Yakuza 3

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
والا من درگیر heavy rain شدم اینو ول کردم!
ولی مثلا داری تو خیابون راه میری یه عده میان مزاحمت ایجاد میکنند که میگیری میزننشون :D!
تو شهر هم میشه با مردم زیادی صحبت کرد :D!!! که تو GTA همچین چیزی نیست :D!

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
مراحل داستانی چجوری هستن ؟
یعنی شامل چه فعالیت هایی می شن ؟
مثل GTA تیراندازی و تعقیب و گریز هستش ؟
اصلا بازی مثل GTA نیست. فقط توی شهر میشه برای رسیدن به نقطه ماموریت این طرف و آن طرف رفت اونم با پای پیاده.تعقیب و گریز هم وجود داره. اما با پای پیاده. مثلا پلیس میذاره دنبالت باید فرار کنی. یا دنبال کسی میکنی که بگیریش. بیشتر ماموریت های اصلی اینجوریه که میری و میرسی به هدفت و بعد اونجا یه درگیری میشه.(با مشت و لگد). البته ماموریتها جانبی هم داره. مثلا میبینی یه زنه وایساده اونجا می ری باهاش حرف میزنی میگه دخترم گم شده و مشخصاتش رو بهت میده میری پیداش میکنی و پاداشت رو میگیری. یا مثلا یکی دیگه میگه اینا منو اذیت کردن برو حالشون رو بگیر.و ... . با انجام ماموریتهای اصلی و فرعی میتونی قابلیتهای خود رو آپگرید کنید. که شامل حرکات خیلی زیبایی میشه.مثل ضربه ها و فن های مختلف.

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
کسی هست که هم نسخه دمو رو بازی کرده باشه هم کاملش رو؟
وقتی من دمو رو بازی میکردم یه حرکت داشت که سیگار رو میذاشت تو لبش و روشن میکرد و پرت میکرد تو صورت حریف و با یه مشت کارش رو تموم میکرد. من بخاطر همین حرکت بازی رو خریدم!. ولی انگار توی این نسخه اصلا همچین حرکتی نداره؟ کسی اطلاع داره که چه جوریه؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
دوستان من ورژن ژاپنی بازی رو قبلا داشتم که به نظرم خیلی زیبا بود!فقط دنبال ماموریت های فرعی نباشین!
همین!اون حرکت رو هم که گفتی من تا حالا نداشتم یام دقت نکردم!

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
دوستان من ورژن ژاپنی بازی رو قبلا داشتم که به نظرم خیلی زیبا بود!فقط دنبال ماموریت های فرعی نباشین!
همین!اون حرکت رو هم که گفتی من تا حالا نداشتم یام دقت نکردم!

چرا! وقتی دسته رو میدی پایین که مشت رو انتخاب کنه یه سیگار میذاره تو دهنش البته باید heat guage پر شده باشه. اگه دموی ژاپنی رو داری یه بار دیگه امتحان کن. خیلی تو کف اون حرکتم

erfan_22

کاربر سایت
Apr 7, 2008
236
نام
erfan
لطفا یکی یک نقد هر چند کم در مورد بازی بنویسه !!!
مثل گیم پلی کلی چجوریه ، گرافیک ، شخصیت پردازی ، موسیقی در چه حدی هستن :D
در ضمن بگید که کالکشن رو چند خریدید .
من نمیدونم ماله من کالکشن هست یا نه ؟:biggrin1:
این بازی خیلی قشنگه نمیدونم چرا بچه ها ازش استقبال نکردن و پست های این بازی کمه؟؟؟:confused:
این بازی خیلی قشنگه البته طرفدارای خودشو داره چون من عاشق 1 و 2 بودم از این خیلی خوشم اومد!
بازی گرافیک خوبی داره و شخصیت پردازی که عالیه و با شخصیت اصلی کلی حال میکنی من که خیلی باهاش حال میکنم!
موسیقی هم که خیلی ردیف هستش ولی بازی تکراری هم میشه بعضی اوقات چون تو شهر خیلی بهت گیر میدن و دعوا زیاده! البته نسبت به 1 خیلی کم شده و بهتر شده!
در کل بازییی هست که اگه نخری ضرر کردی !

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
من تا آخر بازیو با کامل کردن 9% رفتم. توی بخش آپگرید یه قسمت هست به نام "IF7 TECHNIQUE" اون حرکتی که می گفتم با سیگار انجام میده توی اون قسمت هست ولی من هیچ یک از حرکتهای اون قسمت رو نتونستم باز کنم. کسی میدونه چه جوری بایدتکنیکهای اون بخش رو آزاد کرد ؟

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
سلام من بازی رو الان تموم کردم فقط بگم دیوونش شدم عالی بود واسه من 12 درصد شد خدا کنه شماره 4 رو هم واسه بازاره غرب بدن بیرون با صدا گذاریه انگلیش :love:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
من هم بازی رو تموم کردم فک کنم حدودای 9 درصد بودم
در کل بازیه خوبی بود و ارزش بازی کردن رو داره البت یه سری ایرادات هم داره

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
اگه همه تکنیکها رو بگیری حرکات خیلی قشنگی داره که ارزش دوباره رفتن هم پیدا میکنه. من که دارم برای بار دوم میرم. اگر بازی رو روی درجه خیلی سخت(که پس از تمام کردن روی سخت آزاد میشه) تموم کنی یک اسلحه با نام نانچکو اژدها باز میشه. ولی هنوز اینکارو نکردم

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
دوستان من میخوام بازی رو بگیرم میرزه؟

به نظر من که هرکی ps3 داره باید بگیردش چون بالاخره انحصاریه دیگه
البته اگه بازی های معروفی مثل gow3 , hr رو هنوز بازی نکردی اول اونارو بگیر
در کل به نظر من بازی خوبیه اما عالی نیست و نباید ازش انتظار خیلی زیادی داشته باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر