انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
چند سال دیگه و چند نسل دیگه بعضی از کاربران میگن خفن ترین کنسول مثلا x360 &ps3 وچه بسا بگن x1 & ps4 یادش بخیر .گرافیکشون چه قد بد بود .فک کن مثلا بچه های ما به نسل هشتم بگن چه گرافیک زاغارتی داشتین :|

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
من 21 سالمه هنوز فسیل نشدم اما خواستم داستان شروع گیمر شدنم رو بگم :
داستان ما از جایی شروع شد که من چشم باز کردم دیدم داداشم یه اتاری داره و ما هم تا مدت ها شاید 3-4 سال پاش بودیم و دوتایی و بعضی اوقات هم تکی مشغول بازی میشدیم من اون موقع فقط ماریو بازی میکردم و بس البته بازی های زیادی بود ولی این و از همه بیشتر دوست داشتم خلاصه بعد از مدت ها منو داداشم رفتیم که بازی بگیریم و چشم من به جمال gta2 خورد و خلاصه این بازیو گرفتیم و به قدری بنده معتاد این بازی شدم که حد نداشت بعد از این داستان تا وقتیبه راهنمایی بودم فقط pc باز بودم ولی کنسول باز شدنم از موقعی شروع شد که یه روز رفیقم اومد مدرسه گفت اقا این gta sa چقدر بازیه شاخیه و انقدر تعریف کید که دیگه ما هم معتاد شدیم و کلا خانواده رو مجبور به خرید ps2 کردیم و تقریبا 3-4 ماه من کلا زندگی و خواب و خوراک نداشتم تا این کنسولو برای ما بخرن وقتی که خریدن و اوردیم خونه تازه دیدم این که به تلویزیون ما نمیخوره دوباره موج دپرس شدن اومد سراغم خلاصه تبدیل که خریدیم و زدم به تلویزین و مشغول بازی شدم دیگه رسما کنسول باز شدیم تا 4 سال بعد که ps3 گرفتم فکردمم این بود که خب اینم مثل ps2 سریع کپی خورش میکنن میره من 1 سال کنسولو داشتم و فقط روش gtaiv رو بازی کرده بودم و میدیدم همه جا پر شده از کنسول xbox360 , بازیاش خلاصه ما هم رفتیم فروختیم و اینو خریدیم و مشغول بازی شدیم ولی سال2009 بود که با اومدن uncharted2 و بازی سال شدنش دیگه تاب تحمل یاری نداد و بنده هم یه کنسول دست دوم ولی نو پیدا کردم خریدم 290 اونم با چی با بازی uncharted 2 نکته جالب اینه که طرف خودش فروشنده کنیول و بازی بود که این قیمت داد به من ...
خلاصه این داستان من بود از ابتدای گیمر شدن تا امروز خیلیا میپرسن اقا تو با این هیکلت خجالت نمیکشی میشینی بازی میکنی و 1000 تا قصه دیگه منم میگم اگه 1000 دفعه دیگه هم به دنیا بیام یه روزشو هم بدون بازی کردن نمیگذرونم .
54469916606797753615.jpg

آخرین ویرایش:

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
چند وقت پیش یه game cube خریدم دارم خاطرشو مینویسم تموم بشه میام اینجا میزارمش
به داش حامد :d
منتظریییییییییم ;)
داستان ما از جایی شروع شد که من چشم باز کردم دیدم داداشم یه اتاری داره و ما هم تا مدت ها شاید 3-4 سال پاش بودیم و دوتایی و بعضی اوقات هم تکی مشغول بازی میشدیم من اون موقع فقط ماریو بازی میکردم و بس
منم میگم اگه 1000 دفعه دیگه هم به دنیا بیام یه روزشو هم بدون بازی کردن نمیگذرونم .
آتاری ماریو داشت؟!!! :-o
جمله آخرت هم بسی جای لایک داشت :d

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
سلام
بنده هم31سال دارم واولین کنسولی که داشتم آتاری که بازی دزدوپلیس وماهیگیری ویک بازی هواپیمایی بود. وبهترین دوران تو میکرو داشتم اونم بازیNinja Gaiden1..2و پلیس آهنی..کونترا1و2وچند بازی دیگه میکرو که اسمشون یادم نیست بهترین بازی که تو عمرم بازی کرده بودم

• Like
Reactions: alisantori

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
27 سالمه
همه چیز بازی میکنم ( این رو بزرگترین ویژگی گیمری خودم میدونم )
خودم رو حرفه ای نمیدونم اما OLD SCHOOL بودن نسبی دارم .... خیلی درباره بازی میخونم.... روزی 12 ساعت بازی میکنم ( البته تازه بعد از ازدواج )
من کله زندگیم با بازی زنجیره !!!!
فانیکوم نداشتم اما اولین تجربم تو کلوب با این کنسول تو 6 سالگی بود
سال 95 برام آتاری خریدن......سال 97 سگا خریدم( وقتی خیلیها میتونستن pS1 بخرن ) پلی استیشن 1 رو تجربه نکردم چون داشتم سگا جنیوسمو میترکوندم ( پولشم نبود ! )
PS2 رو 2003 گرفتم و به نظرم بهترین کنسوله تاریخه
PC هم که از 2003 هست و باهم هستیم ( اما خودمو کنسولی میدونم )
و نسلی که به تمام معنا تجربه کردم : XBOX رو 2008 گرفتم و PS3 رو 2012 و تمام بازیهایه خوب رو تجربه کردم

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ
یادش بخیر ، اوایل که سگا جنیوس تازه اومده بود و کمتر کسی به سن و سال ما که اون موقع 12 13 سالمون بیشتر نبود داشت ساعتی 5 تومن میدادیم تو کلوپ بازی میکردیم ،
عشقمون مورتال کومبات 1 بود بعد 2 بعد 3 بعد التیمیت کومبات ، فیفا 94 95 ،
اون موقع هرکسی سگا داشت اخر ثروتمند بود ی چیزی تو مایه های اسنوب داگ امروز :))
من با اتاری که نه اما با میکرو و امیگا زندگی کردم بعدشم سگا مگا درایو گرفتم و بعد pc .

هنوزم بازیهاش رو با امولاتور روی گوشیم دارم و هراز چند گاهی میرم سراغش ،
یادم میاد nfs1 سال 2000 بود که روی pc اومده بود ، خفن ترین بازی اون زمان بود ، یا neverhood که واقعا برای من خاطرات بچگی رو زنده میکنه ، با دوستم میشستیم پاش ، اون موقع خبری از راهنمای بازی و گیم اسپات و gamefaq نبود ، با چه مشقتی تمومش کردیم و اون اولین بازی عمرم بود که روی pc اون زمان ، p486 تموم کردم و بعد دراکولا که روی p133 تموم کردم و بعد همینطور تا چند سال قبل ،
اما چند ساله دیگه سمتش نرفتم ، مشغله زندگی شخصی و ...
انگیزه ای نذاشته .

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یادش بخیر ، اوایل که سگا جنیوس تازه اومده بود و کمتر کسی به سن و سال ما که اون موقع 12 13 سالمون بیشتر نبود داشت ساعتی 5 تومن میدادیم تو کلوپ بازی میکردیم ،
عشقمون مورتال کومبات 1 بود بعد 2 بعد 3 بعد التیمیت کومبات ، فیفا 94 95 ،
اون موقع هرکسی سگا داشت اخر ثروتمند بود ی چیزی تو مایه های اسنوب داگ امروز :))
من با اتاری که نه اما با میکرو و امیگا زندگی کردم بعدشم سگا مگا درایو گرفتم و بعد pc .

هنوزم بازیهاش رو با امولاتور روی گوشیم دارم و هراز چند گاهی میرم سراغش ،
یادم میاد nfs1 سال 2000 بود که روی pc اومده بود ، خفن ترین بازی اون زمان بود ، یا neverhood که واقعا برای من خاطرات بچگی رو زنده میکنه ، با دوستم میشستیم پاش ، اون موقع خبری از راهنمای بازی و گیم اسپات و gamefaq نبود ، با چه مشقتی تمومش کردیم و اون اولین بازی عمرم بود که روی pc اون زمان ، p486 تموم کردم و بعد دراکولا که روی p133 تموم کردم و بعد همینطور تا چند سال قبل ،
اما چند ساله دیگه سمتش نرفتم ، مشغله زندگی شخصی و ...
انگیزه ای نذاشته .

sm5.jpg

sm4.jpg

رو PS1 بازی کرده بودمش یادش بخیر

• Love
Reactions: Annunaki ™

Kourosh dk

کاربر سایت
Aug 12, 2014
18
با سلام خدمت دوستان
منم کوروش 36 ساله، از اهواز
اولین بازی هم آتاری
در حال حاضر هم فیفا میزنم، فقط فیفا
اول و آخر همه بازیها فیفا

بدون فیفا زندگی معنایی نداره، لذتی که تو گیم فیفا هست، تو س... س گروهی هم نمیشه پیداش کرد

فک کنم همونطور که اعتیاد به اینترنت تو ماها تشدید شده، این بازی هم داره کاره خودشو میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر