بشه تا بشه بازی کرد ؟
یا اینکه این فایل بایوس خوب نیست ؟یا اینکه باید چیز دیگه ای هم دان کنم ؟
منتظر جوابتون هستم
خیلی ممنون

m64000

کاربر سایت
Sep 23, 2008
7
اگه كسي سيو تيكن 5 را داره بزاره براي شبيه ساز ميخوام
ممنون

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اگه كسي سيو تيكن 5 را داره بزاره براي شبيه ساز ميخوام
ممنون

برو به لينك پايينم در قسمت save game پتچ براي تيكن 5 هست كه همه بازيكنان رو مياره

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام

من این بایوس رو دان کردم : BIOS Version 12 USA و تو پوشه bios قرارش دادم . الان اون خطا دیگه نمیاد ولی یه مشکلی که هست اینه که پنجره ای که برای بازی باز می شه خیلی خیلی کند اجرا می شه و اصلا نمی شه بازی کرد . فوق العاده کند هستش .
دوستان آیا تنظیمات خاصی توی برنامه باید انجام بشه تا بشه بازی کرد ؟
یا اینکه این فایل بایوس خوب نیست ؟یا اینکه باید چیز دیگه ای هم دان کنم ؟
منتظر جوابتون هستم
خیلی ممنون

اول شما برو pcsx2 9.5 390 pp 173 رو از لينك پايين من دان كن و در صفحه اصلي يه عكس هست براي تنظيمات cpu به نام pcsx2 best config همچين چيزي هست و بعد در پوشه تنظيمات تنظيمات پلاگين zero gs رو عمل كن و speed hack رو هم همه تيكهارو بزن الا اون سه تا اخري مشكلي بو بگو;)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
منظورت چه ایمجیه؟
من با الکل ایمج میگیرم حله؟
راستی این iso که میگن چیه؟
ممنون!:cheesygri:laughing::)
اره همونه از iso هم format اون هست با برنامه ultra iso ميتوني iso كني با الكل هم خوبه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر