Dead Space 3 | PS3

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
درود ... سومین قسمت از سری بازی های Dead Space هم تایید شد .
به نظر میرسه بازی دارای مولتی پلیر قوی و حالت Co-op هم هست .
سازنده بازی Visceral Games و ناشر EA Games هستش .
بازی به احتمال زیاد برای PS3,X360,PC عرضه میشه .
تصاویر منتشر شده :

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
اینقدر شماره های قبلی بازی عالی و ترسناک بودن که من هیچ کدوم رو جرات نکردم تا حالا مدت زیادی بازی کنم
قطعا این شماره هم عالی خواهد بود

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
سایت بازی:Dead Space 3 Official Website

deadspace.jpg

بازی دارای بخش Co-Op و فاقد قسمت چند نفره رقابتی (Competitive) خواهد بود .
در بخش Co-Op شما با نمای دیگری از داستان و تعاملات بین Isaac و Carver رو به رو خواهید شد که اگر فقط به بخش تک نفره پسنده کنید از آن بی بهره خواهید بود یا بنوعی از همه جوانب داستانی مطلع نخواهید شد .
کاورگیری به بازی اضاف شده است !
انیتولوژیست ها در حال حاضر یک تهدید محصوب میشوند، تصویری در مجله نشان میدهد آنها در حال تیر اندازی به آیزاک هستند در حالی که وی کاور گرفته است !
DS3 محیط خلا یا فضاهایی با جاذبه صفر درجه، راه رو ها و دالان های تاریک و هر چیزی که قبلاً این سری بر مبنای آن بنا شده است خواهد داشت .
با انواع جدیدی از نکرومرف ها در این نسخه روبه رو خواهید شد که با توجه به محیط برفی در این نسخه ویزرال نوعی از آنها را "هیولای برف" میخواند .
مهمات در این نسخه بیشتر یافت میشود .
سیاره برفی و پوشیده از یخ Tau Volantis نام دارد .
DS3 فضائی کمتر خطی به نسبت دو نسخه قبلی را شامل خواهد شد، طوری که شما قادر به اکتشاف در محیطی بزرگ و انجام ماموریت های فرعی منحصر بفرد خواهید بود، ماموریت هایی که برای اتمام داستان اصلی نیازی به انجام دادن آنها نیست

انتشار در فوریه 2013
به تازگی اطلاعات جدید از Dead Space 3 از موضوع بعدی Gameinformer منتشر شده است که می توانید در زیر مشاهده کنید:

حالت Co-op تایید شده است.

بازی در فوریه 2013 منتشر می شود.

بخش مولتی پلیر رقابتی در DS3 وجود نخواهد داشت.

در حال حاضر قابلیت برداشتن مهمات کلی ( یعنی برای تمامی اسلحه ها به صورت یکجا) را دارا می باشید.

بازی سیستم کاورگیری خواهد داشت.

Unitologist یک تهدید جدید به حساب می آیند در تصاویر تازه به انتشار رسیده بازی می توانید مشاهده کنید که آن ها به سمت آیزاک شلیک می کنند و او کاور می گیرد.

بخش Co-op با cut-scenes یا همان دموهای مختلف بازی فعال می شود و بین آیزاک و کارور در تداخل خواهد بود.اگر بخواهید بازی را به صورت تنهایی انجام دهید باید تمامی چیزهایی که برای تکمیل داستان نیاز دارید را بشنوید.

سیاره پوشیده از یخ بازی با نام Tau Volantis شناخته می شود.

مهمات افتاده بر روی زمین فراوان تر از نسخه های قبلی می باشد.

فضای بدون اکسیژن ، قسمت ها دارای جاذبه و دالان های تاریک همان طور که در سری های قبلی Dead Space مشاهده کردیم در این قسمت هم وجود دارد.

Fodders و Feeders نوع جدیدی از necromorph ها هستند.

Fodder موجودات جالبی هستند و می توانند تبدیل به دو necromorph مختلف شوند.

Visceral games نام این necromorph های جدید را هیولای برفی گذاشته است.

DS3 نسبت به قسمت 1 و 2 حالت خطی کمتری خواهد داشت یعنی این که قادر به کاوش در محیط های بزرگ و انجام دادن ماموریت های بتای منحصر به فرد خواهید بود که لازم نیست برای تکمیل بخش اصلی داستان این ماموریت ها را انجام دهید.

اما در میان این اطلاعات نکته بسیار جالب توجه سیستم کاورگیری می باشد این یعنی با دشمنانی مواجه خواهید شد که به شما تیراندازی می کنند . مسلما necromorph ها هوش درست و حسابی ندارند پس می توان نتیجه گرفت که با انسان ها هم مبارزه خواهید کرد.
dead_space_3_boxart.png

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ايول كيوان كه محبوب ترين بازي رو در اين موقع سال تاپيكشو زدي>:d<
حيف پول ني وگرنه دارم واسش له له ميزنم يادش بخير دو سال پيش شماره دوشو اونم ليتميتدشو خريدم 75:(

.: Megatron :.

کاربر سایت
Apr 24, 2012
382
نام
Mohammad
بالاخره امروز دموی بازی رو بازی کزدم.
بازی نسبت به دو نسخه ی قبل خیلی اکشن تر شده ( اومدن بازی تو محیط های باز که روشن تره به نظرم از جو ترسناک بازی کم کرده ):((

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
بالاخره امروز دموی بازی رو بازی کزدم.
بازی نسبت به دو نسخه ی قبل خیلی اکشن تر شده ( اومدن بازی تو محیط های باز که روشن تره به نظرم از جو ترسناک بازی کم کرده ):((
چه بهتر دیگه نمی ترسم وقتی میخوام بازی کنم:D

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
بازي پس كي ميرسه توپخونه 8-|
من ميخوام هر چه زودتر اين بازي رو بخرم و سير و سياحت كنم توفضا با حس ترس و بعد هر چپتر ترسناك يه پك عميق به سيگار بزنم :smoke:
به موسيقي زيباي بازي گوش بدم و فانتزيه ذهنم رو به نواي اهنگ بسپارم:guitar:
سلاح هاي مختلف بازي رو امتحان كنم :gunner:
اينده رو الان تجربه كنم8->
ولي نميدونم چرا فكر مي كنم اين بازي من رو نا اميد مي كنه:hurted:
Dead space 3 ترس يخ زده!!!!!!!;))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر