Yahoo:مایکروسافت قادر نخواهد بود سرمایه گذاری خود را در بخش Xbox حفظ کند.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
microsoft-yahoo.jpg

در مقاله ای از finance.yahoo درباره مایکروسافت به مطالب جالبی برخورد می کنیم که بخشی کوچکی از آن در سایت ها خبری گیم ذکر شده است آن چه جالب است این بخش است:

9-"xbox هیچ وقت قرار نبود نسبتا ضعیف عمل بکند ، و مایکروسافت دیگر نمی تواند برای آن برنامه ریزی و سرمایه گذاری کند.
سالی که رونق در آن نسبتا کم باشد،کنسول xbox نقطه ی روشنی برای شرکت مایکروسافت به حساب می آید.Kinect تکنولوژی فوق العاده ای دارد؛ هنوز نیز مردم کنسول های این شرکت را می خرند و میزبان اتاق های پذیرایی بسیاری از خانه ها شده است اما این برای مایکروسافت کافی نیست. مایکروسافت تا به الان سالیانه $21 بیلیون سودهی داشته است. د در این بین Xbox حدود $364 میلیون درآمد برای آنان داشته است. بنابراین هرچند Xbox برتر باشد ولی باز هم چنانچه قسمتی از مجموعه های مایکروسافت سقوط کند قادر نخواهد بود خود از خود محافظت کند و پایدار بماند."

آخرین ویرایش:

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
ممنون مهدی جان بابت خبر ولی به نظرم YAHOO اول باید یه فکری به حال وضعیت تاسف بار خودش بکنه، بعدش بیاد راجب بقیه نظر بده

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
ماکروسافت 42 میلیارد دلار یاهو رو میخواست بخره الان 20 میلیارد هم نمیکنه..

در کل ماکرو فکرش هم نمیکرد اینقدر از سر کنسول سود کنه

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
چند دقیقه بعد پست های سونی فن ها در این تاپیک
بابا مایکروسافت جمع کن برو تو که HALO4 ت متاش 87 شده باید بری بمیری
و این داستان ادامه دارد..........

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
مهدی جان یکم روون تر ترجمه میکردی بهتر بود. منکه هیچی نفهمیدم :D
ببخشید دیگه گفتم اینطور ترجمه کنم خودمم از این ترجمه راضی نیستم.
...
ترجمه فکر نکنم الان ایرادی داشته باشه کسی مشکلی با ترجمه داره لطفا دکمه گزارش رو بزنه یا به خود من بگه

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اين ياهو هم مثه اينكه تو باغ نيست اگر همه كمپانيهاي كنسولساز ورشكست بشن محال از ممكناته مايكرو با بيل گيتز با اين سياستهايي كه همش بفكر گيمر هستن حتي ضرر كنن ورشكست پيش كش

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
وا... منهدم تر از سونی نداریم(به عنوان نمونه). کنسولش رو به این خوبی ساپورت میکنه. ماکروسافت هم منهدم شه فرقی برای کنسولش نداره .یاهو زیادجو زده،یحتمل باز ms خواسته بخرتش :D

The Philosophers

کاربر سایت
Mar 15, 2006
162
نام
H O S S E I N
تو این هفته خیلی پیرامون مایکرو و سیاست ها و آیندش مقاله بیرون اومده.
نقطه مشترک اکثر اونا این بوده که Xbox واقعاً خوب کار کرده اما مایکرو فقط X360 نیست.

توصیه می کنم لینک زیر حتماً حتماً بخونید.
STEVE BALLMER'S NIGHTMARE IS COMING TRUE - Business Insider
تو ضمینه IT اعتبار بیشتری نسبت به یاهو داره :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر