آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,537
نام
ایلیا
بلاخره به Ratchet & Clank رسیدم :x مد مکس هم میخواستم بگیرم ولی حس میکنم بازیش زود یکنواخت میشه
GOW 3 Remasterd هم که مفته واقعا :D

راستی این Lara Croft Go به خوبیه هیتمن هستش ؟ نسخه هیتمن خیلی خوب بود و قشنگ مغز آدم رو به جالش میکشید

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
دوستان یه بازی که انلاین جذاب داشته باشه معرفی کنین که تابستون سرگرم باشیم !!! قدیمی نباشه چون بازی کردم جدیدیا رو بگین !!!/
For Honor مولتی بسیار جالبی داره و سرگرم کنندست.مشکلات سرور هم کاملا رفع شدن اگه بگیرید واقعا لذت میبرید ایرانی های داخل بازی کاملا زیادن.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
این فلُوِر انحصاریه؟ چی میباشد؟;;)
تنها کار شما تو این بازی بارور کردن گل های محیطه بازی خاصی حساب میشه ولی بعضی مواقع دست آدم بخاطر چپ و راست کردن زیاد کنترلر درد میگیره در کل بازی هنری حساب میشه

• Like
Reactions: Paradise Lost

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad
بلاخره به Ratchet & Clank رسیدم :x مد مکس هم میخواستم بگیرم ولی حس میکنم بازیش زود یکنواخت میشه
GOW 3 Remasterd هم که مفته واقعا :D

راستی این Lara Croft Go به خوبیه هیتمن هستش ؟ نسخه هیتمن خیلی خوب بود و قشنگ مغز آدم رو به جالش میکشید
رچت رو منم میخواستم بگیرم که همین الان یکی از دوستام گفت فیزیکی دارمش بیا ببر واسه خودت بازی کن.سریع ماشینو آتیش کردم رفتم آوردمش:D
مد مکس هم قطعا ارزش 8 دلار رو داره.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,303
نام
مهدی
Last edited by a moderator:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
For Honor مولتی بسیار جالبی داره و سرگرم کنندست.مشکلات سرور هم کاملا رفع شدن اگه بگیرید واقعا لذت میبرید ایرانی های داخل بازی کاملا زیادن.
مشکلات سرور نه تنها رفع نشدن، چند برابر هم شدن. من روزی حداقل ده بار لفت می خورم. سه روزه میخوام دو تا اوردر های دومنینیون را انجام بدم، اما نمیتونم چونوسط کار سرور میندازدتم بیرون. ایرانیا تو بازیم اکثرا یه سری به معنای واقعی نوبن که فقط اعصاب ادم خورد می کنن.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دوستان کیلزون چرا روی PS4 فاجعه ی قرن هست یکم توضیح میدید من از این بازی کلی خاطره دارم ?
اگر 40 گیگ بازی 7 دلار نیارزه که باید در شرکت سازنده اش رو گل گرفت!!!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
دوستان کیلزون چرا روی PS4 فاجعه ی قرن هست یکم توضیح میدید من از این بازی کلی خاطره دارم ?
سری کیلزون از سری هایی هست که من به شدت بهش علاقه دارم. اما شدو فال بازیی هست که از سطح متوسط به هیچ عنوان بالاتر نمیاد.کمپین بازی در حد 5-6 هست در بهترین حالت. مالتی پلیر هم که الان سرورها خالین و عملا غیرفعاله. ارزش خرید شدوفال به طور کلی به شدت پایینه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر