XLink

IIIpehr

کاربر سایت
Apr 19, 2007
89
نام
sepehr
java

برای اینکه برنامه به صورت java اجرا بشه به چه برنامه ای نصب کنم اگه میشه لینک دانلود برنامه رو بده
دست
درد نکنه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
جریان این wipeout که نوشتین چی هست؟
من تمام کار ها را انجام می دم اما نمی تونم connect بشم با psp تو بازی؟ولی با psp توی اینترنت براحتی می رم.

آخرین ویرایش:

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
برای اینکه برنامه به صورت java اجرا بشه به چه برنامه ای نصب کنم اگه میشه لینک دانلود برنامه رو بده
دست
درد نکنه
راستش متوجه نشدم ;)

جریان این wipeout که نوشتین چی هست؟
من تمام کار ها را انجام می دم اما نمی تونم connect بشم با psp تو بازی؟ولی با psp توی اینترنت براحتی می رم.
یک بازی ;) که برای xlink تست شده .
اینترنت رفتن با انلاین بازی کردن فرق داره . شما گروه ساختید ;)بازی انتخاب کردید;) با کسی قرار گزاشتید ;) و...

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
میشه یک اموزش هم برای مواقعی بزارید که از لپ تاپ اینترنت میگریم بزارید؟
------------
ویرایش:
من Xlink دانلود کردم نصب نمی کرد میگفت پکش با ویندوزت نمیخوره(در حالی که ویندوز ویستا دارم و پک ویستا را هم دان کرده ام) بعد یه کاری کردم! روی دانلود کلیک کردم بعد زدم ران بعد که نصب کردم هر کدوم را که اجرا میکنم ارور میده بعد از لودینگ ...
چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:

Mr MariO

کاربر سایت
Oct 16, 2007
8
نام
Alireza
سلام من پي اس پي ام يك سالي هست WIFI اش كار نميكنه توي Erorr بالام نگاه كردم نبود
موقهاي كه از WIFI اش استفاده ميكنم چه د ر اينترنت و چه در بازي 80410b05 erorr ميده
همه جاي تهرانم گشتم كه كسي بتونه درست كنه (توپ خونه رفتم - پايتخت رفتم- جمهوري ام رفتم)
پيش هر كدوم ميرم ميگن تا حالا چنين چيزي نديديم. من چيكار كنم:((

كككككككككككككككككككمممممم ممممممممممممممممممممممممم ممممممككككككككككككككككك

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر