Zune HD، نسل سوم Microsoft Zune

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
زون اچ دی فیک بود ؟ نه بابا توی سایت زون هم برید هست دیگه !!!!! ... من شنیده بودم 15 سپتامبر برای فروش هست ... اما چیپست گرافیکیش هم برای NVIDIA هست .......
اما خوب در زمینه برنامه و بازی و سیستم عامل و پردازشگر اصلا به ایپادتاچ نمیرسه !!! مخصوصا که تاچ 3 جی OPEN GL هم ساپورت میکنه که چند شب پیش در کنفرانس اپل میتونستید ببینید !!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خبر چند ماهه تائید شده و حتی چند صد ویدئو نمایش و ازمایش zune hd را نشون دادند اونوقت اینجا میپرسن fake بود ؟!
یعنی شما یه سرچ کوچولو هوم تو گوگل نمیتونید بکنید ؟ zune hd همونیه که تو صفحه قبل عکس را گذاشتند .
فقط چند روز پیش یه خبر تو سایتها دیدم از جمله gizmodo به طور شایعه , گفتن که ممکنه مایکروسافت بعد از عرضه zune hd یه پخش کننده دیگه معرفی کنه البته نگفتن که چی میتونه باشه .
شاید یه محصول بسیار پیشرفته و شایدم یه کنسول دستی و شایدم هیچی !

sev

کاربر سایت
Sep 11, 2009
159
نام
ارشاوین
البته به این zune hd لقب مسخره ipod killer رو دادن که تو کنفرانس اپل . اپل سرما ... به مایکروسافت
چون فقط 2 در صد سهم پلیر دست مایکرو بود و 70 % دست اپل (حالا چه جوری میخواد با ایپاد تاچ رقابت کنه خدا میدونه ) در ضمن اینم بگم که zune اصلا از نظر صدا خوب نیست چون من قبلا یه مدلشو داشتم

sev

کاربر سایت
Sep 11, 2009
159
نام
ارشاوین
تمامی حرف هایی که گفتید درسته اما تا حدودی هم می شه امیدوار بود ...
خب PSP GO رو همه دیدن .. نمی شه که گفت امکان بازی های ایکس باکس بعیده ... بالاخره در مورد ماکروسافت حرف می زنیم ... ناتال هم خیلی بعید بود ... من شخصا فکر می کنم برای بازی ایکس باکس مشکلی وجود نداشته باشه اما هارد 120 واقعا بعیده ....!
اما به شخصه اعتقاد دارم اگر که این کنسول بیاد کل آیپاد رو حداقل در بازی می زنه ... اگه در استدیو ایکس نا 3 نگاه کرده باشید برای زون ماکروسافت یک پروفایل جدید ایجاد کرده واقعا قویه و در حد نسخه ی ایکس باکس هست ... و همین می تونه دلیلی برای موفقیت این کنسول باشه ... یادتون نره که اگر لایو این قدر غنی شده بیش از نیمی از بازی هاش با ایکس نا ساخته می شه ...
یعنی افراد تازه کار زیادی می تونن برای زون بازی بسازند ... این خودش خیلی خوبه برای یک کنسول دستی ... پردازنده هم بد به نظر نمی یاد ... یه نظر تنها کاری که می شه کرد دعا برای حقیقت داشتن شایعه هاست چون که به شخصه خیلی دوست دارم که ماکرو سافت کل اپل را بخوابونه ...! :biggrin1:
دوست عزیز راستش مایکروسافت تا الانم سعی کرده اپلو بخوابونه ولی خودش خوابیده شده
چون مایکرو هر کاری میکنه کم مونده tv هم تولید کنه در ضمن این بدون تنها شرکتی که تو امریکا در بحران اقتصادی سود دهی داشت اپل بود در صورتی تمام شرکت ها اون موقع دنبال ضرر هم نبودن دنبال این بودن که ورشکست نشن . در ضمن مطمئن باش استیو جابز خیلی محبوب تر از عمو بیلی هستش ;)
و اپل هم خیلی پر طرفدار تر از مایکروسافت

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
البته به این zune hd لقب مسخره ipod killer رو دادن که تو کنفرانس اپل . اپل سرما ... به مایکروسافت
چون فقط 2 در صد سهم پلیر دست مایکرو بود و 70 % دست اپل (حالا چه جوری میخواد با ایپاد تاچ رقابت کنه خدا میدونه ) در ضمن اینم بگم که zune اصلا از نظر صدا خوب نیست چون من قبلا یه مدلشو داشتم

اولا 2 % را از کجا اوردی ؟
دوما تا اینجا من دیدم از zune hd تعریف کردن و کلا یه محصول با کیفیت و خوش ساختی هست .
اون جریان ipod killer هم یه چیزیه که فقط ار دهن مردم در میاد بیرون و وجود خارجی نداره .
بالاخره هر چی ممکنه بعد یه مدت از تاج و سلطنت بیاد پایین همون طوری که سونی یه زمانی با ps2 داشت حکم فرمایی میکرد ولی الان wii شده بلای جان .

کلا بحث بیهوده ای هست ولی دنیا همیشه یه رنگ نیست .

در ضمن مطمئن باش استیو جابز خیلی محبوب تر از عمو بیلی هستش ;)
و اپل هم خیلی پر طرفدار تر از مایکروسافت

شاید استویو جابز برای چند نفر به خاطر محصولات محبوبیت داشته باشه ولی شهرت و کمک های مالی بیلگیدس خیلی بیشتر از اینهاست و برای تمام قشر دنیا محبوبیت داره

در مورد طرفدار هم باید بگم اگه شرکتی طرفدار زیاد داشته باشه 100% فروش محصولاتش بیشتر از رقیب میشه ولی اینجا مایکروسافته که بازار را تسخیر کرده مثل مقایسه مکینتاش با ویندوز .

آخرین ویرایش:

sev

کاربر سایت
Sep 11, 2009
159
نام
ارشاوین
نمیدونم چرا بعضی ها دوست دارن ضایع بشن خیلی ببخشید ولی شما هیچ اطلاعاتی از هیچ پلیری ندارید من مطمئنم که شما تاحالا هیچ یک از محصولات اپل رو نداشتید من خودم zune دارم البته مدل قبلیش یه اشغال تمام عیاره کریتیو zen-xfi هم دارم ipod nano , tuoch 2g هم دارم (اگه میخوای میتوم برات عکس بزارم )
پس مطمئنن اصلاعاتم از شما که تا حالا تجربه هیچ کودوم رو نداشتید بیشتره
خوب شما درست میگید می اشتباه گفتم 2% نیست . 1.1 % هستش :laughing:
apple-ipod-sept-09-1271-rm-eng.jpg

sev

کاربر سایت
Sep 11, 2009
159
نام
ارشاوین
البته اپل در کنفرانسش کنسول های دستی عزیز شما ها هم مورد تحقیر قرار داد (فقط باید ببینید ملت چه جوری میخندیدن )
apple-ipod-sept-09-1293-rm-eng.jpg

در ضمن جناب اقای Gartall من حرف از فروش نزدم من حرف از محبوبیت زدم در این شکی نیست که مایکرو یه کمپانی بزرگ در زمینه تولید ویندوز هستش و حتی نرم افزار ولی کمپانیه کاملا منفوری هستش
بعد نمیخوام خیلی بحث رو پیچیده کنم چون به تایپیک ربط نداره ولی شما تا حالا با mac کار کردی ؟ نه چون اگه یه بار با این سیستم عامل کار کنی حالت از ویندوز بهم میخوره
در ضمن اپل برای افراد high class محصول تولید میکنه و مایکرو برای همه بهترین چیز برای مثال همین 360 که ممکنه خیلی طرفدار نداشته باشه ولی به علت قیمت کم کنسول و کپی خور شدن بیشتر فروش کرده
در هر صورت zune با یک شکست بزرگ مواجه میشه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نمیدونم چرا بعضی ها دوست دارن ضایع بشن خیلی ببخشید ولی شما هیچ اطلاعاتی از هیچ پلیری ندارید من مطمئنم که شما تاحالا هیچ یک از محصولات اپل رو نداشتید من خودم zune دارم البته مدل قبلیش یه اشغال تمام عیاره کریتیو zen-xfi هم دارم ipod nano , tuoch 2g هم دارم (اگه میخوای میتوم برات عکس بزارم )
پس مطمئنن اصلاعاتم از شما که تا حالا تجربه هیچ کودوم رو نداشتید بیشتره
خوب شما درست میگید می اشتباه گفتم 2% نیست . 1.1 % هستش :laughing:

اولا درست حرف بزن . من رو شما پریدم که الان بخوای رو من بپری ؟
من ازت یه سوال پرسیدم گفتم 2% را از کجا اوردی ؟نه برات فلسفه بافتم و نه بی ادبی کردم . دوما نیاز ندارم وارد بحث بازار فروش بشم چون عاقبتش مشخصه کجا ختم میشه .

و البته آماری که میزاری از میزان فروش چندین سال محصولات ipod داره سخن میگه شما اجازه بده مایکروسافت هم مثل اپل یه چند سالی تو بازار باشه بعد میتونی میزان فروش را در بازه های زمانی مقایسش کنی . اپل مثل مایکروسافت همش نزدیک به 2 سال تو بازار فروش نبوده .

دوما واقعا من اینو نمیدونستم که شما از قدرت های درونی مثل علم غیب را دارید و نفوذ به زندگیه شخصی دیگران میکنید و میدونید که مردم از چه نوع وسیله هایی استفاده میکننده بنده نیاز ندارم که هرچی خریدم یا نخریدم بیام اینجا جار بکشم و بگم اهای فلان کس من این وسیله را دارم .پس سعی کن پاتو از گلیم خودت بیشتر دراز نکنی .

کمپانیه کاملا منفوری هستش
بعد نمیخوام خیلی بحث رو پیچیده کنم چون به تایپیک ربط نداره ولی شما تا حالا با mac کار کردی ؟ نه چون اگه یه بار با این سیستم عامل کار کنی حالت از ویندوز بهم میخوره
در ضمن اپل برای افراد high class محصول تولید میکنه و مایکرو برای همه بهترین چیز برای مثال همین 360 که ممکنه خیلی طرفدار نداشته باشه ولی به علت قیمت کم کنسول و کپی خور شدن بیشتر فروش کرده
در هر صورت zune با یک شکست بزرگ مواجه میشه

چه جالب خودت داری سوال میکنی و جواب هم میدی البته اینم مربوط به علم غیب شماست . بنده برادرم بنام x از همین لبتاپ های mac دارن و بنده هم وقت کردم تا باهاش ور برم و ببینم چیه . هرچند شما حالتون از ویندوز قاطی میشه ولی من اینجوری نبودم و برام ویندوز بهترین سیستم عامله مخصوصا از لحاظ کاربری و راحتی کار و محیط ساده و دلچسب و البته پشتیبانی تمام شرکت نرم افزاری و سخت افزاری و همچنین مثل مک برای یه نرم افزار چند روز عاجر و اواره نمیمونم .

و البته هر عقل سلیمی اینو میگه که محبوبیت یه شخص یا چیز به میزان استفاده و یا طرفدار و یا ببینده اون چیز یا شخص داره .
مثلا وقتی یه خواننده محبوب باشه باید بینندگانش و یا طرفداراش بیشتر باشه یعنی همه دوستش دارن .ok
وقتی یه شرکت مثل مایکروسافت بازار به این بزرگی داره و البته روز به روز هم داره بزرگتر میشه پس حتما مشتری های خاص خودش را داره و نتیجتا نمیتونه کمپانیه منفوری قرار بگیره .

اگر zune شکست میخورد از همون اول باید جمعش میکرد ولی مایکروسافت داره روز به روز مدل های جدیدترش را میسازه و البته شما که این همه صحبت اطلاعات میکنید باید اطلاع داشته باشید که شرکت تازه کار در یه زمینه نمیتونه اعتبار چندین ساله یه شرکت را زیر سایش ببره مثل مقایسه ZUNE با IPOD که در این زمینه اپل از یه اعتبار چندین ساله برخورد دار هست .

و البته اگر اشکالی نداشته باشه به محض اطلاع بگم که مایکروسافت هیچ وقت همین فردا را نمیبینه و برای همین فردا و امروز تصمیم نمیگیره اهداف مایکروسافت همیشه طولانی مدت بوده اینو تو از تاریخچه مایکروسافت میتونی ببینی که چطور در طول مدت خیلی از شرکت هار زیر خاک کشیده .

دفعه بعد اگه خواستی جواب بدی سعی کن ریلکس باشی اینجا کسی با کسی دعوا نداره .

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
همون طوری که سونی یه زمانی با ps2 داشت حکم فرمایی میکرد ولی الان wii شده بلای جان .
الان شما دارین سونی رو با اپل مقایسه میکنید؟:laughing:
در اینکه زون هیچجوره نمیتونه رقیبی برای سریهای ipod باشه شکی نیست اما بلاخره رقیبی پولدار مثله مایکرو باعث میشه کیفیت کار اپل هم بیشتر از پیش بشه و به نفعه ما بشه!

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
سلام
بچه ها بحث رو به بیراهه نکشونید ... خب اول از هم اینو بگم که این زون جدید در سایت آمازون در حال پیش فروش هست و در دو مدل 16 . 32 تولید می شه ... یکی مشکی و دیگری پلاتینیم ... پس هارد 160 که قبلا گفته بودند رفت قاتی باقالیا .. :biggrin1:
اما در مورد این که کدوم موفق تر هست باید یک سری توضیح بدم ... اولا این که شما مثلا الکس باکس رو زدید ... خب اگر در جریان باشید ایکس باکس روی لایو خودش می چرخه . این یه حقیقته که مردم توی امریکا و اروپا که لایو پشتیبانی خوبی داره از ایکس باکس استقبال کردن . لایو خیلی جهت داره ولی مهمترین جهت گیری اون آرکید هست . خودتون هم می دونید که فعلا کل بقیه کنسول ها رو توی آنلاین خوابونده ... و با توجه به پردازنده و این که گفته می شه از لایو آرکید ، زون های جدید پشتبانی کنه ، خیلی جای امید برای این دستگاه هست ... اما خب اپل یک مرحله جلو تره .. فعلا اپل تونسته خیلی از حرفه ای ها رو مجاب کنه که برای آیپاد کار کنن . اما کدوم برنامه نویس احمقی وقتی می تونه با زبان سی شارپ برای زون برنامه بنویسه می ره سراغ آیپاد ... به نظر من چون ماکرو سافت یک شرکت ننرم افزاری خیلی قوی هست هیچ وقت کنسول خودش رو تنها نمی زاره .. این دقیقا مثل وقتی است که همه می گفتن بعد از افتضاح ایکس باکس ، ماکروسافت توی 360 هم زمین می خوره اما دیدید که به دلیل همین پشتیبانی خودش را بالا کشید .
در مورد مک و ویندوز هم که بحث اصولا بی خود است .. چه ربطی داره ! :biggrin1:
اما در مورد این که ماکرو سافت هر کاری می کنه هم باید بگم در هر کاری هم موفقیت نسبی خودش رو نشون داده ...
مثال واضح اون می تونه برای شما ناتال باشه ... شاید خیلی از ضعف ها رو داشته باشه اما مطمئن باشید که برگ برنده ی نسل جدید ناتال و مایلو و ... است ...:love: و شما در این کار ضعفی می بینید ...!

امادر مورد این که جابز از گیتس محبوب تره واقعا تعجب می کنم ... من خودم هر دوشون رو دوست دارم . به نظر من این دو تا قابل مقایسه با هم نیستند ... شما چطور آمار گرفتید نمی دونم . نمی دونم چون شاید با گیتس و جابز رفیق صمیمی هستید و با هر دو شون کار کردید !!!! :biggrin1: این رو میگید مثل اپل و کرتیو و زون و ...
به هر حال باید واقع گرا بود . این که اپل در حال حاضر برنده است شک نکنید اما ماکروسافت هم نه خوابیده ... اگر ماکروسافت قصد اینو داشته باشه که زون رو پشتیبانی کنه ، اپل رقیب سختی پیدا خواهد کرد ...
در آخر شما راست می گید این که اپل محصولات های کلاس تولید می کنه و این چیزیه که همه بهش اعتراف می کنن اما همین می تونه ضعفش بشه ... به نظر شما قشر های کلاس بیشتر هستند یا قشر معمولی ... به نظرت مردم از وسیله ای استقبال می کنن که فقط برای یک عده ی خاص ساخته شده یا این که محصولی رو که با همه مهربونه :love: رو انتخاب می کنن ...؟!!!!

آخرین ویرایش:

sev

کاربر سایت
Sep 11, 2009
159
نام
ارشاوین
Gartall عزیز من با شما که دعوا ندرام شما اولش گفتی این 2% رو از کجا اوردی این لهنت خوب نبود
منم که پدرگشتگی با شما ندارم
این بحثم بهتره تموم شه چون این جور بحث ها پایان نداره

sev

کاربر سایت
Sep 11, 2009
159
نام
ارشاوین
سلام
بچه ها بحث رو به بیراهه نکشونید ... خب اول از هم اینو بگم که این زون جدید در سایت آمازون در حال پیش فروش هست و در دو مدل 16 . 32 تولید می شه ... یکی مشکی و دیگری پلاتینیم ... پس هارد 160 که قبلا گفته بودند رفت قاتی باقالیا .. :biggrin1:
اما در مورد این که کدوم موفق تر هست باید یک سری توضیح بدم ... اولا این که شما مثلا الکس باکس رو زدید ... خب اگر در جریان باشید ایکس باکس روی لایو خودش می چرخه . این یه حقیقته که مردم توی امریکا و اروپا که لایو پشتیبانی خوبی داره از ایکس باکس استقبال کردن . لایو خیلی جهت داره ولی مهمترین جهت گیری اون آرکید هست . خودتون هم می دونید که فعلا کل بقیه کنسول ها رو توی آنلاین خوابونده ... و با توجه به پردازنده و این که گفته می شه از لایو آرکید ، زون های جدید پشتبانی کنه ، خیلی جای امید برای این دستگاه هست ... اما خب اپل یک مرحله جلو تره .. فعلا اپل تونسته خیلی از حرفه ای ها رو مجاب کنه که برای آیپاد کار کنن . اما کدوم برنامه نویس احمقی وقتی می تونه با زبان سی شارپ برای زون برنامه بنویسه می ره سراغ آیپاد ... به نظر من چون ماکرو سافت یک شرکت ننرم افزاری خیلی قوی هست هیچ وقت کنسول خودش رو تنها نمی زاره .. این دقیقا مثل وقتی است که همه می گفتن بعد از افتضاح ایکس باکس ، ماکروسافت توی 360 هم زمین می خوره اما دیدید که به دلیل همین پشتیبانی خودش را بالا کشید .
در مورد مک و ویندوز هم که بحث اصولا بی خود است .. چه ربطی داره ! :biggrin1:
اما در مورد این که ماکرو سافت هر کاری می کنه هم باید بگم در هر کاری هم موفقیت نسبی خودش رو نشون داده ...
مثال واضح اون می تونه برای شما ناتال باشه ... شاید خیلی از ضعف ها رو داشته باشه اما مطمئن باشید که برگ برنده ی نسل جدید ناتال و مایلو و ... است ...:love: و شما در این کار ضعفی می بینید ...!

امادر مورد این که جابز از گیتس محبوب تره واقعا تعجب می کنم ... من خودم هر دوشون رو دوست دارم . به نظر من این دو تا قابل مقایسه با هم نیستند ... شما چطور آمار گرفتید نمی دونم . نمی دونم چون شاید با گیتس و جابز رفیق صمیمی هستید و با هر دو شون کار کردید !!!! :biggrin1: این رو میگید مثل اپل و کرتیو و زون و ...
به هر حال باید واقع گرا بود . این که اپل در حال حاضر برنده است شک نکنید اما ماکروسافت هم نه خوابیده ... اگر ماکروسافت قصد اینو داشته باشه که زون رو پشتیبانی کنه ، اپل رقیب سختی پیدا خواهد کرد ...
در آخر شما راست می گید این که اپل محصولات های کلاس تولید می کنه و این چیزیه که همه بهش اعتراف می کنن اما همین می تونه ضعفش بشه ... به نظر شما قشر های کلاس بیشتر هستند یا قشر معمولی ... به نظرت مردم از وسیله ای استقبال می کنن که فقط برای یک عده ی خاص ساخته شده یا این که محصولی رو که با همه مهربونه :love: رو انتخاب می کنن ...؟!!!!
دوست عزیز حرف های شما همه تایید میشه
با تشکر فراوان

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
چشم ...:biggrin1: البته دلتو صابون نزن هنوز نیومده ...!
ان هم لینک از آمازون
http://www.amazon.com/s/ref=nb_ss?url=node%3D493964%2C541966%2C193870011&field-keywords=zune+hd
قمیت مشکی 16 چیزی تو مایه های 220 دلار و 32 گیگ پلاتینم هم 380 دلار قیمت داره ...
مفت ..! :p
sev عزیز خواهمش می کنم ... قصد بی ادبی نداشتم فقط یک توضیح کوچولو بود ... ;) شرمنده . :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر