آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
سلام

شرمنده دیر جواب میدم یه روز در میون خونه هستم

ببین علاوه بر مپهای جدید، یه سری اسلحه خوب هم هست که باز میشن و بعضیهاشون اصلا توی نسخه معمولی باز نمیشه، بعضی هاشم باید خیلی خیلی بازی کنی تا باز شن

آنلاینش خیلی شلوغه، همین حالا سرووهای 64 نفری و 32 نفری توی TDM شلوغه! TDM 32 نفری باید تجربه کنی :D
میگم تویه نسخه Bf4 قسمت آنلاینش با نسخه ps3 فرق میکنه ؟ یادمه هر قسمت آنلاینش شلوغ تر و بزرگتر بود اما انگار مپ ها تویه آنلاین Bf4 تویه ps4 اسمال شدن :D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,987
نام
Mohammad

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
دوستان نظرتون در مورد بازی Deadlight چیه ؟ نسل قبل روی 360 بازیش نکردم
اگه از بازی های دو بعدی با گرافیک هنری و تم تاریک خوشت میاد حتما بخر من قبلا رو پی سی تمومش کردم الانم توی تخفیفات شده بود 5 دلار خریدمش:D

• Like
Reactions: .:AC MilaN:.

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
اگه از بازی های دو بعدی با گرافیک هنری و تم تاریک خوشت میاد حتما بخر من قبلا رو پی سی تمومش کردم الانم توی تخفیفات شده بود 5 دلار خریدمش:D
دوست من ، منم گیم پلی بازی رو از یوتیوب دیدم . خیلی خوشم اومد . فقط مشکل اینجاست گیفت کارت ۵ دلاری اصلا نیست ، یا سه دلاریه با ده دلاری . اصلا ۵ دلاری وجود داره ؟ جایی سراغ داری من گیرم بیاد ۵ دلاری ؟

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
دوست من ، منم گیم پلی بازی رو از یوتیوب دیدم . خیلی خوشم اومد . فقط مشکل اینجاست گیفت کارت ۵ دلاری اصلا نیست ، یا سه دلاریه با ده دلاری . اصلا ۵ دلاری وجود داره ؟ جایی سراغ داری من گیرم بیاد ۵ دلاری ؟
نه والا فکر نکنم وجود هم داشته باشه:D
من خودم از خرید قبلیم 5 دلار اضافه داشتم اینو خریدم.

• Like
Reactions: arash_sard

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,302
نام
مهدی
بین Killzone™ Shadow Fall و Ratchet & Clank نظرتون رو میخوام اونا که بازی کردن بیشتر در موردشون توضیح بدن:D
من جفش رو بازی کردم ولی کیلزون رو بخش داستانیش فقط 1 بار تمومش کردم اما Ratchet & Clank رو دست کم 3بار رفتم و بازم میخوام ببرمش.
پیشنهاد من Ratchet & Clank هست دلیلشم محیط های فوق العاده شاد و جذاب,داستان گیرا,دشمن های متنوع,تعداد زیاد اسلحه ها با کارایی های متفاوت و از همه مهم تر طراحی مراحل بازی واقعا عالی هستش و هر مرحله توی یه سیاره جریان داره.
ویژگی دیگه هم که خیلی ازش راضیم ماموریت های فرعی بازی هست که اختیاری هستن و اگر ببریشون آیتم های خاص و بسیار بدرد بخوری بهت میده که توی بازی اصلی خیلی کارت رو راحت میکنه مثلا در حالت معمول یک دقیقه میتونی زیر اب بمونی ولی اگر یه سری ماموریت فرعی ببری بهت کپسول اکسیژن میده که هرچقدر خواستی زیر آب بمونی یا اینکه جت پگت سوختش تموم میشه ولی اگر یه سری مراحل فرعی ببری التیمیت میکنتش برات و از این دست.
در مورد کیلزونم گرافیکش خیلی بالاست ولی واس من مراحل سینگل پلیرش خیلی خسته کننده بود اما از حق نگذریم مولتی پلیر خوبی داشت هرچند الان بچه ها میگن سرورهاش خلوت شده.
بهتره همون Ratchet & Clank رو بخری :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر