xboxlive.....یه قرار ساده......boooooom!

HardhatWar

کاربر سایت
Sep 6, 2010
12
نام
محمد
بابا من خودم آخر حرفه ای ام :d یکی بگه گلد از کجا بیارم تو رو خدا یه جواب به من بدید :( :((

سلام رفیق
کارت gold میتونی از پشت شهرداری (توپخونه) پاساژ لباف طبقه پایین مغازه نیما بخری
3 ماهه = 30000 تومان
12ماهه=65000 تومان

بازم سوال دیگه ای داشتی بپرس
ما میمیریم برای رفاقت >:d<;)

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
نوکرتم داداش
اهل ساری ام البته تهران هم گه گداری میام ولی اگه جایی سراغ داری که بتونم آنلاین تهیه کنم بگو که راحتتره واسم :-*
در ضمن دیگه واسه آنلاین بازی کردن چه شرایطی لازمه؟(به دور از مسائل امنیتی لایو)
قربونت :x

HardhatWar

کاربر سایت
Sep 6, 2010
12
نام
محمد
کارت گلد

نوکرتم داداش
اهل ساری ام البته تهران هم گه گداری میام ولی اگه جایی سراغ داری که بتونم آنلاین تهیه کنم بگو که راحتتره واسم :-*
در ضمن دیگه واسه آنلاین بازی کردن چه شرایطی لازمه؟(به دور از مسائل امنیتی لایو)
قربونت :x

اگه آنلاین میخوای بخری برو سایت DCinPC.com . یه رفیق دارم که از اونجا گرفته پولو ریخت حسابش بعد همون روز Redeem code رو به ایمیلش ارسال کرد ;)
تنها شرطی که میمونه بجز مسائل امنیتی پایین بودن ping سرویست هست که اینم میتونی از سایت Pingtest.net بفهمی . که اگه کمتر از 350 یا 400 به پایین باشه میتونی راحت بازی کنی .
ping کمتر = آنلاین بهتر
موفق باشی ......

HardhatWar

کاربر سایت
Sep 6, 2010
12
نام
محمد
رفقا من از ساعت 9 شب به بعد پایه MW2 هستم هر کی خواست بیاد قدمش رو چشم منو Add کنه ( بقیه روزم هستم و هر بازی که بگید میام) : >:d<

گیمر تگ : Hardhatwar

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
این داستان یک ماه گلد مجانی چی شد...؟
دیگه ماکرو مجانی نمیده....آخه بعد چند وقت وصل شدم یه کم بازی کنم پروفایل درست کردم ولی سیلور بود...

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
این داستان یک ماه گلد مجانی چی شد...؟
دیگه ماکرو مجانی نمیده....آخه بعد چند وقت وصل شدم یه کم بازی کنم پروفایل درست کردم ولی سیلور بود...
نه هنوز سر جاش
شما چند تا پروفایل ساختی ؟
چون برای هر دستگاه بیشتر از 3 پروفایل برای اتصال به live اونم به صورت گلد وجود نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر