YouTube به PS3 و Wii آمد ولی Xbox 360 از آن محروم خواهد ماند.

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
سلام.

youtubelogo.png

حتما با سایت YouTube آشنا هستید. این سایت بزرگترین سایت اشتراک گذاشتن فیلم میباشد. امروز چند سایت اعلام کردند که سایت بزرگ YouTube قصد دارد تا وارد کنسولهای نسل جدید نیز شود و برای این کار در لیست خود دو کنسول PS3 و Wii را قرار داده ولی هیچ خبری از اسم Xbox 360 نبود. فقط کافیه واسه این موضوع از طریق کنسول هاتون به آدرس www.youtube.com/tv برید و بعد ... . شما از این طیق میتونید تلویزیون نیز تماشا کنید و از طرف دیگه میتونید از قابلیت اصلی این سایت یعنی نمایش فیلم های اشتراک گذاشته شده نیز بهره ببرید. در پایان اگر Xbox 360 نیز از این قابلیت برخوردار میشد حتما خیلی براش خوب میشد. متاسفانه این سایت در ایران ف...لتر میباشد. البته نمیدونم با استفاده از کنسول هم همینطور هستش یا نه....؟؟؟؟:confused:
موفق و پیروز باشید.
اطلاعات بیشتر

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تروخدا این بحثای مسخره و بچگونه رو تموم کنید!
الان رفتم تو ps3 تست کردم دیدم خیلی راحت مییاد بالا!
آدرسشم اینه: youtube.com/tv
جالبش اینه که از طریق ps3 هیچ سایتی ف ی ل ت ر نیست!:confused: اینم ف ی ل ت ر نبود

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
يكي از بچه ها يك چيز جالب گفت!

YouTube بره خودش رو با XBL هماهنگ كنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من فكر ميكنم شما هنوز دوزاريتون نيوفتاده كه ماجرا چيه.

YouTube اومده يك صفحه طراحي كرده كه هركنسولي كه قادر صفحات وب روببينه بره اونجا و چيز هايي كه نياز داره رو دانلود كنه.

اين مثل بعضي از وب سايت هايي ميمونه كه داراي بخش Mobail هستند. يك بخش اختصاصي كه فقط از موبايل ميتونيد ببينيد و براي موبايل طراحي شده.

اين هيچ چيزي نيست كه بخواد با XBL يا PSN سازگار باشه.

اين بحث هم تموم كنيد X360 ضعف داره و اگر همين مشكل رو PS3داشت همتون خودتون رو ميكشتيد.

مزاياي YouTube هم زياد ميتوني توش فيلم اپلود كني ، يا فيلم بگيري داري يك بازي رو انجام ميدي وسطش ميموني خيلي از راهنمايي هاي مراحل بازي ها توي YouTube هست ميري توش راحت در مياري ...

و هزار كار ديگه.

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
يكي از بچه ها يك چيز جالب گفت!

YouTube بره خودش رو با XBL هماهنگ كنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من فكر ميكنم شما هنوز دوزاريتون نيوفتاده كه ماجرا چيه.

YouTube اومده يك صفحه طراحي كرده كه هركنسولي كه قادر صفحات وب روببينه بره اونجا و چيز هايي كه نياز داره رو دانلود كنه.

اين مثل بعضي از وب سايت هايي ميمونه كه داراي بخش Mobail هستند. يك بخش اختصاصي كه فقط از موبايل ميتونيد ببينيد و براي موبايل طراحي شده.

اين هيچ چيزي نيست كه بخواد با XBL يا PSN سازگار باشه.

اين بحث هم تموم كنيد X360 ضعف داره و اگر همين مشكل رو PS3داشت همتون خودتون رو ميكشتيد.

مزاياي YouTube هم زياد ميتوني توش فيلم اپلود كني ، يا فيلم بگيري داري يك بازي رو انجام ميدي وسطش ميموني خيلي از راهنمايي هاي مراحل بازي ها توي YouTube هست ميري توش راحت در مياري ...

و هزار كار ديگه.

محروم خواهد ماند!!

این یک ورژن سفارشی شده برای این چنین پلتفرمهایی هستن که web browser دارن
360 مرورگر نداره پس محرومیتی در کار نیست
بلکه 360 ساپورتش نمیکنه

.............................

...

کاربر سایت
Dec 17, 2008
213
سلام.
بذارید قبل از هر چیز از دوستانی که تاپیک رو به حجو کشیدن کمال تشکر رو داشته باشم. دیشب وقتی میخواستم این خبر رو بذارم حدس زدم که باز هم اون بحث کودکانه ی کنسولها پیش میاد ولی دیدم خبر مهمی هستش. لطف کنید و دیگه این بحث کنسولها رو ادامه ندید که واقعا داره کم کم چندش آور میشه.
سونی میتونه با همین قضیه سرویسی پیاده کنه که ملت بتونند از داخل بازی فیلم بگیرند و بعد این فیلمها را در وب (یا مثلا Home ) آپلود کنند و به اشتراک بگذارند. مثل قابلیتی که در xFire وجود داره.
کاملا موافقم و ممنونم ازین نکته. این خبر این معنی رو میده که ازین به بعد کاربران PS3 و Wii میتونن فیلمهایی که توی سایت YouTube هست رو کاملا بهشون دسترسی داشته باشن و اونها رو در یک فضای مجازی دلخواه آپلود کنن. کسانی که قبلا با PC به سایت YouTube سر زدن حتما متوجه شدن که این سایت قابلیت دانلود برای فیلمهایی که توش هست رو نداره ولی با PS3 و Wii و صفحه ی مخصوص این کنسولها این احتمال میره که این مشکل حل شده باشه. در ضمن فراموش نکنید بخش عظیمی از فیلمهای این سایت مربوط میشه به تریلرها و دموهای بازیها و این یعنی کنسولی که این قابلیت رو داره به کاربرانش اجازه میده که به این دموها و ... دسترسی کامل داشته باشه. اط طرف دیگه این سایت بزرگترین سایت اشتراک گذاری فیلم در جهان هست و برقراری ارتباط از طریق کنسول با اون یک امتیاز محسوب میشه.
حرف آخر: دارندگان PS3 و Wii ازین پس قادر خواهند بود تا از تمامی قدرت و مزایای این سایت که البته کم هم نیست استفاده ی کامل رو ببرند و امید هست که به زودی سایتهای بزرگ دیگر نیز همچین خبری رو در مورد پیوستن به کنسول اعلام کنند.
پیروز و موفق باشید.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
به متن زیر که از منبع برداشته شده دقت کنید:
Absent from the list of supported game consoles, of course, is the Xbox 360. That’s owned by Microsoft, so no YouTube for them. Of course, it would help if the Xbox had a browser.

در اینجا اشاره شده که اگر 360 یک browser داشت شاید این امکان هم براش بوجود و کمکش می کرد. در متن اصلی چندجا به اینکه 360 از این امکان محرومه اشاره شده ولی در پایان این محرومیت را فقط به علت نداشتن browser دانست. دیگه لازم نیست در این مورد ساده بحثی انجام بشه...!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
حالا چه فرقی داره که همه میاید دلیل و مدرک میارید؟؟؟؟
الان فکر میکنم همه ماها که میایم تو این سایت کامپیوتر داریم:cheesygri آدمم کامپیوترو ول نمیکنه با کنسول بره تو یو تیوب:cheesygri
در ضمن ویدئوهاشم نمیشه تو کنسول سیو کرد دلتونو صابون نزنید شایعه هم نسازید;)
دارندگان PS3 و Wii ازین پس قادر خواهند بود تا از تمامی قدرت و مزایای این سایت که البته کم هم نیست استفاده ی کامل رو ببرن
متاسفانه اینطور نیست!
فقط میتونید با نام کاربریتون لاگین کنید و یه سرچ کوچیک بکنید و یا ویدئوهایی که جز high rating هستند رو ببینید اگرم خواستید جز favorite اتون بزارید! همین!
دیگه بخش recomended یا subscribe نداره!
یجورایی حالت portable داره;)

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
بله کاملا حرفای شما منطقیه!:)
یک سرویس آنلاین اونم واسه کنسول اگه مرورگر داشته باشه بهترینه:laughing:
محبوبیت و امار کاربرانش و خدماتش مهم نیست;)
باید مرورگر داشته باشه تا بهتر باشه:laughing:

اون دوستمون گفت بین چیا من اینطور جواب دادم اگه خود شما ربطش ندین:laughing:
سونی چیش به ارتباطات اونم در مقابل مایکروسافت
مایکروسافت خودش soapbox رو داره
سونی به youtube گوگل مینازه!:biggrin1:
:eek:...
حالا هر خدماتی که بده فقط می شه تو سایتهای خودش رفت;)
دیگه اینهمه تو این تاپیک گفتند،وقتی که تو این نسل حتی Wii و NDS هم مرورگر دارند،پس یه ضعف به حساب میاد...

:laughing:

طرفدارای سونی به جای فن بوی بازی هاتون برین اعتراض به قیمت کنسولتون بکنین که وضعیت بازارش خیلی خرابه:lol:
:eek::((...
محض اطلاع:ایشون جزو بزرگترین طرفداران x360 توی این سایت هستند...اونوقت شما بهشون می گید طرفدار سونی...:laughing:

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
:eek:...
حالا هر خدماتی که بده فقط می شه تو سایتهای خودش رفت;)
دیگه اینهمه تو این تاپیک گفتند،وقتی که تو این نسل حتی Wii و NDS هم مرورگر دارند،پس یه ضعف به حساب میاد...

:eek::((...
محض اطلاع:ایشون جزو بزرگترین طرفداران x360 توی این سایت هستند...اونوقت شما بهشون می گید طرفدار سونی...:laughing:

از کنسولهای تو پست بیتش کاملا معلومه:laughing:

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
واقعاً جالبه، من الان می گم کنسول PS3 رنگ قهوه ایش به بازار می آد 360 قهوه ای نداره، اونوقت می ریزید سر هم که فن بوی های PS3 می گن ما قهوه ای داریم شما ندارید، 360 ها هم می گن که رنگ قهوه ای کلاً به درد کنسول نمی خوره، مهم اینه که ما geow داریم شما ندارید. بابا اصلاً چه ربطی داره. بعضی حرفاتون کلاً شاهکاره. youtube اومده یه نسخه برای کنسول طراحی کرده، مثل همینهایی که روی گوشی های موبایل هست، مطمئناً امکاناتش از ورژن روی PC کمتر هست. اینم بدونید که عدم قابلیت دانلود از سایت youtube نقص نیست، تعمداً این گزینه رو نداره که نشه فیلم هاش توزیع شن، یه جور انحصارگرایی، اینکه با نرم افزار های دیگه می شه دانلود کرد یه جور هک به حساب می آد.
حالا خداییش Wii رو که کلاً پشم حساب کردید و دارید سر PS3 و 360 کل کل می کنید، هیچ چیز مهم تری از web browser نبود که تو سر هم بکوبید؟ کم کم بیاید بحث کنید که اسم PS3 با P شروع می شه پس تو دیکشنری جلوتر از Xbox 360 هست که با X شروع می شه پس بهتره.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
حالا چه فرقی داره که همه میاید دلیل و مدرک میارید؟؟؟؟
الان فکر میکنم همه ماها که میایم تو این سایت کامپیوتر داریم:cheesygri آدمم کامپیوترو ول نمیکنه با کنسول بره تو یو تیوب:cheesygri
در ضمن ویدئوهاشم نمیشه تو کنسول سیو کرد دلتونو صابون نزنید شایعه هم نسازید;)
نقل قول:
دارندگان PS3 و Wii ازین پس قادر خواهند بود تا از تمامی قدرت و مزایای این سایت که البته کم هم نیست استفاده ی کامل رو ببرن
متاسفانه اینطور نیست!
فقط میتونید با نام کاربریتون لاگین کنید و یه سرچ کوچیک بکنید و یا ویدئوهایی که جز high rating هستند رو ببینید اگرم خواستید جز favorite اتون بزارید! همین!
دیگه بخش recomended یا subscribe نداره!
یجورایی حالت portable داره;)
محمد جان كسي نگفت اين قابليت وجود داره من بيشتر منظورم اين بود كه سوني ميتونه چنين كاري رو بكنه.

البته به صورت كلي شما ميتونيد به خود سايت YouTube هم مراجعه كنيد البته فكر كنم. ولي به صورت عادي هم نميشه YouTube فايل هاش ذخيره كرد فقط براي نمايش اما در كل اين يك قابليت خوبه.

-----------------------------

david hayter جان من شما كه ماشاالله دستت توي كاره :biggrin1: بيخيال ، الان اينجا XNA رو يك سيستم بسيار بهتر از Home ميدونند و مقايسه ميشه شما سر وبگرد ميخواي بحث كني ؟؟ :confused:

واقعاً جالبه، من الان می گم کنسول PS3 رنگ قهوه ایش به بازار می آد 360 قهوه ای نداره، اونوقت می ریزید سر هم که فن بوی های PS3 می گن ما قهوه ای داریم شما ندارید، 360 ها هم می گن که رنگ قهوه ای کلاً به درد کنسول نمی خوره، مهم اینه که ما geow داریم شما ندارید. بابا اصلاً چه ربطی داره. بعضی حرفاتون کلاً شاهکاره. youtube اومده یه نسخه برای کنسول طراحی کرده، مثل همینهایی که روی گوشی های موبایل هست، مطمئناً امکاناتش از ورژن روی PC کمتر هست. اینم بدونید که عدم قابلیت دانلود از سایت youtube نقص نیست، تعمداً این گزینه رو نداره که نشه فیلم هاش توزیع شن، یه جور انحصارگرایی، اینکه با نرم افزار های دیگه می شه دانلود کرد یه جور هک به حساب می آد.
حالا خداییش Wii رو که کلاً پشم حساب کردید و دارید سر PS3 و 360 کل کل می کنید، هیچ چیز مهم تری از web browser نبود که تو سر هم بکوبید؟ کم کم بیاید بحث کنید که اسم PS3 با P شروع می شه پس تو دیکشنری جلوتر از Xbox 360 هست که با X شروع می شه پس بهتره.
منم اين مورد بالا اشاره كردم يك صفحه مجزا!! فقط حواسم نبود كه قابليت دانلود در YouTube نيست.

اما قسمت پاياني رو خيلي خوب اومده بودي من تاحالا بهش توجه نكرده بودم :biggrin1:

آخرین ویرایش:

funboy

کاربر سایت
May 29, 2007
300
نام
Amin
چرا تو سر و كله هم ميزنيد!! اين دو كنسول الان اين امكان رو دارند! اگر هم كنسول خاصی نداره بهتره كه از كامپيوتر استفاده كنه(در كل چه كنسول داريد چه نداريد pc تو اين موارد بهتره!)

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
از کنسولهای تو پست بیتش کاملا معلومه:laughing:
اگه منظورتون من هستم که باید بگم که طرفدار هیچ کنسولی نیستم...
اینم بگم که وقتی تجربه کنسولهای نینتدو رو نداشته اید اینطوری شان این دو کنسول رو پایین نیارید;)

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
فکر نمی کنم تا وقتی مایکروسافت Video Marketplace به اون عظمت داره ، زیر بار YouTube بره! هم به ضررشه و هم دور از Privacy معمول MS هست! هرچند که ما نمی تونیم طعم عظمت Video Marketplace رو بچشیم!

یه مثال بزنم تا بهتر متوجه بشید! مثلا شما در YouTube براحتی می تونید Music Video های ممورد علاقتون رو ببینید! همون Music Video در Marketplace با ارزش 160 Ms Point قابل دانلوده! پس به ضرر مایکروسافته که بیاد بعد از کلی هزینه برای عرضه Video از Marketplace ، از اون طرف اجازه پخشش رو بصورت مجانی به کاربر بده! هرچند می دونم که ویدیو هایی که Copy Right دارن از YT پاک میشن! ولی در کل امکان زیر پا گذاشتن این قانون وجود داره و شاید تا هفته ها کسی متوجهش نشه! اینجاست که میگم دور ازPrivacy معمول MS هست! این یه مثال کوچیک مختص YT بود. موارد مشابه زیادی وجود داره...

در مورد WB هم خودتون می دونید چقدر استفاده از کنسول می تونه در این مورد خسته کننده باشه! اگر یک نظر سنجی منصفانه انجام میشد ، متوجه می شدید که کاملا چیز بیهوده ای است!

در کل بود و نبود WB و سرویس های مشمول ، هیچ تاثیری در برتری سیستم آنلاین یک کنسول نسبت به دیگری نداره....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر