Ys: Memories of Celceta

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

سازنده: Falcom
ناشر : XSEED GAMES و NIS AMERICA
سری: YS
پلتفرم :Playstation Vita
سبک: Action Role Playing
تاریخ انتشار: 2013 November,26.

YS IVیکی از بهترین سریهای YS بود که هیچوقت در خارج از JApan منتشر نشد. حالا Falcom به کمک XSEED games و NIS america به ما اجازه داده تا بالاخره بازی YS Memories Of CElceta رو تجربه کنیم. این بازی November امسال در NA و اوایله ساله 2014 در اروپا توسط NIS منتشر خواهد شد. YS Memories Of Celceta بدون شک یکی از بهترین و شاید بهترینه سری YS هست. در این بازی ما شاهد دشمنان بیشتر و دنیای بزرگتر و پر جزییاتر Forst و تغریبا یک بازی غیر خطی روبرو هستیم. گرافیک بازی شاید در حده استاندارهای حاضر و بالای Vita نباشد. نسخه گرافیکی بازی بر اساس نسخه پیشین اپگرید شده . وضوح تصویر بالاتر و texture های به نسبت بهتری رو شاهد هستیم. اما از بخش تکنیکی که بگزریم YS دارای طراحی هنری بسیار زیبا و دنیای واقعا متنوعی هست. رونده بازی همچنان بر اساس یک اشکن سری نقش افرینی هست. علاوه بر دشمنان بیشتر در نبردها ما نیز شاهد تکتیکال شدن هرچه بیشتر نبردها با فکوس بازی روی Guard - Doge هستیم. همچنین هر یک از شخصیتهای دارای امکانات و قدرتهای خاص خود هستن که باعث میشه رونده بازی و معماهای دنیای بازی رو پیش از بیش زیباتر و درگیر کننده تر بکنند. در بازی ما کنترل شخصیت اصلی Adol Chrsoton رو به دست میگیریم که همه خاطراتش رو فراموش کرده و چیزی به یاد نمیاره. در طول بازی کمکم مهره های داستانی کنار هم میشیندد و به کمک دیگر شخصیتهایی که Adol اشنا میشه همه خاطرات وی رو باز میگردونن و متوجه میشن در گذشته چه اتفاقای افتاده هست.

نسخه Special EDition:

این نسخه 60 دلار قیمت داره و شامل:
1. یک قطب نما با طرح بازی
2. 3 دیسک OST شامل قطعات از سری بازیهایYS
3. یک نقشه
4. شامل یک کتاب تمام رنگی از art work - دنیای بازی - راهنما و ....

تعدادی تصویر از بازی :

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
آرمان من کلا تا حالا ys بازی نکردم رو پی اس پی هم نرفتم سراغش....فقط بگو داستان خوبی داره این سری؟در مورد legend of heroes هم همین سوال رو دارم....میخوام ببینم ارزش دارنبرم طرفشون؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آرمان من کلا تا حالا ys بازی نکردم رو پی اس پی هم نرفتم سراغش....فقط بگو داستان خوبی داره این سری؟در مورد legend of heroes هم همین سوال رو دارم....میخوام ببینم ارزش دارنبرم طرفشون؟
داستانه این بازی رو میگن در قبال بزرگان JRPG تعریفه زیادی نداره اما همه review ها از رونده بازی تعریف کردن بیشتر. میگن نبردهاش خیلی چالش برانگیز و متنوع و جالب هست. دنیای بازی هم تعریف کردن و میگن غیر خطی نیست و خیلی بزرگه و .... . ! کلا بیشتر از بازیش تعریف شده ...
به نظرم Must Have هستش D:

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
من دو نسخه Ys رو بازی کردم به نظرم خیلی خوب بود . یکم روال بازیش با هم سبکایه امروزیش نمیخونه , داستانش هم خوب بود . بیشتر از داستان مبارزاتش جالبه و سیستم Lv up و اینا... ایتم ها و موارد و کارهای مخفی هم داره که جز داستان نیستن. بازی یه روال کاملا خطی داره
Legend of heros هم میشه گفت خیلی شبیه این سریه .

البته این موارد مربوط به نسخه های psp این سریه و مطمئنا تغییراتی خواهد داشت
روی هم رفته فکر کنم اگه بازیش کنی حتما خوشت میاد . واسه من خوب بود و حتما این نسخه جدید رو هم تجربه خواهم کرد

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
بالاخره تمومش کردم
فوق العاده بود . شدیداً لذت بردم >:)
فقط یسری تروفی هاش خیلی سخته فعلاً حوصله ندارم بگیرمشون :(
ولی گیم پلیش عالی بود هرچی جلوتر میرفتم یه چیز تازه تر میدیدم :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بالاخره تمومش کردم
فوق العاده بود . شدیداً لذت بردم >:)
فقط یسری تروفی هاش خیلی سخته فعلاً حوصله ندارم بگیرمشون :(
ولی گیم پلیش عالی بود هرچی جلوتر میرفتم یه چیز تازه تر میدیدم :d
راستی gampelay چقدر بود ؟
احتمالا من امروز فردا یا تو هفته اینده بگیرمش با Danganronpa

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
راستی gampelay چقدر بود ؟
احتمالا من امروز فردا یا تو هفته اینده بگیرمش با Danganronpa

دقیقا حساب نکردم چون پشت سر هم بازی نکردم دقیقا نمیدونم ولی خیلی زیاده :d
ولی از نظر من حرف نداشت و تا آخرین لحظه جذابیت داشت ;;)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازي خيلي با حالي و همچنين رقيب جدي براي Soul sacrifice است.
SS که Arean هست . عددی نیست در قباله این ِ: سبک بازیا فرق داره بیشتر .

دقیقا حساب نکردم چون پشت سر هم بازی نکردم دقیقا نمیدونم ولی خیلی زیاده :d
ولی از نظر من حرف نداشت و تا آخرین لحظه جذابیت داشت ;;)
اره امتیازاتش که عالی بوده . اکثریت هم که خریدن همه دوست داشتن .
اتفاقا الان رفته بودم بخر ( چون استرالیا تازه رلیز شد با Danganronpa ) اما عجیبه اصلا موجودی نداشتن ×_×

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
آرمان به نظر این dangansdjflasj خیلی شبیه zero escape مورد علاقه من هست....فیزیکی هم داره یا مثل zero فقط دیجیتاله:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر