خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان این سایت های سلام بابا و بانه سرویس قابل اعتمادن کسی ازشون خرید داشته؟گارانتیشون معتبر هست؟

کلا که اذیت میکنن موقع ارسال من یکی از سایتهای به نام دیگه گرفتم قیمتش بههتر از سایت های دیگه بود. ولی نمیتونم به دلیل تبلیغ اسمش رو بیارم خواستی بیا خصوصی بگمت. برای خودم سونی x900f گرفتم برای پدر خانمم هم سامسونگ q70 r گرفتم خیلی هم راضیم. یک دونه پیکسل سوخته جفت تیوی ها نداشت

• Like
Reactions: Siavash_MH

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
سلام
الان تلویزیونی که نسل بعد پاسخگو باشه کدوم مدله؟
ترجیحاً سونی
و اینکه چه قیمتی هست؟

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
برید rtings.com . هر تلویزیونی که mix usageش بالای هفت بود گزینه ی خوبیه. بالای هشت بود خیلی خوبه و 100 در 100 قیمتش هم خیلی بالاست. تلویزیون های خفن بازار هم فعلا دست LGن

خیلی گرون میشه
مدلای دیگه ای هم هست؟
حالا سونی ام نبود نبود :D

من 55Q60R دارم خیلی راضیم ازش. کیفیت تصویرش بینظیره. رفرش 120 هرتز. تاخیرش هم توی حالت گیم مود بین 13 تا 15 میلی ثانیست. البته این دو عدد رو من توی یکی از نقد هاش دیدم. من از یکی از فروشگاه های بانه خریدم 15.200

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,198
من 55Q60R دارم خیلی راضیم ازش. کیفیت تصویرش بینظیره. رفرش 120 هرتز. تاخیرش هم توی حالت گیم مود بین 13 تا 15 میلی ثانیست. البته این دو عدد رو من توی یکی از نقد هاش دیدم. من از یکی از فروشگاه های بانه خریدم 15.200
این تلویزیون متاسفانه فاقده سیستم کنترل نور و تاریکی موضعی( local dimming) هستش و اینکه مناسب تماشا محتوای hdr نیست.مدل q70r ارزش خیلی بیشتری از این مدل داره و کاملا ارزش هزینه بیشتر رو داره.

• Like
Reactions: reza11 and saeed_sg

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
این تلویزیون متاسفانه فاقده سیستم کنترل نور و تاریکی موضعی( local dimming) هستش و اینکه مناسب تماشا محتوای hdr نیست.مدل q70r ارزش خیلی بیشتری از این مدل داره و کاملا ارزش هزینه بیشتر رو داره.
اما اینجوری که من دیدم ۶۰ هرتز این مدلی که شما گفتید

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
دوستان یه راهنمایی بکنید لطفا اولین باره از این سایت های بانه TV میخرم. موقع خرید و تحویل حواسم به چیا باید باشه؟ اون منوی مخفی میزان کارکردشو چطوری باید ببینم؟ کلا هرچیزی که نیازه بدونمو لطفا بگید که اینهمه آدم داره پول میده حداقل جنس سالم تحویل بگیره تشکر

• Like
Reactions: saeed_sg

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
دوستان یه راهنمایی بکنید لطفا اولین باره از این سایت های بانه TV میخرم. موقع خرید و تحویل حواسم به چیا باید باشه؟ اون منوی مخفی میزان کارکردشو چطوری باید ببینم؟ کلا هرچیزی که نیازه بدونمو لطفا بگید که اینهمه آدم داره پول میده حداقل جنس سالم تحویل بگیره تشکر

همه چیزشو تست کن:
صدا
تصویر
پنل (برای پیکسل سوخته و خط و خش)
دکمه های کنترل روی تلویزیون
خود کنترل و دکمه هاش
وای فای
پورت های یو اس بی
پورت های HDMI
تیونر (اتصال آنتن) و اسکن کانال ها
بدنه (برای این که زدگی نداشته باشه. این مورد رو من زیاد دیدم)

ترجیحا یک فیلم 4K HDR با صدای دالبی بگیر بزار پخش شه صدا هم تا ته ببر بالا :D (البته اگه ۴ صبح نیومدن بهت تلویزیون تحویل بدن :)) )

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,198
اما اینجوری که من دیدم ۶۰ هرتز این مدلی که شما گفتید

اگر منظورتونه 4k 120 هرتز هستش نه ساپورت نمیکنه.احتیاج به hdmi 2.1 هستش.باید بیشتر هزینه کنید.مدل های 2020 رو تهیه کنید.

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
همه چیزشو تست کن:
صدا
تصویر
پنل (برای پیکسل سوخته و خط و خش)
دکمه های کنترل روی تلویزیون
خود کنترل و دکمه هاش
وای فای
پورت های یو اس بی
پورت های HDMI
تیونر (اتصال آنتن) و اسکن کانال ها
بدنه (برای این که زدگی نداشته باشه. این مورد رو من زیاد دیدم)

ترجیحا یک فیلم 4K HDR با صدای دالبی بگیر بزار پخش شه صدا هم تا ته ببر بالا :D (البته اگه ۴ صبح نیومدن بهت تلویزیون تحویل بدن :)) )
خود راننده رو همینطوری نگه دارم اینارو تست کنم اکیه؟ :D میزان کارکردشو از کجا بفهمم؟ اینایی که گفتیو انجام بدم بعدش خیالم راحت باشه؟ ممنون از پاسخت راستی

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
خود راننده رو همینطوری نگه دارم اینارو تست کنم اکیه؟ :D میزان کارکردشو از کجا بفهمم؟ اینایی که گفتیو انجام بدم بعدش خیالم راحت باشه؟ ممنون از پاسخت راستی

آره راننده وای میسته.
کارکردش رو باید از منو سرویسش ببینی که روی هر تلویزیونی و هر برندی داستان خودشو داره. مدلش رو سرچ کن ببین چجوری می رن توش.
دیگه نهایت کاریه که می تونی انجام بدی دیگه. راستی جای پیچ هاشم نگاه کن اگر دیدی خوردگی یا براده داره یعنی تلویزیون باز شده.

• Like
Reactions: UnlovelyWriter

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر