آموزش اتصال به PSN به دو روش Wireless و Wired

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
2 قسمت داره دیگه:

Virtual Servers
Port Triggering

من الان روی اولی یعنی Virtual Servers زدمشون که بالای عکسم نوشته
تو هر دو قسمت میشه وارد کرد .... گیج شدم :d

Wide Area Network (WAN) Setup

Choose Add, Edit, or Remove to configure WAN interfaces.
Choose Save/Reboot to apply the changes and reboot the system.

Vpi/VciCon. IDCategoryServiceProtocolMTUIgmpQoSStateRemoveEdit
0/351UBRpppoe_0_35_1PPPoE1480EnabledEnabledEnabled

اون تنظیم شما رو نمیدونم از کجا تنظیم شده ولی وقتی ادونست ستاپ رو میزنی باید 1 تنظیم داشته باشی مثل چیزی که من گذاشتم

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
Wide Area Network (WAN) Setup

Choose Add, Edit, or Remove to configure WAN interfaces.
Choose Save/Reboot to apply the changes and reboot the system.

Vpi/VciCon. IDCategoryServiceProtocolMTUIgmpQoSStateRemoveEdit
0/351UBRpppoe_0_35_1PPPoE1480EnabledEnabledEnabled

اون تنظیم شما رو نمیدونم از کجا تنظیم شده ولی وقتی ادونست ستاپ رو میزنی باید 1 تنظیم داشته باشی مثل چیزی که من گذاشتم

من NAT رو از قسمت EDIT اینجا که گذاشتین تنظیم نکردم
وقتی منو ادونست رو میزنم NAT هم یه گزینس که زیرش میاد، وقتی NAT رو میزنم به این شکل باز میشه:

d3d9b8861c97.jpg

حالا اون تنظیمی که توی پست های قبلی عکسشو گذاشتم مربوط به گزینه اول یعنی Virtual Servers میشه که این هم بخشی هستش که من اونجا شماره ها رو وارد کردم:

22073b188445.jpg

سرور هم کاستوم زدم و نوشتم PS3

حالا قسمت بعدی که یه جورایی شبیه اینجاس این هستش:

e056d2b0ebd5.jpg
که گزینه دوم در عکس اول میشه، اینو من تا حالا دست نزدم
2 گزینه بعدی هم جایی واسه وارد کردن شماره هایی که در پست اول تاپیک داده شده نداره

حالا من موندم توی کدوم وارد کنم که درست باشه کار ؟ و این که سرور رو چی بزنم ؟

قسمت ادونست من هم به این شکل هستش:

1bc798a42a7c.jpg

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
خب شما خیلی تو جزئیات رفتی :dمن در حد خاموش روشن کردن کامپیوتر رو بلدم:d
ببین داداش شما quiek setup رو بزن این میاد(vpi وvci رو به ترتیب 0 و 35 وارد میکنی)
Quick Setup

This Quick Setup will guide you through the steps necessary to configure your DSL Router.

Select the check box below to enable DSL Auto-connect process.

DSL Auto-connect

Please choose your country and ISP first.
Country:
ISP:other

ATM PVC Configuration

The Port Identifier (PORT) Virtual Path Identifier (VPI) and Virtual Channel Identifier (VCI) are needed for setting up the ATM PVC. Do not change VPI and VCI numbers unless your ISP instructs you otherwise.

PORT: [0-3]
VPI: [0-255]
VCI: [32-65535]

Enable Quality Of Service

Enabling QoS for a PVC improves performance for selected classes of applications. However, since QoS also consumes system resources, the number of PVCs will be reduced consequently. Use Advanced Setup/Quality of Service to assign priorities for the applications.

Enable Quality Of Service

بعدش:d(رویه ppoeانتخاب کن(که نیازی به کانکشن ساختن نباشه(منظورم تویه pc یا تویه کنسول نخوای یوزرو پس وارد کنی))
Connection Type

Select the type of network protocol for IP over Ethernet as WAN interface

PPP over ATM (PPPoA)
PPP over Ethernet (PPPoE)
Dynamic/Static IP (1483 Bridge)
IP over ATM (IPoA)
Bridging

Encapsulation Mode

LLC/SNAP-BRIDGING VC/MUX

تویه این قسمت یوزرو پس isp رو وارد میکنی (mtu رو هم نوشته)تویه کاستوم لن کنسول هم همون mtu رو وارد کن
PPP Username and Password

PPP usually requires that you have a user name and password to establish your connection. In the boxes below, enter the user name and password that your ISP has provided to you.

PPPoE Service Name:

PPP Username:
PPP Password:
PPPoE Service Name:
Authentication Method: AUTO PAP CHAP MSCHAP
MTU [512-1492] :

Enable Fullcone NAT

Dial on demand (with idle timeout timer)

Inactivity Timeout (minutes) [1-4320]:

PPP IP extension

Use Static IP Address

بقیش دیگه سادست

Last edited by a moderator:

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
خب شما خیلی تو جزئیات رفتی
yahoo_4.gif
من در حد خاموش روشن کردن کامپیوتر رو بلدم
yahoo_4.gif

ببین داداش شما quiek setup رو بزن این میاد(vpi وvci رو به ترتیب 0 و 35 وارد میکنی)

ممنون داداش اما فکر نکنم تنظیمات این قسمت مودمم مشکل داشته باشه ها، همه اینایی که گفتی رو تو تنظیمات قبلا انجام شده :d

اما بخش Nat من کلا از این قسمت تنظیم یوزر و پس و ... جداس، حالا من یه جا خوندم گفته بودن باید رو همین Virtual Server پورت ها رو وارد کنی که اگه اینطور باشه من الان درست وارد کردم

فقط 2 تا سوال:
1. توی قسمت ادونست (همین تنظیماتی که زحمت توضیحش رو کشیدین) یه قسمت داره گفته Enable Nat اونو تیک بزنم یا ربطی نداره ؟
پایینش هم زده NAT Public Ip Address بعد جلوش میشه بزاری رو اتوماتیک یا دستی واردش کنی،

2. تو این قسمت که اعداد NAT رو وارد کردم (ماله پست اول) یه جا داره به اسم Remote IP (ردیف آخر جدول) خواستم بدونم اونجا هم باید عددی بنویسم ؟
بالای صفحه هم Server Ip رو باید همون ای پی وارد کنم که توی PS3 وارد کردم دیگه ؟ 192.168.1.x
Server name هم مهم نیست چی وارد کنی ؟ شما خودت چی وارد کردی ؟

ممـــنون

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
دوستان توی کنترل پنل مودم و در قسمت wan اصلا MTU نیست طبق توضیح دوستان من MTU رو روی 1480 بزارم ؟؟؟ اگه MTU مودم 1480 نباشه خللی توی کار ایجاد نمیشه نوع مودم هم D-LINK هست

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان توی کنترل پنل مودم و در قسمت wan اصلا MTU نیست طبق توضیح دوستان من MTU رو روی 1480 بزارم ؟؟؟ اگه MTU مودم 1480 نباشه خللی توی کار ایجاد نمیشه نوع مودم هم D-LINK هست

سلام نه مشکلی نداره میتونی همون 1480 بزاری

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام دوستان
من میخوام بعد 2 سال به PSN وصل شم ولی خیلی تغییر کرده نتونستم اصلا singin کنم میشه یه راهنمایی کنید یه ارور میده فکر میکنم برای پیلترینگ

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
سلام . دوستان من یه مودم جدید گرفتم بعد الان که میخوام PS3 رو به نت وصل کنم و وای فای رو اسکن کنم این ارور رو میده : can't find access point در نتیجه وصل هم نمیشه اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم .

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام دوستان
من میخوام بعد 2 سال به PSN وصل شم ولی خیلی تغییر کرده نتونستم اصلا singin کنم میشه یه راهنمایی کنید یه ارور میده فکر میکنم برای پیلترینگ
ارر dns میده؟؟
اگه ارور dns میده این dns ها رو تویه کاستوم لن کنسول وارد کن
129.250.35.250 Primary DNS Server
8.8.8.8 Secondary DNS Server:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام . دوستان من یه مودم جدید گرفتم بعد الان که میخوام PS3 رو به نت وصل کنم و وای فای رو اسکن کنم این ارور رو میده : can't find access point در نتیجه وصل هم نمیشه اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم .

مودم رو ببر پیش کنسول و با فیش لن امتحان کن ببین با فیش وصل میشه یا نه

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
واقعا دستت درد نکنه رفیق
واسه من زده 1492، پس هم توی ویندوز و هم توی دستگاه 1492 رو میزنم.

واسه Nat هم من اینطور تنظیمش کردم، یه قسمت دیگه هم داره که اونجا نزدم
اینجا عکسش رو گذاشتم اگه این قسمتی که واردشون کردم اشتباس ممنون میشم بگین که اصلاح کنم
دستتون درد نکنه

f2b20ac02dca5fa11.jpg

-درود.
- به نظرم تنظیم یه سرور کافی هستش برای ابتدای کار و اونم برای یه سرور مشابه.
- برای قدم اول همون یک سرور رو تنظیم کن و با همون تست کن و ببین مشکلت حل می شه ، چون طبیعتا وقتی سرورهات مشابه هست ، تنظیم های مختلف پورت ها رو برای نتیجه بهتر روی یک موردش انجام بده و بقیه رو یه عکس بگیر و دیلیت کن ، این تعداد بالا برای سرورهای "متفاوت" هست که بخوای در بخش های مختلف استفاده کنی.
( یه تعداد سرور رو توی بخش Service Name از خود مودم می تونی انتخاب کنی و اون برات خودش پورت ها رو خودکار تنظیم می کنه و هم چنین پروتکل ها رو ، اگر سرورت توی اون لیست مودم نبود یا پورت ها،از نت سرچ کن.برای پروتکل ها هم TCP اصولا جواب می ده و بدون مشکل هست.)

( IP آدرس رو از کامپیوتر ببین -----> توی بخش RUN عبارت CMD تایپ کن و اینتر بزن ، بعدش توی قسمت باز شده ( Command Window ) عبارت ipconfig رو وارد کن و مشخصات شخصی اینترنتت رو مثل ip و آدرس زیرساخت و یا همون Subnet و Gateway رو ببین ، آدرس رو می تونی در تنظیم های نات استفاده کنی و خیلی کاربردی و به درد بخور هستش این قضیه ipconfig )

( برای بهترین عملکرد نات هم مطمعن باش Firewall مودمت خاموش باشه و Upnp هم فعال باشه در مودم )

( اگر هم قصدت Open کردن نات هست ، قضیه Port Forward و اینا همیشه 100 درصد جواب نمی ده و گاهی باز هم توی open کردن اذیت می کنه ؛ این کار رو از توی ps3 هم می شه با ip static انجام داد که اون هم 100 درصد نیست، نات روی 2 و moderat هم باشه در اکثر بازی بدون مشکل جواب می ده ، نات 3 ، Strick خیلی خیلی اذیت کنندس و فوق العاده محدود )

و در نهایتم هم تمام تنظیم های مربوط به NAT TYPE و Port Forward و پورت های بازی های خاص و همه موارد جانبی رو می تونی از این LINK بینی و استفاده کنی ؛ خیلی دقیق و عمیق به همه موارد پرداخته ( قبل از ایجاد تغییرات به نظرم از تنظیمات اولیه مودمت یک Back up حتما بگیر و بعدش تغییرات ایجاد کن که اگر به مشکل خوردی برگردونی به حالت اول و درستش )

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
-درود.
- به نظرم تنظیم یه سرور کافی هستش برای ابتدای کار و اونم برای یه سرور مشابه.
- برای قدم اول همون یک سرور رو تنظیم کن و با همون تست کن و ببین مشکلت حل می شه ، چون طبیعتا وقتی سرورهات مشابه هست ، تنظیم های مختلف پورت ها رو برای نتیجه بهتر روی یک موردش انجام بده و بقیه رو یه عکس بگیر و دیلیت کن ، این تعداد بالا برای سرورهای "متفاوت" هست که بخوای در بخش های مختلف استفاده کنی.
( یه تعداد سرور رو توی بخش Service Name از خود مودم می تونی انتخاب کنی و اون برات خودش پورت ها رو خودکار تنظیم می کنه و هم چنین پروتکل ها رو ، اگر سرورت توی اون لیست مودم نبود یا پورت ها،از نت سرچ کن.برای پروتکل ها هم TCP اصولا جواب می ده و بدون مشکل هست.)

( IP آدرس رو از کامپیوتر ببین -----> توی بخش RUN عبارت CMD تایپ کن و اینتر بزن ، بعدش توی قسمت باز شده ( Command Window ) عبارت ipconfig رو وارد کن و مشخصات شخصی اینترنتت رو مثل ip و آدرس زیرساخت و یا همون Subnet و Gateway رو ببین ، آدرس رو می تونی در تنظیم های نات استفاده کنی و خیلی کاربردی و به درد بخور هستش این قضیه ipconfig )

( برای بهترین عملکرد نات هم مطمعن باش Firewall مودمت خاموش باشه و Upnp هم فعال باشه در مودم )

( اگر هم قصدت Open کردن نات هست ، قضیه Port Forward و اینا همیشه 100 درصد جواب نمی ده و گاهی باز هم توی open کردن اذیت می کنه ؛ این کار رو از توی ps3 هم می شه با ip static انجام داد که اون هم 100 درصد نیست، نات روی 2 و moderat هم باشه در اکثر بازی بدون مشکل جواب می ده ، نات 3 ، Strick خیلی خیلی اذیت کنندس و فوق العاده محدود )

و در نهایتم هم تمام تنظیم های مربوط به NAT TYPE و Port Forward و پورت های بازی های خاص و همه موارد جانبی رو می تونی از این LINK بینی و استفاده کنی ؛ خیلی دقیق و عمیق به همه موارد پرداخته ( قبل از ایجاد تغییرات به نظرم از تنظیمات اولیه مودمت یک Back up حتما بگیر و بعدش تغییرات ایجاد کن که اگر به مشکل خوردی برگردونی به حالت اول و درستش )

درود رفیق،
واسه توضیحات بسیار عالیتون بسیار ممنونم
والا رفیق من نمیخوام زیاد وارد جزئیات شم، فقط در حد همین پورت ها برام کافیه به نظرم، فقط میخوام نحوه دقیق تنظیم این پورت ها رو بدونم

اما سوالام:
1. ای پی که من روی PS3 تنظیم کردم 192.168.1.9 هستش، واسه همین واسه تمام این پورت ها این ای پی رو توی مودم وارد کردم، حالا بازم این کار اشتباه بوده ؟
تنظیم درست به چه شکل هست ؟ یعنی بیام واسه هر کدوم یه ای پی ادرس بدم ؟ اولی 192.168.1.2 بعد 192.168.1.3 و ....
اون وقت به این شکل تاثیر خودش رو واسه بهبود در PS3 خواهد گذاشت ؟

2. کلا درست ترین راه که این تنظیمات بیشترین تاثیر رو داشته باشه کدومه ؟ (تمام گزینه ها اعم از چیزایی که گفتین اوکی هستش)
خودتون عکسی ندارین از تنظیماتی که خودتون واسه دستگاه توی مودم انجام دادین، که بزارین و ما هم انجام بدیم ؟ (البته اگه فرقی بین اینترنت با اینترنت نیستش)

3.این تنظیماتی که من واسه Nat انجام دادم واسه PS4 هم صدق میکنه ؟

راستی وقتی تست میکنم توی PS3 NAT رو روی Type 2 میزنه !

باز هم ممنونم و منتظر کمک دوباره ی شما هستم.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
درود رفیق،
واسه توضیحات بسیار عالیتون بسیار ممنونم
والا رفیق من نمیخوام زیاد وارد جزئیات شم، فقط در حد همین پورت ها برام کافیه به نظرم، فقط میخوام نحوه دقیق تنظیم این پورت ها رو بدونم

اما سوالام:
1.ای پی که من روی PS3 تنظیم کردم 192.168.1.9 هستش، واسه همین واسه تمام این پورت ها این ای پی رو توی مودم وارد کردم، حالا بازم این کار اشتباه بوده ؟
تنظیم درست به چه شکل هست ؟ یعنی بیام واسه هر کدوم یه ای پی ادرس بدم ؟ اولی 192.168.1.2 بعد 192.168.1.3 و ....
اون وقت به این شکل تاثیر خودش رو واسه بهبود در PS3 خواهد گذاشت ؟

2. کلا درست ترین راه که این تنظیمات بیشترین تاثیر رو داشته باشه کدومه ؟ (تمام گزینه ها اعم از چیزایی که گفتین اوکی هستش)
خودتون عکسی ندارین از تنظیماتی که خودتون واسه دستگاه توی مودم انجام دادین، که بزارین و ما هم انجام بدیم ؟ (البته اگه فرقی بین اینترنت با اینترنت نیستش)

3.این تنظیماتی که من واسه Nat انجام دادم واسه PS4 هم صدق میکنه ؟

راستی وقتی تست میکنم توی PS3 NAT رو روی Type 2 میزنه !

باز هم ممنونم و منتظر کمک دوباره ی شما هستم.

خواهش می کنم ، کاری نکردم.

IP Static که توی کنسول تنظیم می شه بیشتر از حالت همون 192.168... هستش که رقم آخر رو برای تنظیم بهتر و سازگاری تغییراتیش می دن ، اما در کل برای نات تا جایی می دونم به ip شخصی نیاز هست که ار روش همون ip config می تونید به دستش بیارید و وارد کنید.
در مورد تعدد سرورهایی ساختین هم به نظرم این تعداد لازم نیست اونم با یه سرور مشابه. یک سرور هم واسه ps3 بسازید و دقیق تنظیمش کنید کافی به نظرم.

برای پورت ها که باید ببینید می خواید چه استفاده ای ازش کنید و چه جایی. اکثر پورت ها حالت مخصوص برای یک سرور خاص رو دارن ، واضح ترین مثالش بازی هاس که سیستم port forward شون کاملا یکتا و واسه هر بازی اکثرا متفاوت و باید ببینی کجا می خوای ازش استفاده کنی .
در همون لینکی دادم اگر برای بازی خاصی می خواید که نات واسش open باشه و یا کم تر اذیت کنه می تونید از پورت هاش استفاده کنید و سرورهای مختلف به طور مثال یاهو و غیره هم از نت پیدا می تونید کنید.
پروتکل تا جایی می دونم ببیشتر tcp استفاده می شه.

اما برای تاثیرش باید بیینید شما چه تاثیری رو از NAT TYPE می خواید؟ کار اصلی نات در ساده ترین حالت ممکن انتقال اینترنت از روی شبکه داخلی ( ما ) به شبکه های خارجی ( به طور مثال سرورهای psn ) هست و نات تاثیر کیفیتیش در بخش PING و موارد مثل این مستقیم نیست.

تاثیر نات هم توی بازی ها خیلی به صورت پنهانی مهم هست ، اتصال شما به هاست های مختلف و موندن مداوم با همون Host رو نات انجام می ده ، اما این وضغیت وقتی نیاز به اصلاح داره که نات در حالت Strick و 3 باشه که در این حالت به طور مثال اگر شما داخل یه بازی جوین شده باشید و هاست ناتش Open باشه و سرورها Full باشن ، اگر بازیکنی خارج از بازی سرچ کنه و ناتش در وضعیت Open یا Moderate باشه ، کسی که نات Strick داره از بازی Out می شه و اون فرد جایگزینش می شه.سیستم بازی های مبتنی بر هاست های شخصی این مورد زیاد هست.
( توی سیستم جوین شدن به کانکشن های که مثلا Invite ازشون می گیرید و به شخص خاصی بخواید جوین بشید هم تاثیر داره و اتصال یه فرد با نات Strick به کسی که در حالت Open & Moderate هست اصلا ساده نیست و اذیت می کنه)

تاثیر بعدیشم که که اتصال به هاست های بهتر و با کیفیت تر هست که شماره 2 و 1 در این مورد خوب جواب می ده در کنار یه پینگ تایم مناسب و پایین و پایدار.

تنظیمات من هم به صورت پیش فرض هست و دستی توش نبردم چون نیازی نبوده و نات در حالت 2 و Moderate داره بدون مشکل جواب می ده و از نظر انتقال هم خوب بوده ( یک مورد قبلا فقط برای بازی کردن MW3 از پورت ها استفاده کرد با یک سرور )
والا برای PS4 هم از سیستم تنظیماتش اطلاعی ندارم به چه صورت هست ولی طبیعتا نات که وطیفه اصلیش انتقال به سرورهای خارجی هست اگر اینجا خوب عمل کنه و محدودیت خاصی در زمینه کانکشن در PS4 نباشه اونجا هم باید بدون مشکل باشه.
(نات واقعا یک جورایی قلب تنظیمات کانکشن و اینترنت هست به خصوص در ps3 که اگر دقت کرده باشید وقتی در وضعیت Failed قرار می گیره حتی نمی شه به psn ساین شد و اصلا انتاقلی صورت نمی گیره. ارتباطش توی مودم با upnp هست و فایروال که فایروال محدود کننده ی این مورد هست ولی کارش بعد از اتصال تموم می شه و موارد دیگه رو ping و چیزهایی مثل این انجام میدن.)

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
خواهش می کنم ، کاری نکردم.

IP Static که توی کنسول تنظیم می شه بیشتر از حالت همون 192.168... هستش که رقم آخر رو برای تنظیم بهتر و سازگاری تغییراتیش می دن ، اما در کل برای نات تا جایی می دونم به ip شخصی نیاز هست که ار روش همون ip config می تونید به دستش بیارید و وارد کنید.
در مورد تعدد سرورهایی ساختین هم به نظرم این تعداد لازم نیست اونم با یه سرور مشابه. یک سرور هم واسه ps3 بسازید و دقیق تنظیمش کنید کافی به نظرم.

برای پورت ها که باید ببینید می خواید چه استفاده ای ازش کنید و چه جایی. اکثر پورت ها حالت مخصوص برای یک سرور خاص رو دارن ، واضح ترین مثالش بازی هاس که سیستم port forward شون کاملا یکتا و واسه هر بازی اکثرا متفاوت و باید ببینی کجا می خوای ازش استفاده کنی .
در همون لینکی دادم اگر برای بازی خاصی می خواید که نات واسش open باشه و یا کم تر اذیت کنه می تونید از پورت هاش استفاده کنید و سرورهای مختلف به طور مثال یاهو و غیره هم از نت پیدا می تونید کنید.
پروتکل تا جایی می دونم ببیشتر tcp استفاده می شه.

اما برای تاثیرش باید بیینید شما چه تاثیری رو از NAT TYPE می خواید؟ کار اصلی نات در ساده ترین حالت ممکن انتقال اینترنت از روی شبکه داخلی ( ما ) به شبکه های خارجی ( به طور مثال سرورهای psn ) هست و نات تاثیر کیفیتیش در بخش PING و موارد مثل این مستقیم نیست.

تاثیر نات هم توی بازی ها خیلی به صورت پنهانی مهم هست ، اتصال شما به هاست های مختلف و موندن مداوم با همون Host رو نات انجام می ده ، اما این وضغیت وقتی نیاز به اصلاح داره که نات در حالت Strick و 3 باشه که در این حالت به طور مثال اگر شما داخل یه بازی جوین شده باشید و هاست ناتش Open باشه و سرورها Full باشن ، اگر بازیکنی خارج از بازی سرچ کنه و ناتش در وضعیت Open یا Moderate باشه ، کسی که نات Strick داره از بازی Out می شه و اون فرد جایگزینش می شه.سیستم بازی های مبتنی بر هاست های شخصی این مورد زیاد هست.
( توی سیستم جوین شدن به کانکشن های که مثلا Invite ازشون می گیرید و به شخص خاصی بخواید جوین بشید هم تاثیر داره و اتصال یه فرد با نات Strick به کسی که در حالت Open & Moderate هست اصلا ساده نیست و اذیت می کنه)

تاثیر بعدیشم که که اتصال به هاست های بهتر و با کیفیت تر هست که شماره 2 و 1 در این مورد خوب جواب می ده در کنار یه پینگ تایم مناسب و پایین و پایدار.

تنظیمات من هم به صورت پیش فرض هست و دستی توش نبردم چون نیازی نبوده و نات در حالت 2 و Moderate داره بدون مشکل جواب می ده و از نظر انتقال هم خوب بوده ( یک مورد قبلا فقط برای بازی کردن MW3 از پورت ها استفاده کرد با یک سرور )
والا برای PS4 هم از سیستم تنظیماتش اطلاعی ندارم به چه صورت هست ولی طبیعتا نات که وطیفه اصلیش انتقال به سرورهای خارجی هست اگر اینجا خوب عمل کنه و محدودیت خاصی در زمینه کانکشن در PS4 نباشه اونجا هم باید بدون مشکل باشه.
(نات واقعا یک جورایی قلب تنظیمات کانکشن و اینترنت هست به خصوص در ps3 که اگر دقت کرده باشید وقتی در وضعیت Failed قرار می گیره حتی نمی شه به psn ساین شد و اصلا انتاقلی صورت نمی گیره. ارتباطش توی مودم با upnp هست و فایروال که فایروال محدود کننده ی این مورد هست ولی کارش بعد از اتصال تموم می شه و موارد دیگه رو ping و چیزهایی مثل این انجام میدن.)

تنظیمات رو اگه اینطور بزارم تاثیر منفی ای ایجاد نمیکنه به نظرتون ؟

بسیار ممنونم واسه توضیحات کامل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر