The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,735
نام
علی
گویا تعطیلات آخر سال به مایکروسافت و سونی خودش گذشته داره تخفیف هایی خفن تر از Black Friday میدن :D

PS4 + یک بازی مجانی = 350 دلار
PS4 باندل سفید دستینی = 350 دلار
X1 باندل AC: U + پنجاه دلار کارت هدیه = 350 دلار

خوش به حال اونایی که الان و با همین قیمت میخرن :D
اون قسمت که قرمز کردم آفره خیلی خوبیه ولی برا کدوم فروشگاهه ؟ آمازون رو چک کردم با یه بازی مجانی و TLOU همون 399 دلار هست , همین پکیج با هدست فعلا در دسترس نیست و باید براش sign up کرد , باندل دستینی هم نمیدونم رو چه حسابی الان دیدم آمازون 470.95 گذاشته ! 330 دلاری بدون بازی در والمارت هم چک کردم همچنان out of stock هست !

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
اون قسمت که قرمز کردم آفره خیلی خوبیه ولی برا کدوم فروشگاهه ؟ آمازون رو چک کردم با یه بازی مجانی و TLOU همون 399 دلار هست , همین پکیج با هدست فعلا در دسترس نیست و باید براش sign up کرد , باندل دستینی هم نمیدونم رو چه حسابی الان دیدم آمازون 470.95 گذاشته ! 330 دلاری بدون بازی در والمارت هم چک کردم همچنان out of stock هست !
Best Buy، دومین فروشگاه بزرگ گیم تو آمریکا :D
http://www.bestbuy.com/site/sony-pl...hite/6731019.p?id=1219238306702&skuId=6731019
http://www.bestbuy.com/site/sony-pl...hite/6731019.p?id=1219238306702&skuId=6731019

n2ruhagzeftcu0c3m8e0.jpg

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
سونی بهتره یه لطفی بکنه دست از سر این TLoU بر داره. تقریبا تو پاچه همه کرده اینو!:D محض تنوع یه بازی دیگه رو فری کنه!
بهتر بزار ملت بازی خوب و بدون باگ بکنن شاید سلیقشون درست شه! این AsCreedـی که مایکرو گذاشته رسما دزدیه

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
فروش ایکسباکس در تعطیلات بسیار کم بوده که نشاندهنده وضعیت نا به سامان و بحرانی ماکروسافت است.به احتمال بالای 90 درصد بخش ایکسباکس ماکروسافت فروخته خواهد شد
یادمه درباره ی نینتندو هم از این تحلیل های قشنگ میکردی :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,514
نام
محمد
راستی یه توصیه به دوستانی که آمار میزارن :D اگه خواستید از Neogaf آمار بزارید لطفا فقط به آماری که کاربر Creamsugar میزاره استناد کنید چون آمارش کاملا معتبر و بدون نقص هستن. صحت آمار ایشون که خیلی وقته ثابت شده ولی سر قضیه فروش GTA V توی نوامبر من خودم کاملا متوجه شدم که اعدادش همون چیزی هستن که NPD اعلام میکنه (گفته فروش GTA V نزدیک 1.1 میلیون هست، بعدش هم گفته بود که 380 هزار تا باندل GTA V فروش رفته، دیروز NPD اعلام کرد که فروش GTA V به همراه باندل 1.47 میلیون بوده).

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
فروش ویژه EA

EA فروشی برای پایان سال ، با تخفیف هایی مناسب راه انداخته که بسیاری از بازی ها با قیمت های مناسب ارائه میشوند.فروش تا روز شنبه ادامه دارد.

99166443373962948992.jpg

فروش برای تمام جهان است اما قیمت آن با توجه به منطقه زندگیتان متغیر است.

قیمت های زیر برای آمریکاست :

Battlefield 3 – $1
Battlefield 4 – $15
Battlefield 4: Premium Edition – $30
SimCity – $10
Dragon Age: Inquisition – $40
The Sims 4 – $30
FIFA 15 – $40
Titanfall – $10
Plants vs. Zombies: Garden Warfare – $7.50

لیست کامل را در این صفحه مشاهده کنید.

منبع

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,029
نام
محمد امین
فکر کنم 95 درصد خودکشی های آمریکایی ها از خوشحالی زیادی باشه :| آخه این چه وضعشه ما روز به روز دلار میره بالا کنسول وبازی گرونتر میشه اینا TF میخرن 10 دلار BF3 یک دلار..!!!

The_Empire

کاربر سایت
Dec 22, 2014
36
پایرتش گرونتر در میاد:-*

یه HumbleBundle بود که 1 دلار می دادی Dead Space 3, Dead Space, Crysis 2 Maximum Edition, Burnout Paradise: The Ultimate Box, Medal of Honor, Mirror’s Edge رو می گرفتی بعد اگه علاوه بر 1$ حدود 4$ دیگه یعنی 5$ می دادی Sims 3 با 2 تا DLC Pack و Battlefield3 و Soundtrack های BF3 هم می گرفتی

همه بازی ها کد Origin بودن که به کنار ، یک سریشون کد استیم هم داشتن

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
سلام کسی ا از دوستان اطلاع دارد بلاخره فروش کلی بازی The Evil Within چقدر بوده هست

امار مشخصی هنوز ندادند. اما در ماه اکتبر در امریکا رکورد پرفروش ترین بازی ترسناک را در ماه نخست عرضه از ان خود کرد..البته اینکه انجا هم چقدر فروخته بوده باز هم مشخص نیست. اما در کل فروش عالی تو دنیا داشته است.
October 2014 NPD: The Evil Within sets survival-horror record; PS4, Xbox One still on fire | GamesBeat | Games | by Jeff Grubb

Bethesda still has to consider The Evil Within a success. It set a new record for the highest first-month sales for a release in the survival-horror genre, according to the NPD.

vatangame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
108
امار مشخصی هنوز ندادند. اما در ماه اکتبر در امریکا رکورد پرفروش ترین بازی ترسناک را در ماه نخست عرضه از ان خود کرد..البته اینکه انجا هم چقدر فروخته بوده باز هم مشخص نیست. اما در کل فروش عالی تو دنیا داشته است.
October 2014 NPD: The Evil Within sets survival-horror record; PS4, Xbox One still on fire | GamesBeat | Games | by Jeff Grubb

Bethesda still has to consider The Evil Within a success. It set a new record for the highest first-month sales for a release in the survival-horror genre, according to the NPD.

واقعا همیشه بازی شینجی میکامی شاهکار هست هر چند یک کمی داخل این بازی ضعف ها داشت ولی خوب ساخت یک ip جدید کار سختی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر