Zenless Zone Zero

سازنده
Mihoyo
سلام خدمت دوستان بازی سنتری
همونطور که میدونید Mihoyo یه عنوان جدید داره منتشر میکنه به اسم Zenless Zone Zero.هنوز تاریخ انتشار بازی مشخص نیست ولی احتمال زیاد 2024 باشه.
بازی در یک کلانشهر آخرالزمانی به نام نیو اریدو اتفاق می‌افته. موجودات شناخته شده به عنوان Ethereal از پورتال هایی به نام Hollows به دنیای انسان سفر کرده اند. اتریال ها بیشتر بشریت را ویران کرده و اکثر آنها را از بین برده اند. با این حال، گروهی منتخب از بازماندگان، با استخراج فناوری و منابع اتریال، از یورش پیش رو جان سالم به در برده اند.
سبک بازی هم نیاز به توضیح خاصی نداره.یه بازی گاچا تو سبک PGR و HI3 هستش.
1.jpg

3.jpg

تریلر بازی :

آخرین ویرایش:

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,199
نام
هادی
من موندم شماها چطور میخواین سه تا رو با هم بازی کنین؟من واسه همین اصلا سراغ گنشین نرفتم.بازم بعید میدونم ۲تا گاچا همزمان بتونم بازی کنم.حالا شروع میکنم ببینم چی میشه.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,527
من موندم شماها چطور میخواین سه تا رو با هم بازی کنین؟من واسه همین اصلا سراغ گنشین نرفتم.بازم بعید میدونم ۲تا گاچا همزمان بتونم بازی کنم.حالا شروع میکنم ببینم چی میشه.
دیلی گنشین و استار ریل رو هم روزی یه ساعته، اونقدرام زمانبر نیست :D مخصوص استار ریل که اتو بتل داره و میتونی حین وبگردی یا کار دیگه دیلیش رو بزنی

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
ربع ساعت استار ریل، نیم ساعت گنشین، ربع ساعت zzz و بعدش هم یه بازی دیگه :-"
سر جمع دو ساعت در روز میشه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
البته مشکل دیلی هاشون نیست:-"
محتوای داستانی بازی و ایونت ها اونقدرا وقت میگیره...ولی خوب هر بازی داستان محوری هن آدم بازی کنه همینه:D وقتی محتوا جدیده حالا چه فرقی داره اسمش استار ریل باشه یا یه چیز دیگه:D جدا از اینکه، جا میشه برای بقیه بازی ها به هر حال:D

تازه تو فکر Skull & Bones هم بودم، ولی دیدم کلا سبک اون بازی اینه که واقعا دل به کار بدی و همه بازیا رو دایورت کنی:D دیگه مجبور شدم از لیست خطش بزنم:D
ZZZ هم بیاد احتمالا Speedstorm رو هم بی خیال بشم دیگه:D (شایدم زودتر:-" )

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,527
البته مشکل دیلی هاشون نیست:-"
محتوای داستانی بازی و ایونت ها اونقدرا وقت میگیره...ولی خوب هر بازی داستان محوری هن آدم بازی کنه همینه:D وقتی محتوا جدیده حالا چه فرقی داره اسمش استار ریل باشه یا یه چیز دیگه:D جدا از اینکه، جا میشه برای بقیه بازی ها به هر حال:D

تازه تو فکر Skull & Bones هم بودم، ولی دیدم کلا سبک اون بازی اینه که واقعا دل به کار بدی و همه بازیا رو دایورت کنی:D دیگه مجبور شدم از لیست خطش بزنم:D
ZZZ هم بیاد احتمالا Speedstorm رو هم بی خیال بشم دیگه:D (شایدم زودتر:-" )
من فعلا زدم تو کار PGR ببینم چی میشه :D دیکه گیم های معمولی رو باید گم کم ترک کرد :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
فقط تصور کن جیگلینگ افکت هارو...
ای جان... 🌚🌚🍀
و من که بیشتر از این حرفا، منتظر Billy و اون خرسه هستم:-"

آقا تلاش کنید آریا @Dinosaur هم بیاد بازی>:)
خیلی زور زدم گنشین یا استار ریل بیارمش، هی بهانه میورد:D
بیاید زورب بیاریمش پای ZZZ :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی

امیر طراحی کرکتر ها، یاد ی انیمه ای میندازه منو ولی نمیدونم ک کدوم انیمه هست 😅

@Dinosaur
آریا بیا ZZZ 🌚🌚🌚🌚🌚

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,527

طرف رو نتونستی بیاری تو گاچای مین استریم بعد میخوای با ZZZ دوباره تلاش کنی؟ آفرین به این پشتکار :D

hadi_gamer

کاربر سایت
Oct 2, 2005
1,199
نام
هادی
من فعلا زدم تو کار PGR ببینم چی میشه :D دیکه گیم های معمولی رو باید گم کم ترک کرد :D
پی جی ار یه خوبی که داره اینه که گیلد داره و
چند مدل گیلد باس داره و همچنین کوآپ همزمان داره.همچنین سیستم رنکینگ داره اینا خصوصیات خوبیه اگه هویو اضافه کنه به zzz.

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,744

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,527

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر