Yaiba :Team Ninja یک Ninja Gaiden متفاوت خواهد بود

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بنا بر صحبت های مدیر عامل استودیو Team Ninja، آقای Yosuke Hayashi، بازی بعدی در سری Ninja Gaiden یعنی Yaiba: Ninja Gaiden Z (که هم اکنون زیر نظر سه استودیو Comcept،Team Ninja و Spark Unlimited در حال توسعه است) یک بازی متفاوت در این سری خواهد بود.

yaiba_ninja-gaiden-z_logo.jpg

Hayashi در مصاحبه ای با Siliconera در این باره گفت: "ما باید با یک استودیوی غربی همکاری می کردیم. ما نینجا های زیادی در بازی های غربی می بینیم، که البته نینجا های واقعی نیستند. همچنین زامبی ها نیز موجوداتی برخاسته از غرب هستند. ما احساس می کنیم می توانیم در بازی جدیدمان هم یک حس نینجا گونه و به کمک استودیوی غربی Spark Unlimited یک حس زامبی گونه داشته باشیم."

از نظر آقای Hayashi، جدید ترین عنوان سری Ninja Gaiden، یک بازی متفاوت و خاص است:

"ما به هیچ وجه قصد نداریم سیستم قدیمی بازی های سری Ninja Gaiden را تنها به همراه گرافیک متفاوت در این بازی پیاده کینم. بازی دارای سیستم و گیم پلی خاص خودش خواهد بود. با این حال ما می خواهیم مطمئن شویم گیم پلی بازی طرفداران قدیمی این سری را نیز راضی خواهد کرد. بنابراین با اینکه بازی متفاوت است، اما شما مانند بازی های قبلی این سری به چالش کشیده خواهید شد."

وی همچنین افزود: "این بازی یک دنباله برای سری Ninja Gaiden به حساب نمی آید. در واقع زیاد با این سری مرتبط نیست. در دنیای Ninja Gaiden اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است. Yaiba یکی از این اتفاقات است. با این حال طرفداران این سری حتما از این بازی لذت خواهند برد."

منبع

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
الان اینا تا حالا به این فکر کردن که زامبی میخواد در مقابل یه نینجا اونم از نوع ناجورش چکار بکنه؟:-/
یه حسی بهم میگه بازی شبیه Prototype هست:|

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
الان اینا تا حالا به این فکر کردن که زامبی میخواد در مقابل یه نینجا اونم از نوع ناجورش چکار بکنه؟:-/
یه حسی بهم میگه بازی شبیه Prototype هست:|
خب زامبی داریم تا زامبی :D. زامبی های L4D یا زامبی های Walking Dead خیلی باهم فرق دارن. امیدوارم زامبی های اینا به ویروس Rage الوده شده باشن.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,840
خب زامبی داریم تا زامبی :D. زامبی های L4D یا زامبی های Walking Dead خیلی باهم فرق دارن. امیدوارم زامبی های اینا به ویروس Rage الوده شده باشن.

اقا از ماله واکینگ دد رو نگید زامبی این صد بار :D تمام جذابیتشون به اینه که اسم جدید دارن بهشون میگن واکر :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,988
نام
آریا
با اینکه بعید میدونم بازی کیفیت خیلی خوبی داشته باشه ، ولی نمیدونم چرا حس خوبی نسبت بهش دارم ! :D

اقا از ماله واکینگ دد رو نگید زامبی این صد بار :D تمام جذابیتشون به اینه که اسم جدید دارن بهشون میگن واکر :D
همون زامبی هستن دیگه ! :D توی همه فیلم ها کل دنیا رو زامبی ها فرا میگیرن ولی حتی یه نفر هم پیدا نمیشه که بگه من قبلاً این موجودات رو توی فیلم ها و بازی ها دیدم و بهشون میگفتیم زامبی ! :D میان الکی اسم های مثلاً خفن مثل Shadow , Walker و Folan Dead و ... میذارن روی زامبی های بیچاره !

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
باو اصن ایده زامبی دیگه از جواد بودن گذشته. خب اینا با این همه امکانات میرفتن دشمنا رو هم نینجا میساختن تا بازی چالش برانگیز بشه. الان خداییش چه منطقی پشت کشته شدن زامبی توسط نینجا وجود داره؟8-|

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
اونقدر این ژاپنی ها توی این نسل وعده دروغ به خورد گیمر جماعت دادن که هر کاری میکنم نمیتونم به حرفاشون اعتماد کنم !!!! کلا نمیدونم چه مرگشونه هی وعده میدن هی گند میزنن ! (البته به غیر از استاد :d)

2 روز بعدش هم میان میگن این بازی چالش جدیدی برای ما بود و افق های تازه ای رو به ما نشان داد !:|

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
چرا من با دیدن تریلر ازش خوشم اومد؟ :-"
البته کاش اسمش NG نبود،ولی در کل جالب بودش!
باس آخرش هم احتمالا ریو خواهد بود! >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر