XBOXLIVE CLAN

• Thread starter Thread starter The Kop
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من یعنی نباید تست بدم ؟ یعنی بازی من خوبه ؟!
That's Impossible. Who Could Belive This Shit?1 Cause I'm Some Kind Of n00b.
عرفان جان این کلن برای دوستان من و یا... نیست ولی به خاطر علم به باتجربه و خوب بودن شما اگر قبول کنید عضو هیئت کلن می شوید.به خاطر همین چون من از شما شناخت دارم پس نیازی به تست نیست.
در ضمن هنوز کلن ساخته نشده که بخواهیم تست بگیریم!یعنی هیئت مدیره که تشکیل شد اون وقت تصمیم می گیریم که باید تست بگیریم یا رای بدهیم!
در ضمن بچه ها نظر بدند اسم کلن چی بشه؟عرفان نظرت چیه؟باید از مهدی جان هم نظر بگیریم...

آخرین ویرایش:
نمیدونم! هر چیز خودت میدونی!
لطف داری شما امیر جان
عرفان جان من که کاره ای نیستم!;)فقط دارم این کلن را بر پا می کنم تا یکم بچه ها تیم تر بشوند!

دوستان عزیز نظرهای خودشون را اعلام کنند.به طور مثال:

Y=GAMERTAG

XxI Y IxX

کلن بالا برای مثال بود!

خب دوستان به من لطف دارند .
اما مهمترین نکته برای مدیریت کلن , داشتن وقت کافی هست که متاسفانه من فعلا ندارم . با این حال تا چند روز دیگه مشخص میشه که وقتم رو میتونم روی این کلن بزارم یا نه . خبر قطعی رو تا چند روز دیگه بهت میدم امیر .
در ضمن خیلیها هستند که از من برای این کار مناسبتر هستند . به اونا هم PM بده ببین نظرشون چیه و میتونند مدیر بشن یا نه . یکیش همین عرفان :دی .

خب دوستان به من لطف دارند .
اما مهمترین نکته برای مدیریت کلن , داشتن وقت کافی هست که متاسفانه من فعلا ندارم . با این حال تا چند روز دیگه مشخص میشه که وقتم رو میتونم روی این کلن بزارم یا نه . خبر قطعی رو تا چند روز دیگه بهت میدم امیر .
در ضمن خیلیها هستند که از من برای این کار مناسبتر هستند . به اونا هم PM بده ببین نظرشون چیه و میتونند مدیر بشن یا نه . یکیش همین عرفان :دی .
عرفان که گفت وقت نداره امیر هم همینطور...اشکان هم گفت بهتره یکی باشه که توی لایو زیاد باشه و...من خودم هم باید لیگ فیفا را به پایان برسانم و درس و ورزش و...

در کل مبارک باشه مهدی جان!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or