AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,167
نام
Ehsan
Steam : December 21-27

1. Counter-Strike: Global Offensive
  2. Far Cry 4
  3. Middle-earth: Shadow of Mordor
  4. Skyrim - Legendary Edition
  5. South Park: The Stick of Truth
  6. DayZ
  7. Arma 3
  8. Garry's Mod
  9. Payday 2
  10. Lords of the Fallen

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
فروش PS4 در Amazon UK با قیمت £280!

ox2q9to9y078an1i2ck1.jpg

اگه هنوز playstation 4 ـی حتی برای کریسمس تهیه نکردید ، پس باید توجهتون رو به Amazon Uk جلب کنید که کنسول PS4 را در رنگ سفید و سیاه تنها با قیمت £280 عرضه میکند.

این قیمت £50 کمتر از فروشگاه های UK است و £30 نیز کمتر از John Lewis که کنسول های ps4 را به قیمت هایی حدود £310 تا £330 میفروشد ، میباشد.

همچنین فقط باید £4 بدهید که آن را درب منزلتان بیاورند.

منبع

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,591
نام
محمد
قیمت X1 تو اکثر فروشگاه ها برگشت رو 400 دلار، البته آمازون تو آخرین لحظات داره کنسول رو 330 دلار میفروشه ولی احتمالا چند ساعت دیگه اونم میشه 400 دلار. خیلی عجیبه اگه بخواد کنسول دوباره بشه 400 دلار، فکر کنم تو ژانویه فروشش منفی بشه! :D

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
قیمت X1 تو اکثر فروشگاه ها برگشت رو 400 دلار، البته آمازون تو آخرین لحظات داره کنسول رو 330 دلار میفروشه ولی احتمالا چند ساعت دیگه اونم میشه 400 دلار. خیلی عجیبه اگه بخواد کنسول دوباره بشه 400 دلار، فکر کنم تو ژانویه فروشش منفی بشه! :D

بنظر من که مایکروسافت داره کار اشتباهی میکنه اینطوری رسما جلوی رشد و فروش خوبش رو میگیره و دوباره اوضاع میشه مثل قبل، البته شاید فروش One با قیمت های گذشته ضرر زیادی رو به مایکروسافت تحمیل میکرده.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,591
نام
محمد
بنظر من که مایکروسافت داره کار اشتباهی میکنه اینطوری رسما جلوی رشد و فروش خوبش رو میگیره و دوباره اوضاع میشه مثل قبل، البته شاید فروش One با قیمت های گذشته ضرر زیادی رو به مایکروسافت تحمیل میکرده.
فکر نکنم بحث ضرر باشه، چون مثلا فروش ژانویه شاید یک پنجم فروش نوامبر هم نباشه، یعنی قرار باشه ضرر بدن که خب دیگه ضرر ژانویه چیزی حساب نمیشه. احتمالا میخوان یه مدت دیگه تو یه معرفی رسما بگن کنسول کلا شده 350 دلار که باز ملت بگن ایول کاهش قیمت دادن :D در مورد ضرر هم تو گزارش مالی که فکر کنم سه هفته دیگه میاد مشخص میشه این سه ماه از نظر مالی چیکار کردن.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
الان در آمازون وضعیت باندل assassin's به این شکل است
9rs06xjjwaofkqsiuhq1.png

البته این باندل با کینکت هست

باندل بدون کینکت هم قیمت نداره و احتمالا قیمت جدید اعمال میکنن

با این حال 400 دلار هم بشه باز خوبه، چون عملا دوتا بازی فری شده باز

حتی با 400 دلار از باندل های سونی ارزونتره،

باندل tlou و gta که خیلی گرونه، و باندل destiny هم فک کنم 470 دلاره اگر اشتباه نکنم، دقیق یادم نیست

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,864
نام
Sajjad
میدونیدکه : فیل اسپنسر اذعان داشت که ایکس باکس وان بهترین میشه تو هالی دی
به نظر من عمو فیل برای اینکه ضایع نشه انقدر تخفیف زد:|:d

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,229
نام
ماکان
میدونیدکه : فیل اسپنسر اذعان داشت که ایکس باکس وان بهترین میشه تو هالی دی
به نظر من عمو فیل برای اینکه ضایع نشه انقدر تخفیف زد:|:d

این بحثا نیست اصلا. این کاهش قیمت حتی اگه موقتی بوده باشه (که ظاهرا هست و دوباره قیمت رو 400 رفته) یه اقدام خیلی خوب استراتژیک برای مایکرو بود. چون به این ترتیب تونست خیلی از کنسول های شیپ شده رو بفروشه و اختلافش رو کمتر کنه. حالا من نمیدونم اصلا مایکرو با این کاهش قیمت ضرر میده یا نه اما یکم کلی تر نگاه کنیم بنظر من اصلا نتنها ضرر نمیده بلکه براش سودده هم هست. چون هم کنسول های تولید شده توی سری های اول که هزینه بیشتری بردن رو آب کرده، هم IB کنسول رو برده بالا که از انور توی فروش نرم افزاری همه هزینه هارو جبران میکنن. چون این 2 میلیونی که احتمالا تو این دو ماه فروخته همشون بازی میخرن و تو لایو میان و ... خلاصه کلی پول سازی میکنن.

در مجموع امیدوارم مایکرو قیمت رو 350 نگه داره چون رقابت خیلی داغ تر میشه و بیشتر به نفع ماست!:D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,091
نام
محمد امین
همیشه تو تعطیلات وسایل تخفیف میخورن و بعدش بر میگردن سر قیمت قبلیش.. یعنی اگر قرار باشه تو همون تخفیف بمونن که قضیه آخر سال و تخفیفهاش بی معنی میشه

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,167
نام
Ehsan
UK
  1. Call of Duty: Advanced Warfare
  2. Grand Theft Auto 5
  3. FIFA 15
  4. Far Cry 4