Yaiba: Ninja Gaiden Z | PC

Ninja_Gaiden_Z_cover.jpg

Developer : Team Ninja / Spark Unlimited
Publisher : Tecmo Koei

Genre : Action / Hack & Slash
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / iOS
Release Date : 18 March 2014

Tecmo Koei ناشر عنوان بزرگ و موفقی چون Ninja Gaiden امروز در طی اعلامیه ای، نسخه PC این عنوان را تایید کرد.

بازی برای عرضه تحت پلتفرم Steam در نظر گرفته شده است و همزمان با نسخه X360 و PS3 عرضه خواهد شد.

داستان بازی بر خلاف نسخه های Ninja Gaiden، بازیکن را در قالب شخصیتی به نام Yaiba Kamikaze قرار خواهد داد که در گذشته توسط شخصیت اصلی این سری یعنی Ryu Hayabusa به قتل رسیده است اما توسط یک سازمان مخفی به صورت یک نینجای سایبورگ به زندگی بازگشته است و ماموریت خود برای کشتن Ryu را آغاز می‌کند. او باید از پس شیوع یک بیماری که گرفتار مردم شده است، برآید تا بتواند قدرت های لازم برای کشتن Ryu را به دست آورد.

گرافیک بازی بر خلاف نسخه های NG، به صورت Cell-Shade خواهد بود.

هم اکنون اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست. به محض آمدن اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

mahdi_red

کاربر سایت
Jul 31, 2007
315
نام
mahdi
Minimum System Requirements
CPU: Dual core CPU 2.5 GHz
RAM: 3 GB RAM
VGA: NVIDIA® GeForce® 9800 or better
HDD: 7 GB available space
Sound: Standard audio device

Recommended System Requirements
CPU:Quad core 2.7 GHz or better
RAM: 8 GB RAM
VGA:NVIDIA® GeForce® GTX 460 or better
HDD:8 GB available space
Sound:5.1 audio device

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من بازیش کردم همچین اینقدرها هم بد نیست مگه جلوتر برم خیلی تکراری بشه به هر حال تیکه کردن زامبی ها درش حال می ده اگه عاشق این سبک هستید بگیریدش

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
من نسخه ی بلک باکس این بازی رو دانلود کردم. ولی بعد از نیم ساعت یا 45 دقیقه بازی کردن یهو سیستم قفل میشه. صفحه نمایش تاریک میشه و کلاً هیچ کاری نمیشه کرد جز شات دان کردن دستی کامپیوتر. فقط هم همین بازی اینجوریه. حالا من موندم مشکل از کجاست. کسی می تونه راهنمایی کنه؟

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
بازی تاپیک مشکلات نداره برای همین اینجا میپرسم :D

من دو ورژن KaOs و Black Box رو دانلود کردم ولی هردو زمانی که بازی رو میخوام اجرا کنم صفحه مشکلی میاد که ویندوز میبندتش و تو بازی نمیره !
کرک رو هم ریختم !
هیچ ارورری هم نمیده که بدونم مشکل از کجاست !!
کسی راهنمایی داره ؟ :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی تاپیک مشکلات نداره برای همین اینجا میپرسم :D

من دو ورژن KaOs و Black Box رو دانلود کردم ولی هردو زمانی که بازی رو میخوام اجرا کنم صفحه مشکلی میاد که ویندوز میبندتش و تو بازی نمیره !
کرک رو هم ریختم !
هیچ ارورری هم نمیده که بدونم مشکل از کجاست !!
کسی راهنمایی داره ؟ :D

من بلک باکس زدم و هیچ مشکلی نداشت برنامه های اجرایی از جمله کارت گرافیکت رو اپدیت کن خلاصه ایراد از ویندوزت هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر