خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
از چه لحاظی بهتره؟ اخه نمراتش پایینتر از ال جیه

پنل va برای استفاده تو اتاق بهتر
کنترست بهتر، مشکی بهتر نسبت به ips
Hdr یمقدار بهتر
زیادم به امتیاز سایتا اتکا نکنید شما برای استفاده تو اتاق شخصی میخای که پنل va ذاتن برای چنین شرایطی بهتر هست همونطور که ips برای استفاده در سالن و حال پذیرایی بهتر ِ

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان مدل جدید سونی x950h چه تفاوتی با x950g داره ؟
تا این مدل بخواد موجود بشه و قیمتش متعادل بشه برای همین تلویزیون باید 30 میلیون پول بدید ( امروز دلار 18 هزار رو رد کرد حالا حساب کنید تا چند ماه دیگه به چند ممکنه برسه )
در ضمن بحث روشنایی پنل بسیار بسیار مهمه هم توی بحث HDR هم توی بحث اینکه بر اساس تعداد ساعت استفاده شما از مقدار روشنایی پنل کاسته میشه در نتیجه مثل 6 سال دیگه تلویزیون 950G تصویر بهتری رو نسبت به 950H میده که بنظرم نکته مهمیه
نقطه قوت سری 9 سونی دقیقا همین روشنایی بالای پنل و کنتراست خوبش بود که توی این سری جدید پس رفت داشته
در ضمن شخصا با زاویه دید 950G مشکلی نداشتم دوستان دیگم اینجا هستن 950G داشته باشن ندیدم کسی بگه با زاویه دید این تلویزیون مشکل داشته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jack cooper

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
پنل va برای استفاده تو اتاق بهتر
کنترست بهتر، مشکی بهتر نسبت به ips
Hdr یمقدار بهتر
زیادم به امتیاز سایتا اتکا نکنید شما برای استفاده تو اتاق شخصی میخای که پنل va ذاتن برای چنین شرایطی بهتر هست همونطور که ips برای استفاده در سالن و حال پذیرایی بهتر ِ
بنظر منم پنل va برای گیم خیلی بهتره . بزرگترین مشکل ips روشنایش هست که تو بازیهایی که محیط تاریک دارن خیلی اذیت میکنه .

Ali nik

کاربر سایت
Aug 8, 2017
58
جدی!؟؟؟
این سامسونگا کلا گویا مشکل پرش دارن
اینو راجب مدل های q هم میگفتن بچه ها!
اره فیفا هم زیاد میزنم ?‍♂️
شما نظرت رو چه tv ایی هست؟
تو رنج ۱۰الی۱۵ تومان
واقعیتش توی سایز ۵۵ کمتر tv پیدا می‌کنی مشکل موشن یا پرش تصویر حتی خفیف احساس نکنی
من نمرات q70r توی پرش تصویر دیدم خیلی خوب بود
توی همه چیز نمراتش بالاس
من q70r رو پیشنهاد می کنم
یا 49 8500f سونی

عالی عالی حجم رنگ و وسعت رنگش نسبت به نسل قبلیش بالا رفته
این tv حرف نداره

• Like
Reactions: (STALKER)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
عالی عالی حجم رنگ و وسعت رنگش نسبت به نسل قبلیش بالا رفته
این tv حرف نداره
چه فایده چه ذوقی توی این خراب شده که دیگه نمی شه چیزی خرید با این قیمتا
دو تا ایراد اساسی هم داره اینپوت لگش در برابر رقباش بالاست یکم جی سینک فری سینک نداره 1440 هم force داره 120 هرتز هم نداره مدل 2015 حتی داره ضمنا کنتراست هم می تونست بهترم باشه. ایراداش از 2تا بیشتر شد.
اگر 1300 تا این باشه b9 lg قطعا گزینه ی چرب تریه حتی سامی جدید هم q80t گزینه ی بهتری می زنه.

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
823
نام
آرش
درود دوستان قصد خرید یه تی وی مناسب دارم برای پلی استیشن سه و فیلم فول اچ دی از این نسخه ده بیست گیگیا:D بابت پلی استیشن چهار پرو و پلی استیشن پنج سال دیگه میخوام تی وی رده بالا بخرم!
در حال حاضر تی وی فعلیم ای ایکس هفتصدو ده سونی مدتیه پیکسل سوختگی پیدا کرده و داره به مرور زمان بیشتر میشه , از طرفی قصد خرید مجدد پلی استیشن سه هم دارم حالا یه تی وی فول اچ دی میخوام برای این کنسول فقط فریم ریت و نرم بودم بازی برام خیلی مهمه , دوستم اینو بهم پیشنهاد داده با چهار تومن قسطی هم میده خودش خیلی تعریفشو میکنه نظر شما چیه دوستان؟
146146

• Like
Reactions: mojt9090

mojt9090

کاربر سایت
Sep 19, 2019
69
خیز دلار برای ورود به کانال ۱۸ هزار تومان :bash:

‏دلار آمریکا ۱۷۹۳۰
ثبت رکورد جدید دلار آمریکا

همونطور چندین صفحه قبل که گفتم اوضاع هیچ وقت خوب شدنی نیست ! نخری بد جور افسوس میخوری .=(( =P~
الان تلویزیون "55 خریدی که خریدی ! نخریدی با همون پول "32 اسنوا و شهاب هم گیرتون نمیاد :D

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دو تا ایراد اساسی هم داره اینپوت لگش در برابر رقباش بالاست یکم جی سینک فری سینک نداره 1440 هم force داره 120 هرتز هم نداره مدل 2015 حتی داره ضمنا کنتراست هم می تونست بهترم باشه. ایراداش از 2تا بیشتر شد.
اگر 1300 تا این باشه b9 lg قطعا گزینه ی چرب تریه حتی سامی جدید هم q80t گزینه ی بهتری می زنه.
بنظر من تو led های امثال بهترینشون همین q80t هست .

• Like
Reactions: s.1

Ali nik

کاربر سایت
Aug 8, 2017
58
درسته اینپوت لگش نسب به رقبا پایین تره ولی،موتور پردازشگر رنگ سونی یه سرو گردن از همشون بالاتره،و اینکه من خودم q7c دارم حجم رنگ و وسعت رنگش بالاس، واقعا لذت می برم و وقتی سونی رو با اون رنگا و حجم رنگ ها تصور می کنم فکر می کنم چیز خیلی خوبی در بیاد

• Like
Reactions: saeed_sg

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
درسته اینپوت لگش نسب به رقبا پایین تره ولی،موتور پردازشگر رنگ سونی یه سرو گردن از همشون بالاتره،و اینکه من خودم q7c دارم حجم رنگ و وسعت رنگش بالاس، واقعا لذت می برم و وقتی سونی رو با اون رنگا و حجم رنگ ها تصور می کنم فکر می کنم چیز خیلی خوبی در بیاد
از لحاظ رنگ قبول دارم واقعا سونی دقت رنگش عالیه هوش تکنیکی تشخیص تصویرشم عالیه اینکه کجا کنتراست بهتر کنه یا جا گاما بیشتر باشه.

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349
چرا تو salambaba قیمت sony A8G از C9 حدود 10 میلیون گران تره ؟ ولی تو امازون حدود 100 دلار ارزان تره

بخاطر پيشينه بهتر برند سوني در داخل اينجا معمولا قيمت بالاتره وگرنه پنل خود A8 هم مال خود ال جيه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر