xboxlive.....یه قرار ساده......boooooom!

ajay17

کاربر سایت
Sep 27, 2006
38
نام
آرش
سلام دوستان.
یه قرار ساده تویه xbl,لایو بازی,لایو ترکونی :punk:
اگه بتونیم یه برنامه(چه دوره ای, چه با قرار قبلی) بذاریم که همه بچه با هم تویه xbl جمع بشن,خیلی عالی میشه.
من 2 تا راهکار دارم:
1)یه نفر ,بازی و زمان قرار رو تعیین میکنه,بعد بچه ها به شور(!) بذارن,اگه قطعی شد,حمله میکنیم.:gunner:
2)یه دوره یه بازی میذاریم. مثلا شنبه ها 7 به بعدgow,یکشنبه ها cod....
یه نفر از بچه ها host میشه,بقیه هم میپرن تو.
هرکی موافق هست دستشو بکنه بالا.در ضمن,پایه های لایو رو هم میتونید اینجا دریابید :thumbsup:

آخرین ویرایش:

ajay17

کاربر سایت
Sep 27, 2006
38
نام
آرش
دوستانی که پایه live هستن امشب(85/12/10)ساعت 11 حمله کنن.:gunner:
2 شب هست که داریم gow بازی میکنیم.
اعضا:takavach-mt3691-xfigh3r-aj xvii -mamadreza

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
دوستانی که پایه live هستن امشب(85/12/10)ساعت 11 حمله کنن.:gunner:
2 شب هست که داریم gow بازی میکنیم.
اعضا:takavach-mt3691-xfigh3r-aj xvii -mamadreza

ببینم الآن شما با همین ADSL های خودمون میتونید GOW روون و بدون دردسر اجرا کنید ؟ پینگ رو نشون میده ؟! اگه نشون نمیده کسی میتونه تخمین بزنه چنده ؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ببینم الآن شما با همین ADSL های خودمون میتونید GOW روون و بدون دردسر اجرا کنید ؟ پینگ رو نشون میده ؟! اگه نشون نمیده کسی میتونه تخمین بزنه چنده ؟
نه پینگ رو نشون نمی ده. بازیش یه مقدار سنگینه و وقتی یه سرور های خارجی وصل می شی یه مقدار لگ داره که اذیت می کنه. ولی بچه ها که اسمشونو نوشته با هم بازی می کنن یعنی یکیشون سرور می شه و بقیه رو invite می کنه. اینطوری چون همشون تو ایرانن و پینگاشونم تقریبا در یه حد لگ نداره و بازی روونه.

Fear = Mind Killer

کاربر سایت
Feb 24, 2007
23
امروز من COD 3 رو آنلاین بازی کردم یه ذره هم lag نمیزد. از اونجایی که اگه بخوایم Gears of War تو سرور خارجی ها بازی کنیم میره رو اعصاب و از اونجایی که این خارجی ها شاخ شدن پس نتیجه می گیریم که یه Clan بزنیم و حاله همشونو بگیریم! پس اونایی که پاین بگن. اگه بازیتون خوب نیست خیالی نیست یه چند وقتی با هم تمرین می کنیم راه می افتیم ...;)

ajay17

کاربر سایت
Sep 27, 2006
38
نام
آرش
دوستان سلام.
ماموریت gow با موفقیت انجام شد:groupwave::thanks:
اعضا:
takavach ,perout,aj xvii:COG VS lucost: dual snake,xfight3r,mt3691
تقریبا تمام راند ها لوله شدیم!حریفا قدر بودند!
در راستای چنگ زدن به این سنت پسندیده(لایو بازی=قرض الحسنه!)امشب(جمعه11/12/85) ساعت10:coolgun::gunner:
فقط کافیه تگ منو add کنید وساعت 10 وصل بشید,بقیه کارا با ما.;)
اگه تعداد زیر 8 نفر بود, gow یا sc da میزنیم,اگه بیشتر,:punk:cod3,r6v:boxing:

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
من نمیتونم تا تابستون به ADSL دسترسی پیدا کنم ، ولی می خوام از الآن زیرساخت ها رو درست کنم!:eek: :biggrin1:
گوش کنید اول از همه باید بازی های باحال برای Live رو شناسایی کنید:
1-Gears of War
2-RS : VEGAS
3-Battle Field : Modern Combat
4-Burnout Reveng
5-Spliter Cell : Double Agent
6-Lost Planet​
و ..... ( لطفا اگر کسی بازی دیگه ای به ذهنش می رسه ذکر کنه )

در مرحله بعد باید همونطور که ajay17 ( آقا آرش ) گفتن یک برنامه هفتگی داشته باشیم مثلاً
GoW در شنبه 3-5 بعد از ظهر و چهار شنبه 4-7 بهد از ظهر!

و در مرحله بعد یک نفر به عنوان سرور دائمی و دو سه نفر هم به عنوان سرور های جانشین تعیین بشن!

در ضمن بچه ها Battle Field و Burnout رو حتما امتحان کنید! هم تک نفره شون خیلی باحاله و هم جند نفره! مخصوصا RoadRage تو Burnout که حرف نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر