XBOXLIVE CLAN

• Thread starter Thread starter The Kop
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

The Kop

کاربر سایت
اسم کلن در BC :....
نشانه کلن در لایو:....
مدیریت کلن:....
هیئت مدیره:عرفان( RMBO ) ، مهدی( mahdiii ) ، فرزاد(Hellmentor )

تاریخ شروع عضو گیری:1 بهمن

نحوه عضوگیری:به صورت رای گیری در کلوپ سری کلن و یا انتخاب یا تایید یکی از اعضا هیئت مدیره ویا تست در بازی های معروفی همچون:COD WAW / COD4 /FIFA09 /GOW2

اعضای معمولی کلن:....

موفق باشید.

آخرین ویرایش:
چند نکته:

1.این کلن مربوط به من نمی شه و من فقط تاپیک را می گردونم و خود کلن را به یکی از بزرگان امیر یا عرفان یا... می سپارم و بعدا تصمیم گیری می شه...

2.این کلن فعلا هیچ هویتی ندارد!

خوب مثلا کلن ایرانی های فیفا باز بزنیم که چی؟:biggrin1:
------------------------
احمدرضا شوخی نیست( الجد:biggrin1: )
این کلن کلیه و یک مدیر بزرگ هم خواهد داشت...دارم با بزرگان مشورت می کنم
منم کاملا جدی این سوال رو مطرح کردم!

خوب مثلا کلن ایرانی های فیفا باز بزنیم که چی؟:biggrin1:
احمدرضا شوخی نیست( الجد:biggrin1: )
این کلن کلیه و یک مدیر بزرگ هم خواهد داشت...دارم با بزرگان مشورت می کنم:biggrin1:
منم کاملا جدی این سوال رو مطرح کردم!
این کلن در تمام بازی ها عمل خواهد کرد و تخصصی و حرفه ای خواهد بود و هر عضوی به خودش نمی بینه!

آخرین ویرایش:
البته ایده خوبی که هست ولی تو ایران این چیزا زیاد کارایی نخواهد داشت به دلیل وجود مشکلات زیاد.

منم خوب لطف کردی نوشتی به عنوان leader ولی افراد خیلی مناسبی هم در این زمینه ها هستن مثل:
فریدون (MRMx36082) و یا برادرشون مهدی (PersianKing82)
مهدی (Mahdiii)
خود سعید
و ... که الان دونه دونه نام نمی برم.

امیر که اصلا وقت این کارارو نداره در حال حاضر و زیاد آنلاین نمی شه. خود منم واقعیت اینکه خیلی ها از من بهتر در این زمینه ها هستن (مثل مواردی که نام بردم) که بخوان مدیریت چنین چیزی رو قبول کنم و کلا خود منم زیاد بازی نمی کنم دیگه. (اینترنت درست و حسابی هم نداریم که دلتون خوش باشه هی هاست بشیم:biggrin1:)

پ.ن: باید معیار برای کسی که به عنوان leader انتخاب می شه مهارت زیاد در بازی های آنلاین باشه نه داشتن اطلاعات.

به نظر من فريدون يکی از انتخاب های مناسب هست و يا داداش مهدی .
اما در کل مخالفم. نميتونم دليلم رو دقيق بيان کنم . فقط کلا مخالف. ( جاهای ديگه خيلی تجربه کردم هم حضوری هم غير حضوری ( مجازی ) اما در کل با شکست مواجه شده )

به عنوان لیدر باید فردی انتخاب بشه که اعتبار لازم تو لایو رو داشته باشه.به قول اشکان اینترنت خوبی هم داشته باشه...

اینترنت خوبرو مهدی داره...:biggrin1:
بچسبین بهش ولش نکنید.حیفه در میره از دستمون.:-"

100% اینترنت مهمه ولی بلاخره لازمه اون فرد شایسته باشه و قدیمی هم باشه.من با مهدی( MAHDIII یا persian knig )موافقم.البته باید بررسی بیشتری بشه!

فعلا دارم مذاکره می کنم:دی
با تشکر از مدیر سایت اشکان جان و راهنمایی ایشان!

آخرین ویرایش:
حالا این ها مهم نیست!کلن دارای هیئت مدیره و یک رئیس است و بقیه افراد فقط عضو کلن هستند.هیئت مدیره هم بسیار مهم هستند!

فعلا یک نفر از هیئت مدیره احتمالی انتخاب شدند:

1.مهدی( mahdiii ) در بازیسنتر:QUINT
2.
.
.
.

خوب من هم چند روزی بود BC نیامده بودم ولی بلاخره برگشتم!
من از leader بودن خیلی خوشم نمیاد و حقیقتش وقت این کار رو هم ندارم !
به نظره من مهدی انتخاب خوبی هست!
یادتون باشه واسه اینکه کلن مطرح شه نیاز به game battle دارید و باید داخل سایت های مرتبط اسم نویسی کنید.
من حاضر هستم به عنوان یک عضو عادی در این کلن در زمینه های (COD4&5-Gears Of War 2-وکلیه ی بازی های racing و shooter ) فعالیت کنم.(البته اگر در امتحانش قبول شم )
در هر کجا مه باشم به ایرنی بودنم افتخار میکنم.:)
امیر جان به خاطره لطف شما هم ممنون

خوب من هم چند روزی بود BC نیامده بودم ولی بلاخره برگشتم!
من از leader بودن خیلی خوشم نمیاد و حقیقتش وقت این کار رو هم ندارم !
به نظره من مهدی انتخاب خوبی هست!
یادتون باشه واسه اینکه کلن مطرح شه نیاز به game battle دارید و باید داخل سایت های مرتبط اسم نویسی کنید.
من حاضر هستم به عنوان یک عضو عادی در این کلن در زمینه های (COD4&5-Gears Of War 2-وکلیه ی بازی های racing و shooter ) فعالیت کنم.(البته اگر در امتحانش قبول شم )
در هر کجا مه باشم به ایرنی بودنم افتخار میکنم.:)
امیر جان به خاطره لطف شما هم ممنون
عرفان جان شما اگر افتخار بدید توی هیئت اصلی که احتمالا از 5 تا 8 نفر خواهند بود حضور داشته باشید.طریقه کار هم اینه که این هیئت عضوپذیری را با توجه به رای اکثریت انتخاب می کند.

مهدی جان هم گزینه اول مدیریت است.
حالا از مدیریت که بگذریم میرسیم به اعضا... حالا اعضا کجا باید اسم بنویسن ؟
شما باید گیمرتگ خود را اعلام کنید و در صورتی که توسط هیئت مدیره رای بیارید انتخاب می شوید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or