XFire

به نام خدا
بچه ها دیدم که الان اکثر بچه ها روی سیستمشون xfire رو نصب کردن و گاهی هم براشون سوال و مشکلی در مورد این برنامه پیش میاد.
و همچنین بهزاد جان گفتن که یه تایپیک بزنیم تا سوالات و مشکلاتمون رو در مورد این نرم افزار توش مطرح کنیم . به خاطر همین این تایپیک رو زدم تا بچه ها هر سوال یا مطلب و یا مشکلی در مورد این نرم افزار دارن تو تایپیک خودش مطرح کنن.
موفق باشید
یا علی مدد

Last edited by a moderator:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
یه سری سوال: (صفحه اول رو خوندم ولی جوابم رو پیدا نکردم)
این Xfire چیه ؟ مثل استیم هست ؟ میشه باهاش بازی رو آنلاین زد؟ واسه آنلاین زدن نیاز به کدی چیزی داره؟ اگه من بخوام یه بازی مثل کال آف بلک ۲ رو باهاش آنلاین بزنم چقدر باید پول بدم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
یه سری سوال: (صفحه اول رو خوندم ولی جوابم رو پیدا نکردم)
این Xfire چیه ؟ مثل استیم هست ؟ میشه باهاش بازی رو آنلاین زد؟ واسه آنلاین زدن نیاز به کدی چیزی داره؟ اگه من بخوام یه بازی مثل کال آف بلک ۲ رو باهاش آنلاین بزنم چقدر باید پول بدم؟
برنامه‌ای نیست که بشه باهاش بازی کرد، فقط میزان ساعت‌هایی‌ که بازی کردین روTrack می‌کنه و Community اینا هم داره....

برا بازی کردن اون بازی هم باید اوریجینال خرید :D

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
بین همه اینا Raptr از همشون بهتر عمل میکنه !!
تازه همه اکانت ها هم که بهش لینک میشن + اچیومنت ها و... ولی Xfire خیلی خــشــکــه !!!

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
آقا من xfire_games رو ادیت میکنم که ایکسفایر بتونه بازی رو بشناسه، ولی وقتی فایل notepad رو سیو میکنم میگه access is denied. قبلنا اصلا مشکل نداشتم. چیکار کنم؟!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
کسی setup xfire ورژن قبلیش (از لحاظ ظاهری) رو داره ؟

ورژن 1.155 ( شکل ظاهری قبلی )
آخرین نسخه ( نسخه 2.38 )

- - -ویرایش - - -

آقا من xfire_games رو ادیت میکنم که ایکسفایر بتونه بازی رو بشناسه، ولی وقتی فایل notepad رو سیو میکنم میگه access is denied. قبلنا اصلا مشکل نداشتم. چیکار کنم؟!

من تست کردم فهمیدم داستان چیه
برای اینکار یه کپی از فایل xfire_games بگیر تو یه جای دیگه مثلاََ دسکتاپ بریز . تغییرات لازم رو روش انجام بده بعدش فایل اصلی رو پاک کن و اونی که ویرایشش کردی رو جاش بذار

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان Xfire من بعضی بازی های استیمم رو کلن به رسمیت نمیشناسه !! :D کسی راهی داره برای سینک کردن بی دردسر استیم و Xfire ؟ همش باید Manual برم ادد کنم .

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
اینکه فرق xfire با استیم و اینا چیه و کلا کارش چیه رو تو پست اول بذارین
هر صفحه رو که میبینید حداقل یه نفر این سوالو پرسیده!!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان بازی هایی که Steam هستن و تو Xfire تغییر میدیم ( از طریق Notepad ) دایرکتوریشون رو چیکار کنیم همون چیزی که نوشتیم بمونه ؟ زرت ماله ما Xfire آپدیت می کنه میشه مثه اولش .

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
یه کپی بگیر که بعد آپدیت راحت باشی
ولی بعضی آپدیت ها که بازی اضافه میکنه به xfire باید اون بازی های جدیدم ازشون تو notepad یه کپی بگیری و به کپی قبلی اضافه کنی
اینطوری کار میکنه :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان چطوری میشه xfire id card ـمون رو درست کنیم ؟ مثه gamertag تو xboxlive ؟ من هر چی می گردم تو نت چیزی پیدا نمی کنم . یه دونه بازیسنتر داره تو پروفایل یه مدل دیگه هم دیدم قبلن بچه ها تو امضاهاشون می زدن که اون کامل تره .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان چطوری میشه xfire id card ـمون رو درست کنیم ؟ مثه gamertag تو xboxlive ؟ من هر چی می گردم تو نت چیزی پیدا نمی کنم . یه دونه بازیسنتر داره تو پروفایل یه مدل دیگه هم دیدم قبلن بچه ها تو امضاهاشون می زدن که اون کامل تره .
[Xfire]spiderferi[/Xfire]

خوبه؟:d

کافیه یه کد درست کنی و ID رو وسطش وارد کنی. البته بازیسنتر جوریه که فقط از این نوع مینی پروفایل میشه گذاشت و بقیه انواع مینی پروفایل ها رو نمیشه گذاشت.

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
[Xfire]spiderferi[/Xfire]

خوبه؟:d

کافیه یه کد درست کنی و ID رو وسطش وارد کنی. البته بازیسنتر جوریه که فقط از این نوع مینی پروفایل میشه گذاشت و بقیه انواع مینی پروفایل ها رو نمیشه گذاشت.

البته یه سری سایت دیگه هم دیدم که خیلی باحال ترشو دارن :D اسمشونو یادم رفته پیدا کردم میگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر